didushik
15.05.09,06:49
Chcela by som poprosiť o radu. Predsa len som žena a v oblasti počítačov sa nevyznám, tak to skúšam takouto formou. V blízkej dobe sa chystám kúpiť si notebook. Len na základné kancelárske úkony, a osobné veci ako fotky, videá a podobne. cena by mala byť so 1160Eur. Prosím poradte mi značku a typ, niečo menšie ako 14" alebo 15".
Dakujem
bobino38
15.05.09,04:54
...to ti stačí aj ponuka čo máš každý deň v poštovej schránke a ušetríš polovicu:-)
ivka70
15.05.09,05:16
Andy Kralik
15.05.09,05:37
Suhlas, na taketo pouzitie staci aj lacnejsi.

Skor by som sa sustredil na zaruku a dostupnost pripadneho servisu. Aj dobre znacky mozu mat chybne kusy.
Blankake
15.05.09,06:17
Suhlas, na taketo pouzitie staci aj lacnejsi.

Skor by som sa sustredil na zaruku a dostupnost pripadneho servisu. Aj dobre znacky mozu mat chybne kusy.
Tiež by som dávala pri výbere pozor na možnosti servisu, napr. ACER má servis až v Brne, ASUS v Ostrave.
kero64
15.05.09,12:43
Ja som kúpil v marci manželke HP 17" a nestál ani 700Eur. Tiež sa ma pýtala, prečo taký veľký a teraz si nevie vynachváliť, aká je to paráda, keď má na všetko dosť miesta. Ak ho nebudeš často prenášať, možno by stálo za úvahu porozmýšľať. Sortiment je široký a za takú sumu, akú si napísala, už dostaneš celkom slušný notebook. Na to, čo si písala, kúpiš už dnes aj za polovicu. Len si rozmysli, na ako dlho ho potrebuješ. To, na čo stačí dnes, už zajtra neplatí. Veľa šťastia pri výbere.
gastronom.mt
15.05.09,13:01
Za tie peniaze si už dnes kúpiš fakt dobrý NB. Keby si bola chlap tak by som ti poradil poobzerať sa po niečom od Lenova. :)
Blankake
15.05.09,14:40
Za tie peniaze si už dnes kúpiš fakt dobrý NB. Keby si bola chlap tak by som ti poradil poobzerať sa po niečom od Lenova. :)

Čo, ženy majú zakázané používať výrobky značky Lenovo??? :confused::D
gastronom.mt
15.05.09,14:48
Určite že nie.:rolleyes: Tak som to nemyslel. Ale ženy pozerajú skôr na vzhľad. :)
Blankake
15.05.09,14:51
Určite že nie.:rolleyes: Tak som to nemyslel. Ale ženy pozerajú skôr na vzhľad. :)
Ale nie všetky :D. Ja som sa rozhodovala medzi Lenovom, Dell a HP. Lenže som potrebovala 17-palcový a tie má Lenovo veeeeľmi drahé, Dell má len lesklé displeje, tak som skončila u HP. :---
gastronom.mt
15.05.09,14:55
Veľmi dobre si sa rozhodovala. No za 17-palcové Lenovo sú už fakt dobré pálky. Ale didushik mala záujem o 14 - 15 palcov. A tam sú tie ceny lepšie.

Odporučam si to pozriet. Myslím že modely SL a T majú vstavanú šachtu na GSM modul - a to sa hodí.
Blankake
15.05.09,15:02
Veľmi dobre si sa rozhodovala. No za 17-palcové Lenovo sú už fakt dobré pálky. Ale didushik mala záujem o 14 - 15 palcov. A tam sú tie ceny lepšie.

Odporučam si to pozriet. Myslím že modely SL a T majú vstavanú šachtu na GSM modul - a to sa hodí.

Prekvapila ma cena, ktorú je ochotná dať za taký malý NB - neviem, či to znamená, že chce fakt kvalitný... s tým Lenovom je problém v dizajne, nie každému sa páči (ani mne veľmi nevonia). Potom by som možno brala DELL. :rolleyes:
DELL má rôzne farebné varianty (aj ružovú)
gastronom.mt
15.05.09,15:10
mimotemy Môj strýko sa ma raz opýtal, že keď bude mať farebný displej na mobile, či bude lepšie počuť. :)

Ale ružová nemusí byť zlá
Blankake
15.05.09,15:15
mimotemy Môj strýko sa ma raz opýtal, že keď bude mať farebný displej na mobile, či bude lepšie počuť. :)

Ale ružová nemusí byť zlá
Dobre sa strýko opýtal :D:D:D
Ružová... ako pre koho, ako módny doplnok áno, ale že by som mala každý deň pracovať na ružovom NB... neviem-neviem :rolleyes:. Ale je to vec vkusu, hlavne že bude NB fungovať. :)