fero000
14.05.09,12:19
Prosim Vas o radu nakolko si uz vobec neviem dat rady.

Som pripojeny na net cez wifi, mam moznost volneho free pripojenia na ktore sa pripaja x- ludi v pohode s dost dobrou rychlostou a ide im to.
Ked pripojim zariadenie wifi ku compu hned mi najde signal pripojim sa bez problemov si dam stahovat aktualizacie a v pohode rychlostou okolo 200kb/s mi to stahuje. Akonahle sa vsak pripojim na net cez akykolvek prehliadac - uz som vyskusal vsetky, internet mi nejde .. otvori mi raz za cas jednu dve strany starsne pomlay potom dlho nic obcas to padne a po opatovnom kliknuti -10-20 raz sa opat nieco nacita. Neviem kde je chyba mozno v blokovani portov pre prehliadac, ak aj tato chyba je neviem ako ju odstranit, ale je mozne ze v tomto chyba nebude, Firewallom to tiez nebude nakolko ak ho aj vypnem nic sa nezmeni. Jednie co mi vypisuje na zaciatku ze ak by som pripojil wifi do high usb portu tak by mi to islo rychlejsie, ale v tom problem podla mna neni lebo ako som uz pisal stahuje mi to dost v pohode rychlostou co by na net malo stacit. Prosim Vas poradte mi co mam vyskusat .. naozaj uz neviem ako na to. dakujem velmi pekne za odpovede
Andy Kralik
15.05.09,05:40
Podla mna je to skor nadstavenim siete, skontroloval by som ako su nadstavene DNS servre, ako je nadstavena siet v prehliadaci, skusil by som prehodit "s automatickou detekciou siete" a "bez proxy servra".
fero000
15.05.09,11:43
neviem skusal som vsetko co sa tyka dns vsetko aj proxy server je vybrane automaticky