bartokova
16.05.09,17:26
Nenájde sa tu niekto, kto by vedel poradiť? Neviem sa napojiť na internet cez wifi. Stále mi vypisuje "vyskytol sa problém so sieťovými adaptérmi v tomto počítači", čiže chyba je v mojom PC, to isté je aj keď pripojím klasicky internet cez kábel. Adaptér sa zdá byť OK. Už neviem čo mám všetko vyskúšať. Skúsila som už ozaj všetky možnosti. Potrebujem len vedieť čo mám zaškrtnúť a čo nie. Vopred vám ďakujem za pomoc :mee:
Fero11
16.05.09,15:55
Nenájde sa tu niekto, kto by vedel poradiť? Neviem sa napojiť na internet cez wifi. Stále mi vypisuje "vyskytol sa problém so sieťovými adaptérmi v tomto počítači", čiže chyba je v mojom PC, to isté je aj keď pripojím klasicky internet cez kábel. Adaptér sa zdá byť OK. Už neviem čo mám všetko vyskúšať. Skúsila som už ozaj všetky možnosti. Potrebujem len vedieť čo mám zaškrtnúť a čo nie. Vopred vám ďakujem za pomoc :mee:
Ale asi nieje OK, odporucam preinstalovat sietove adaptery
kero64
17.05.09,07:35
Pozri do správcu systému, či je sietová karta správne nainštalovaná alebo či má správne ovládače. Ak nie, bude ti svietiť žltý trojuholník.
misoft
17.05.09,17:48
Skontroluj IP adresu , masku, bránu, adresy serverov DNS
Štart>Pripojenie>Sieťové pripojenia>Local Area Connection>klik PTM>Vlastnosti>Všobecné>nájdi Internet Protocol (TCP/IP)=highlight>Vlastnosti. Dostaneš sa do menu, kde už nastavíš potrebné údaje (IP,maska, brána, DNS server)