anna27
15.05.09,19:11
Ahojte poraďáčky-mamičky,
o pár týždňov by som si mala doniesť z pôrodnice druhé bábätko. Kupovali sme si nový kočiarik-trojkolku. Lenže dnes, keď staršia dcéra skúšala manévrovať po byte, skoro ho vyvalila. Začínam uvažovať, či to bola náhodička alebo je to pomerne nerentabilné a mám mať vážne obavy o bezpečnosť bábätka. Aké máte skúsenosti? (Mám možnosť vymeniť "podvozok" za 4-kolesový, tak či to riešiť, alebo nie). Ide o typ Coletto austin 3/alebo vymenený austin 4.
Ďakujem vám.
pivko
15.05.09,17:22
Ahojte poraďáčky-mamičky,
o pár týždňov by som si mala doniesť z pôrodnice druhé bábätko. Kupovali sme si nový kočiarik-trojkolku. Lenže dnes, keď staršia dcéra skúšala manévrovať po byte, skoro ho vyvalila. Začínam uvažovať, či to bola náhodička alebo je to pomerne nerentabilné a mám mať vážne obavy o bezpečnosť bábätka. Aké máte skúsenosti? (Mám možnosť vymeniť "podvozok" za 4-kolesový, tak či to riešiť, alebo nie). Ide o typ Coletto austin 3/alebo vymenený austin 4.
Ďakujem vám.
Nie som mamička ,ale otecko a trojkolka nemá chybu;)neviem aku značku maš ty ,ale ja furikujem Jakubka v Casual Play S4 čo je naozaj super fáro:---
JarkaL
15.05.09,19:49
Závidím Vám takéto "starosti", moje deti už majú 17, 15 a 6 rokov a už som aj zabudla, aký sme mali kočík. Keď sú detičky maličké, to je krásne obdobie a je mi za tým ľúto. Ešteže moja malá sa rada "pomojká". Anna27, držím palce a daj vedieť, keď sa maličké narodí.
220870
15.05.09,20:18
Na kolečkách nezáleží ,môže ich byť aj 10.Mňa sesternica pustila aj s kočom do potoka.:D:
anna27
17.05.09,17:37
Nie som mamička ,ale otecko a trojkolka nemá chybu;)neviem aku značku maš ty ,ale ja furikujem Jakubka v Casual Play S4 čo je naozaj super fáro:---
Ďakujem za upokojenie. Mne sa tiež lepšie fujazdilo v predajni s touto trojkolkou, ale pohľad na vykoľajený kočík u nás doma mi akosi neurobil dobre. No ale hlavným vodičom budeme my rodičia, tak obavy bokom. Tak ešte raz ďakujem Tebe aj ďalším bambulkám. Neskôr sa určite ozvem. Tak sa opatrujte. pa