lalenko
15.05.09,17:30
Dobrý podvečer, nevie mi niekto poradiť ako treba vyplniť ELDZ do roku 2004. Boli vtedy na kartičkách formátu A5. Mám problém s niektorými kolónkami. Je to dosť súrne.
Druh zamestnania?
označenie rezortu?
počet započítaných dní 672,673,674?
druh činnosti podľa číselného označenia a názvu povolania rezortného záznamu?
Ďakujem
KEJKA
15.05.09,15:33
do roku 2004 už nevyplňuješ,alebo o čo ide?
za rok 2003 a skoršie roky sa vyriešili jednorazovo vtedy.
teraz sa odovzdávajú ELDP za rok 2004 a neskôr.
lalenko
15.05.09,15:39
ja viem ale teraz mám takého zamestnanca ktorý pracoval do roku 1996, viem že sa to do SP posielalo ale oni tvrdia že to tam nie je. Neviem čo mám do tých koloniek napísať
mzdarka renca
15.05.09,15:58
Dobrý podvečer, nevie mi niekto poradiť ako treba vyplniť ELDZ do roku 2004. Boli vtedy na kartičkách formátu A5. Mám problém s niektorými kolónkami. Je to dosť súrne.
Druh zamestnania? pracovník v pracovnom pomere
označenie rezortu? nepišeš nič
počet započítaných dní 672,673,674? na čelnej nič, na zadnej strane za každý rok zvlášť
druh činnosti podľa číselného označenia a názvu povolania rezortného záznamu? nepišeš nič
Ďakujem
Z toho si nič nerob, že to SP od teba žiada, odo mňa to žiada niekoľko krát za mesiac od rokov 1970:D, vraj tiež že to tam nemajú:eek::D.
abel
15.05.09,16:16
Tie kartičky boli ešte skôr, v roku 2003 a kúštik skôr boli tie formáty A4, tam sa písali tuším štyria zamestnanci. Na tie formáty A5 - také tvrdé kartičky, sa mi zdá, že normálny smrteľníci mali vyplnený počet kalendárnych dní v kolónke 674, tie ďalšie boli pre tých, čo pracovali napr. rizikovom prostredí. V robote ešte také mám, keď ich uvidím, oživím si prachom zapadnutú pamäť, ale to asi až v pondelok. Druh zamestnania sme písali: Pracovník v pracovnom pomere.
mzdarka renca
15.05.09,16:23
Som tiež doma a píšem z hlavy, ale je to prvá kolónka na tie kalendárne dni, samozrejme ak nejde o rizikových pracovníkov.
lalenko
15.05.09,16:44
veľmi pekne Vám ďakujem ja som tiež doma a mám to v robote. Odovzdám im to tak ako to dokážem vypísať, pretože v dnešnej dobe sa hrať s takýmito vecami...keď budú niečo potrebovať oni sa určite ozvú