Steenko
14.05.09,15:38
Zdravim,

potreboval by som poradit v jednej veci ohladom sidla spolocnosti pre novu s.r.o., pricom sidlo je definovane v Zmluve o vypozicke priestorov podla §659 OZ.
Problem je v tom, ze firma ako vypoziciavatel sidli na tej istej adrese ako vlastnik nehnutelnosti a nie som si isty, ci je to vporiadku, kedze tieto priestory definuje ako sidlo spolocnosti prave tato zmluva.

Ma s tym niekto skusenosti?

Vopred upozornujem, ze prispevky, ktore budu radit vymenit zmluvu za Suhlas vlastnika nehnutelnosti mi nepomozu.

Dakujem.
biaaa
14.05.09,15:11
No to je nejaky zly paragraf nie?
Dáša_
14.05.09,18:08
Zdravim,

potreboval by som poradit v jednej veci ohladom sidla spolocnosti pre novu s.r.o., pricom sidlo je definovane v Zmluve o vypozicke priestorov podla §659 OZ.
Problem je v tom, ze firma ako vypoziciavatel sidli na tej istej adrese ako vlastnik nehnutelnosti a nie som si isty, ci je to vporiadku, kedze tieto priestory definuje ako sidlo spolocnosti prave tato zmluva.

Ma s tym niekto skusenosti?

Vopred upozornujem, ze prispevky, ktore budu radit vymenit zmluvu za Suhlas vlastnika nehnutelnosti mi nepomozu.

Dakujem.


asi sm trochu mimotemy, ale toto ti obchodný register zapisal? Alebo iba usiluješ o zápis?
Steenko
15.05.09,10:29
Zdravim,

ospravedlnujem sa za omyl, ide o §659 Obcianskeho zakonnika, Zmluva o vypozicke.

To Dasa: Navrh na zapis do OR este len idem podat a toto je posledna vec, co potrebujem doriesit.