jokova
14.05.09,21:22
Caute vy co viete a ja nie.Chcem si zalozit web stranku a najjednoduchejsie a najlacnejsie sa mi pozdava BiznisWeb ale ako na to?Ake su vyhody a ake nevyhody?Ako mozem dosiahnnnut to ze budem na poprednych miestach???????
Richard
14.05.09,20:27
Ak chceš mať dobrú stránku, môžeš si ju dať spraviť niekomu kto sa o ňu bude pravidelne starať aj s dôrazom na jej marketingovú úspešnosť.

Môžeš si spraviť súťaž na výber dodávateľa (živnostníka, brigádnika) na www.cenoveponuky.sk
Uvidíš kto ti ponúkne najlepšie riešenie a podmienky a hlavne čo všetko ti ponúkne a na mieru.

Časom tam budú aj kreatívne súťaže čiže si môžeš vybrať rovno z grafických návrhov, ale to bude skôr pre náročných klientov, ktorým ide o dizajn.
Leila2006
15.05.09,07:01
Tiež máme stránku cez biznisweb, tvorí ju asi 5 podstránok, mením podľa potreby, bezproblémová aktualizácia, platím cca 33€/štvrťročne. V cene sú aj e-maily. Som spokojná.
Fero11
15.05.09,17:07
Caute vy co viete a ja nie.Chcem si zalozit web stranku a najjednoduchejsie a najlacnejsie sa mi pozdava BiznisWeb ale ako na to?Ake su vyhody a ake nevyhody?Ako mozem dosiahnnnut to ze budem na poprednych miestach???????
Ak chces byt na poprednych miestach, tak si to musis zaplatit, alebo stranka musi byt tak putava, ze tam chodi denne kopec ludi a vedie na nu kopec spätnych odkazov