stanco007
14.05.09,15:17
Kde si myslite, ze je super dovolenka pre novomanzelov? Mame radi teplo, more, rusny zivot ale aj klud a fakultativne vylety po mori. Co tak napr. Egypt, Tunis, Grecko...? Poradte. Mozte aj konkretny hotel. Chceli by sme ist niekedy v septembri. Cena by mala byt komplet aj s letenkou do 700€ na osobu/11 noci cca. Vdaka
Dopiriakova
15.05.09,11:28
neviem odkial ste, ale zaujimava ponuka je na airstop.sk, su tam nemecke a rakuske ck a ceny su lepsie ako na slovensku, letiet mozes z viedne
stanco007
15.05.09,12:47
No sme z Popradu. A chceli by sme letiet zo SR najlepsie by bolo co najblizsie k nasmu bydlisku. Skusim si poyriet asi aj ceske cestovky...
Chobot
15.05.09,13:03
Kde si myslite, ze je super dovolenka pre novomanzelov? Mame radi teplo, more, rusny zivot ale aj klud a fakultativne vylety po mori. Co tak napr. Egypt, Tunis, Grecko...? Poradte. Mozte aj konkretny hotel. Chceli by sme ist niekedy v septembri. Cena by mala byt komplet aj s letenkou do 700€ na osobu/11 noci cca. Vdaka

A prečo neobeháte pár cestoviek a neprinesiete si domov niekoľko katalógov? Cez víkend si môžete s manželkou pri káve prelistovať tieto katalógy a niečo si vybrať.

ALebo na internete majú cestovky tiež ponuky.

My máme dobrú skúsenosť s cestovkou ITS Billa Reisen (http://www.itsbilla.at/), ale oni lietajú len z Viedne.
osky
17.05.09,18:01
:)ved najslavnejsim a iste najkrajsim miestom na medove tyzdne su jednoznacne Benatky!
alebo nemate radi romantiku?kanale,gondoly,vecerny spevy poulicnych muzikantov,historia,vina.......skratka dolce vita.;):o
ceny nie su o nic hroznejsie ako inde,ludia mili,jedlo skvele a ta nostagia....
my sa tam tiez chystame,neviem ci sa to podari tento rok,ale Taliansko vseobecne je na romanticke cestovanie idealne.ja som si tuto krajinu zamilovala.
Reprografia
18.05.09,06:29
Skús aj naše cestovky, poskytujú aj mladomanželské zľavy. Myslím napr. Kartagotours. A určite Egypt. Je to aj moja srdcovka.
Bambulka192
18.05.09,06:31
z vlastnej skusenosti odporucam Egypt a dokonca je mozne letiet aj priamo z Popradu.
stanco007
18.05.09,06:57
A viete mi aj presne poradit nejaky hotel alebo oblast? Aj mna laka velmi Egypt. A ake je tam pocasie v septembri?
tutiola
18.05.09,12:23
Odporúčam stránku www.poisteneck.sk , a sú tam aj odlety z Popradu. Nie je ich veľa, ale sú.
Reprografia
19.05.09,05:55
A viete mi aj presne poradit nejaky hotel alebo oblast? Aj mna laka velmi Egypt. A ake je tam pocasie v septembri?

Sharm el Sheik je o niečo drahší ako Hurgada. V Hurgade by som odporučila hotel Prima Life Makadi (stredisko Makadi) alebo SeaGull. V Sharme napr. El Faraana Reef. V Sharme takmer pri každom hoteli sa dá šnorchlovať. V Hurgade tiež, ale lepšie je sa informovať. Ale Egypt vrele doporučujem. A čo sa týka počasia v septembri - teplo, veľmi teplo. A ak idete len vy dvaja, určite by som počkala na Last Minute - oplatí sa!!!!
JarkaL
19.05.09,06:57
My sme boli v Hurgade v hoteli Golden Five, hotel bol špičkový. Bolo to v septembri a počasie bolo pekné, tých 36 st. Možno v októbri by bolo už menej horúco. More nádherné, s Chorvátskom sa to nedá porovnať. Hneď pri brehu bolo plno rybičiek ako z akvária, ešte aj raju sme videli. Boli sme aj na výlet loďou, odviezli nás ku koralom a potom na nejaký ostrov.
My sme s manželom spolu už 17 rokov a ešte sme na svadobnej ceste neboli. Ale keby som si mohla vybrať a mala menej rokov, išla by som na dovolenku po Slovensku a Čechách so stanom (s malým s:)).

P.S:Skôr ide o manžela, on je už pohodlný na to, aby sa niekde vláčil so stanom. Ale musí to byť veľmi romantické.
stanco007
19.05.09,06:58
Sharm el Sheik je o niečo drahší ako Hurgada. V Hurgade by som odporučila hotel Prima Life Makadi (stredisko Makadi) alebo SeaGull. V Sharme napr. El Faraana Reef. V Sharme takmer pri každom hoteli sa dá šnorchlovať. V Hurgade tiež, ale lepšie je sa informovať. Ale Egypt vrele doporučujem. A čo sa týka počasia v septembri - teplo, veľmi teplo. A ak idete len vy dvaja, určite by som počkala na Last Minute - oplatí sa!!!!
Vdaka. Pozriem si to :D
Reprografia
19.05.09,11:00
My sme boli v Hurgade v hoteli Golden Five, hotel bol špičkový. Bolo to v septembri a počasie bolo pekné, tých 36 st. Možno v októbri by bolo už menej horúco. More nádherné, s Chorvátskom sa to nedá porovnať. Hneď pri brehu bolo plno rybičiek ako z akvária, ešte aj raju sme videli. Boli sme aj na výlet loďou, odviezli nás ku koralom a potom na nejaký ostrov.
My sme s manželom spolu už 17 rokov a ešte sme na svadobnej ceste neboli. Ale keby som si mohla vybrať a mala menej rokov, išla by som na dovolenku po Slovensku a Čechách so stanom (s malým s:)).

P.S:Skôr ide o manžela, on je už pohodlný na to, aby sa niekde vláčil so stanom. Ale musí to byť veľmi romantické.

No, v októbri by som už veľmi nešla - bola som začiatkom a dosť fúkalo. Teplo, to bolo, ale večer, keď sme išli už na večeru a vyšli sme z izieb, hneď sme mali o účes postarané... A voda už nebola taká teplá. Toto bolo v Hurgade. V Sharme tam musí byť určite teplejšie, tam býva cca o 7 st. teplepšie ako v Hurgade
JarkaL
19.05.09,16:27
V Hurgade asi fúka stále. Kolegyňa tam bola v júni, tiež fúkalo a k tomu bolo hrozne teplo a nám v septembri fúkalo tiež, taký teplý vietor.
Baca1966
28.05.09,16:58
Podla mna je pre novomanzelov najlepsia dovolenka niekde kde budu sami a pod stanom :-) To aspon napovie ako sa budu navzajom o seba zaujimat a starat. :-)