Sandra
15.05.09,10:30
Ak zamestnávateľ musí zamestancovi znížiť hodinovú mzdu - toto má shválené Radou zamestnancov.
Ale zamestnanec so znížením nesúhlasí, môžeme použiť zníženú mzdu pre výpočet jeho mzdy v ďalšom výplatnom termíne?
Bude to riešené dodatkom k zmluve - čo v prípade, ak nedostaneme súhlas od konkrétneho zamestanca?
Stanislav 1975
15.05.09,08:44
zamestnanec so znížením mzdy nemusí súhlasiť, nieje to jednostranný akt, ide tu o dohodu oboch strán- ak s tým nesúhlasí može od Vás odísť zo zamestnania bez výpovednej lehoty
Stanislav 1975
15.05.09,08:46
Ak zamestnávateľ musí zamestancovi znížiť hodinovú mzdu - toto má shválené Radou zamestnancov.
Ale zamestnanec so znížením nesúhlasí, môžeme použiť zníženú mzdu pre výpočet jeho mzdy v ďalšom výplatnom termíne?
Bude to riešené dodatkom k zmluve - čo v prípade, ak nedostaneme súhlas od konkrétneho zamestanca?
t.zn., že bez jeho súhlasu NEMOŽETE použiť zníženú mzdu...a ak s tým nesúhlasí, tak žiadny dodatok v zmluve sa konať nebude...
Sandra
15.05.09,08:53
Ak s tým ale zamestnanec nesúhlasí a nechce dať výpoveď.
Ako ďalej postupovať? Má nárok na odstupné?
Ak nemáme Kolektívnu zmluvu, ale nahrádza to Rada zamestnancov a táto s tým súhlasí. Súhlasí s tým 50 zamestnancov a jeden nie. Ide mi o to, že či sme povinní dať tomuto pracovníkovi pri prípadnej výpovedi aj odstupné?
Stanislav 1975
15.05.09,09:00
Ak s tým ale zamestnanec nesúhlasí a nechce dať výpoveď.
Ako ďalej postupovať? Má nárok na odstupné?
Ak nemáme Kolektívnu zmluvu, ale nahrádza to Rada zamestnancov a táto s tým súhlasí. Súhlasí s tým 50 zamestnancov a jeden nie. Ide mi o to, že či sme povinní dať tomuto pracovníkovi pri prípadnej výpovedi aj odstupné?
Ja osobne si myslím, že v prípade, že mu dáte výpoveď, tak mu musíte dať aj odstupné...
drobeceva
15.05.09,09:02
Ak s tým ale zamestnanec nesúhlasí a nechce dať výpoveď.
Ako ďalej postupovať? Má nárok na odstupné?
Ak nemáme Kolektívnu zmluvu, ale nahrádza to Rada zamestnancov a táto s tým súhlasí. Súhlasí s tým 50 zamestnancov a jeden nie. Ide mi o to, že či sme povinní dať tomuto pracovníkovi pri prípadnej výpovedi aj odstupné?
záleží, aký dôvod sa uvedie. Nárok na odstupné je pri org.zmenách
mzdarka renca
15.05.09,09:04
Zamestnanec nemusí súhlasiť so znížením mzdy. Má nárok na mzdu dohodnutú v PZ. Z tohoto dôvodu s ním ani nemôžete ukončiť PP, nakoľko to nie je dôvod na rozviazanie PP.
Stanislav 1975
15.05.09,09:04
záleží, aký dôvod sa uvedie. Nárok na odstupné je pri org.zmenách
oni asi uvedú dovod organizačných zmien-iný asi nemajú po ruke, nepredpokladám, že by zamestnanec súhlasil s dohodou...
drobeceva
15.05.09,09:05
Zamestnanec nemusí súhlasiť so znížením mzdy. Má nárok na mzdu dohodnutú v PZ. Z tohoto dôvodu s ním ani nemôžete ukončiť PP, nakoľko to nie je dôvod na rozviazanie PP.
Reni, tak ako píšeš, ale prepokladám, že oni si ten dôvod na neho nájdu a nakoniec mu našijú nejaké porušenie /uvádza, že všetci súhlasia, len on sám nie/
Stanislav 1975
15.05.09,09:07
Reni, tak ako píšeš, ale prepokladám, že oni si ten dôvod na neho nájdu a nakoniec mu našijú nejaké porušenie /uvádza, že všetci súhlasia, len on sám nie/
Tak to hádam nie-to by bola sila...:(
mzdarka renca
15.05.09,09:11
Reni, tak ako píšeš, ale prepokladám, že oni si ten dôvod na neho nájdu a nakoniec mu našijú nejaké porušenie /uvádza, že všetci súhlasia, len on sám nie/
Súhlasím, ale ak po ňom pôjdu, zamestnanec sa môže brániť rôznymi spôsobmi. Už len fakt, že ho budú viac sledovať a vytýkať mu veci, ktoré u iných zamestnancoch prehliadajú, tak by išlo o šikanovanie, alebo diskrimináciu. Na to si treba dávať pozor, dnes majú zamestnanci iné právne vedomie, ako v minulosti.
Ak nebude mať čo stratiť, je možné, že sa bude chytať všetkého. Na to by som si dávala pozor.
Najčistejšia je organizačná zmena.
Sandra
15.05.09,11:21
Tu nejde o to ,ze firma ich chce prepustit bez odstupneho.Tu ide o prezitie firmy.Ak neznizi naklady prepusti polovicu zamestnancov.Chceme len vediet ake su nase moznosti.Ak zamestnanec nepodpise toto znizenie budeme nuteny ho prepustit z organizacnych dovodov aj s odstupnym.Chceli sme len vediet ako to je so zamestnaneckou radou, ci je stanovisko zamestnaneckej rady zavazne pre vsetkych zamestnancov/nemame odbory ani kolektivnu zmluvu-t.z. zam.rada je organ ,ktory zastupuje zamestnancov./Pokial nie, tak naco potom je zvolena?
Sandra
16.05.09,13:47
Nedá mi nereagovať. Ďakujem za všetky odpovede. Musím však uviesť veci na pravú mieru. Ak máme zahr. majiteľa firmy, ktorý nemá iné východisko, ak chce udržať akú-takú výrobu a tým aj pracovné príležitosti pre ľudí. Buď zníži náklady - medzi iným aj mzdy - alebo pôjde niekde inde, kde je lacnejšia pracovná sila a v tom prípade ostanú bez práce ďalší ľudia.
Ja som chcela zistiť možnosti, či v prípade, že sa bude znižovať hodinová mzda a pracovník nám povie, že s tým nesúhlasí - aké máme možnosti. Pretože tá mzda sa bude znižovať, aby sme udržali výrobu.
Ďakujem za váš čas.
veronikasad
16.05.09,13:57
Nedá mi nereagovať. Ďakujem za všetky odpovede. Musím však uviesť veci na pravú mieru. Ak máme zahr. majiteľa firmy, ktorý nemá iné východisko, ak chce udržať akú-takú výrobu a tým aj pracovné príležitosti pre ľudí. Buď zníži náklady - medzi iným aj mzdy - alebo pôjde niekde inde, kde je lacnejšia pracovná sila a v tom prípade ostanú bez práce ďalší ľudia.
Ja som chcela zistiť možnosti, či v prípade, že sa bude znižovať hodinová mzda a pracovník nám povie, že s tým nesúhlasí - aké máme možnosti. Pretože tá mzda sa bude znižovať, aby sme udržali výrobu.
Ďakujem za váš čas.
Skús odpovedať na otázku, ako by si reagovala ty - ak by sa ťa zníženie mzdy týkalo. Súhlas - alebo odchod z firmy ?
Ingrida.Rybarova
18.06.09,07:33
Ahojte prosím Vas nemohli by ste mi poradiť:potrebujem urobiť dodatok ku pracovným zmluvám o zníženie miezd na 60 %, nemohli by ste mi poslať na ukážku nejaky vzor dakujem
mzdarka renca
18.06.09,07:37
Ahojte prosím Vas nemohli by ste mi poradiť:potrebujem urobiť dodatok ku pracovným zmluvám o zníženie miezd na 60 %, nemohli by ste mi poslať na ukážku nejaky vzor dakujem

Ešte otázočka, máte zástupcov zamestnancov, alebo do chcete riešiť Dohodou o zmene prac. zmluvy a zamestnanci sú ochotní túto dohodu podpísať?