milan007
19.07.05,19:30
Poraďte prosím, zamestnanec cestuje na služobnú cestu do ČR na jeden deň firemným autom. Máme zamestnanca poistiť (pripoistiť), alebo si má vyzdvihnúť tlačivo E111( tak sa to asi volá). Poisťujeme ho v Alianz poisťovni a platíme za jedno poistenie cca 140 Sk. Viete mi poradiť, kedy sa oplatí ročné poistenie?

ďakujem za rýchlu odpoveď
Bubika
19.07.05,17:42
Poraďte prosím, zamestnanec cestuje na služobnú cestu do ČR na jeden deň firemným autom. Máme zamestnanca poistiť (pripoistiť), alebo si má vyzdvihnúť tlačivo E111( tak sa to asi volá). Poisťujeme ho v Alianz poisťovni a platíme za jedno poistenie cca 140 Sk. Viete mi poradiť, kedy sa oplatí ročné poistenie?

ďakujem za rýchlu odpoveď
E111 si treba vyzdvihnut, my ho vybavujeme vzdy na 6 mesiacov, aby sme pren nemuseli lietat pred kazdou zahranicnou sluzobnou cestou. Tiez zamestnanca na sluzobku pripoistujeme (treba si obehnut viacero poistovni a skusit tu vyhodnejsiu). Ci sa oplati rocne poistenie zalezi od toho, aku cenu Vam na ten rok ponukaju a kolko takych zahranicnych SC do roka realizujete. Pretoze ak je to len raz ci dva krat do roka, tak je rocne poistenie isto bezpredmetne......
bepo
19.07.05,18:54
E111 si treba vyzdvihnut, my ho vybavujeme vzdy na 6 mesiacov, aby sme pren nemuseli lietat pred kazdou zahranicnou sluzobnou cestou.To sa dá vybaviť aj na kratšie ako 6 mesiacov?Ja som si myslel že všetkým dávajú automaticky na 6 mesiacov.
Poistenie na rok sa oplatí vtedy keď stojí menej ako súčet jednorazových poistiek za rok.A E111 mu určite vyzdvihnite.
Bubika
20.07.05,04:37
To sa dá vybaviť aj na kratšie ako 6 mesiacov?Ja som si myslel že všetkým dávajú automaticky na 6 mesiacov.
Poistenie na rok sa oplatí vtedy keď stojí menej ako súčet jednorazových poistiek za rok.A E111 mu určite vyzdvihnite.
aspon zo zaciatku fungovania E111 urcite, pretoze sa nas v kazdej zdravotke pytali, ci to chceme len na obdobie trvania SC alebo na dlhsie
l.c.
21.07.05,03:32
Ja sa checem spýtať, či pripoistenie je daňový náklad? A ďalej čo zahŕńa E111 a čo pripoistenie? Stačí, keď mi napíšete kde to mám nájist (zákon a paragraf).

Ďakujem