rubisia
16.05.09,16:46
Ako mam napisat navrh na predbezne opatrenie.Z manzelom sme spolu zili v zahranici.Manzel tu zanechal dlzoby a vratil sa na slovensko.Ja s detmi som zostala a splacam.Potom ako som podala ziadost o rozvod sa zacal vyhrazat ze mi vezme deti.Musim v lete na skusky do slovenskej skoly a on mi chce zabranit v navrate deti do anglicka.Tvrdi ze dlhy su spolocne a on plati tie na slovensku tak ja mam splacat tie v anglicku.Ako mam zabranit tomu aby mi vzal deti.Nikdy sa o deti vzorne nestaral a snazi sa nimi manipulovat.Tvrdi ze bol u pravnika a ten mu povedal ze ako pracujuca zena v zahranici nemam bez jeho suhlasu sancu.Uz prihlasil deti na slovensku do skoly bez mojeho suhlasu.Deti sa vratit nechcu a chcu ostat pri mne. Tiez chcem vediet ci musim platit vsetky jeho dlhy ked som s tym nesuhlasila.Zaviazal sa v anglicku u telefonnej spolocnosti O2 a znova ten kontrakt predlzil na dalsich 18mesiacov.Vsetko bez mojeho suhlasu.V banke vybral do minusu 2500 libier.Tvrdi ze sme peniaze minuli spolocne a poslal na ucet jednorazovo 1000 libier.Bohuzial na poplatkoch mesacne z toho uctu odchadza 104 libier.Platim na ten ucet 174libier ale len 70librami splacam dlh.Som zufala.Neposielal mi ani na deti uz som tu za neho zaplatila cez 3000libier a on mi poslal jednorazovo 500 euro a to po 7mesiacoch.Vzal mi najstarsiu dceru a tvrdi ze by som mu mala na nu posielat peniaze.Ja sa vsak v anglicku staram o dalsie dve deti.Manzel v skutocnosti nema zaujem o deti vsetko to je len z pomsty.
alla66
16.05.09,14:51