fečo3
16.05.09,11:29
Zdravim vas vestkych,som tu novy a neviem ci som polozil otazku v spravnom oddeleni ,ale aspom to skusim...
Rad by som sa opytal,ako je to teraz v cestnom zakone s odbocenim v lavo na krizovatke ,ktora nieje oznacena dopravnou znackou...
Myslim,ze doteraz platilo to,ze pri odboceni do lava na krizovatke neoznacenej dopravnou znackou je vodic povinny pred krizovatkou zastat pri pravej krajnici,dat prednost vozidlam prichadzajucim spredu aj zozadu a potom odbocit do lava ...
JE TO TAK?DAKUJEM :confused:
mona091
16.05.09,09:32
co tak pravidlo pravej ruky a praxxxxx?
alla66
16.05.09,14:18
Zdravim vas vestkych,som tu novy a neviem ci som polozil otazku v spravnom oddeleni ,ale aspom to skusim...
Rad by som sa opytal,ako je to teraz v cestnom zakone s odbocenim v lavo na krizovatke ,ktora nieje oznacena dopravnou znackou...
Myslim,ze doteraz platilo to,ze pri odboceni do lava na krizovatke neoznacenej dopravnou znackou je vodic povinny pred krizovatkou zastat pri pravej krajnici,dat prednost vozidlam prichadzajucim spredu aj zozadu a potom odbocit do lava ...
JE TO TAK?DAKUJEM :confused:

§19
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=36911&stc=1&d=1242487015
Chobot
17.05.09,18:11
Zdravim vas vestkych,som tu novy a neviem ci som polozil otazku v spravnom oddeleni ,ale aspom to skusim...
Rad by som sa opytal,ako je to teraz v cestnom zakone s odbocenim v lavo na krizovatke ,ktora nieje oznacena dopravnou znackou...
Myslim,ze doteraz platilo to,ze pri odboceni do lava na krizovatke neoznacenej dopravnou znackou je vodic povinny pred krizovatkou zastat pri pravej krajnici,dat prednost vozidlam prichadzajucim spredu aj zozadu a potom odbocit do lava ...
JE TO TAK?DAKUJEM :confused:

:eek::eek::eek: A toto platilo kedy?
dad111
17.05.09,19:07
Myslim,ze doteraz platilo to,ze pri odboceni do lava na krizovatke neoznacenej dopravnou znackou je vodic povinny pred krizovatkou zastat pri pravej krajnici,dat prednost vozidlam prichadzajucim spredu aj zozadu a potom odbocit do lava ...
JE TO TAK?DAKUJEM :confused:
A Ty si podľa tohoto pravidla aj jazdil??? To som rád, že sme sa ešte nestretli na ceste.
mona091
17.05.09,19:15
planuje ist robit vodicak, v autoskole mu to objasnia, pridaju k teorii par jazd a viac krat opakovanie,

alebo si opakuje 1.april
buchač
17.05.09,19:29
:eek::eek::eek: A toto platilo kedy?

Keď Tiso s Masarykom bol žiakom a Férenc Jóžka im robil inštruktora v anglickej autoškole ...;)
alla66
17.05.09,19:31
Nie všetci vieme všetko a preto je normálne keď nevie a spýta sa.
Chobot
17.05.09,19:43
Nie všetci vieme všetko a preto je normálne keď nevie a spýta sa.

Ak je vodičom, tak je dosť desivé, že to nevie. Ak sa len chystá robiť VP, tak by sa asi nepýtal, lebo by mal pravidlá cestnej premávky k dispozícii.

Ale asi sme ho príliš vyplašili... :rolleyes:

Dúfam, že to zoberie s humorom.
alla66
17.05.09,19:53
je to desivé, ale ak by ste na mňa takto vyhŕkli,pri prvom príspevku, tak zbalím všetky švestky a už sa tu neukážem...:)
buchač
17.05.09,20:11
je to desivé, ale ak by ste na mňa takto vyhŕkli,pri prvom príspevku, tak zbalím všetky švestky a už sa tu neukážem...:)

More je veľké , slnko svieti , nebo je modré , voda je mokrá

Keby tak všetko bolo OK .

Život je k...a
alla66
17.05.09,20:22
More je veľké , slnko svieti , nebo je modré , voda je mokrá

Keby tak všetko bolo OK .

Život je k...a
Život je krásny:)
buchač
17.05.09,20:34
Život je krásny:)

Väčšinou ....ale niekedy , šak vieš .......

Asi tak

Radšej byť bohatý a zdravý , ako chudobný a chorý .