anturia
19.07.05,18:55
Ahojte,
prosim o vysvetlenie, lebo akosi to nechápem. Môže byť vystavená fa na predaj tlačiarne 20.6., keď dodávateľská fa na kúpu tejto tlačiarne má dátum vystavenia 30.6. ? To znamená, že skôr ju predal ako kúpil? Je to možné? Dostala som takéto faktúry od majiteľa firmy.
Ďakujem
KEJKA
19.07.05,17:06
a nie je to len faktúra na prijatú zálohu? Mohol dostať skôr platbu.
Alebo - dátum vystavenia neznamená ešte dátum kúpy - je predsa 15 dní na vystavenie. Aký je dátum dodania?
A do tretice - mohol chybu urobiť dodávateľ.
anturia
19.07.05,17:09
no ved to, ze datum vystavenia sa rovná dátumu dodania !
ondrejvla
19.07.05,17:50
Anturia, šéfovia vedia priniesť takéto faktúry, to poznám! Aj mne dal faktúru odberateľskú na tovar v júni, a ten tovar privezie zo zahraničia až koncom júla! A nebola to vôbec zálohová faktúra, ale ostrá.
anturia
19.07.05,17:53
a čo si s tým prosím ťa urobil? zaúčtoval si to tak?
ondrejvla
19.07.05,17:58
a čo si s tým prosím ťa urobil? zaúčtoval si to tak?
Anturia, kukni na môj podpis, ja som dievča! A to už dosť dlho!
Zaúčtovala som ako chcel, dala som mu podpísať košieľku, že s tým súhlasí, ale tovar vyskladním až keď mi dá DF z EÚ a prijmem ho na sklad.
On dá doklady, je zodpovedný za účtovníctvo a ja len za zaúčtovanie! Tak je to v zmluve, keď si nechce dať poradiť, tak nech sa topí!
anturia
19.07.05,18:09
prepáč mi ten mužský rod - ja mám hlavu plnú tých dátumov a nad takými vecami som vôbec nerozmýšľala...
ohľadom toho účtovania to je asi pravda, ja som ho na to tiež upozornila a tak je za to sám zodpovedný (odkladám si maily - len tak s ním komunikujem)