Halli
16.05.09,19:56
Tak som sa tešila, že vidím z balkona veveričky, ako v lese....kým mi nevolala suseda , aby som prišla pozrieť na balkón. :eek: Tak som hneď frčala a keď som to zbadala bolo mi až do plaču...rhododendrony, sundavily, všetko zostalo ohlodané- len pahýle... veverice behali po všetkých balkonoch až na 5te poschodie a všetko ohlodali, že vraj si robili hniezdo...ešte aj cirokové metly padli za obeť, proste celá strana nášho panekáku vydrancovaná... Odvtedy nenávidím veverice :mad:
danushka
16.05.09,18:02
Veru sú to potvorky malé. Odkedy ma jedna kusla, už ich nevnímam akom malé, milé a nevinné stvorenia!
danushka
16.05.09,18:38
Slavica, ja som sa ešte raz vrátila k Tvojmu príspevku a neubránila som sa veľkému smiechu pri tých cirokových metlách.
Keď tie veveričky vyšli až na piate poschodie, neviem si to vysvetliť ináč ako tým, že jediným dôvodom je RECESIA.
Počkajme si na čas dozrievania zeleninky a zemiačikov na záhumienkoch.
Len si panebože nenechajme obžrať všetky metly veveričkami - budeme ich potrebovať na zlodejov, behajúcich po políčkach.

Čiže pointa pravdepodobne bude v tom, že zlodeji, ktorí si už vyhliadli vo vašom okolí záhumienky - podplatili veveričky, aby vám poobžierali metly, čiže takto tých zlodejov nebude čím vymlátiť...

Bože, bože, idem ja pracovať k policajtom:D:D:D.
Stanislav 1975
16.05.09,19:24
Tak som sa tešila, že vidím z balkona veveričky, ako v lese....kým mi nevolala suseda , aby som prišla pozrieť na balkón. :eek: Tak som hneď frčala a keď som to zbadala bolo mi až do plaču...rhododendrony, sundavily, všetko zostalo ohlodané- len pahýle... veverice behali po všetkých balkonoch až na 5te poschodie a všetko ohlodali, že vraj si robili hniezdo...ešte aj cirokové metly padli za obeť, proste celá strana nášho panekáku vydrancovaná... Odvtedy nenávidím veverice :mad:
Slávka, neber meno veveričie do úst nadarmo...:---
A čo sa ti stalo to ešte nič nieje, minule som pozeral nejaký prírodopisný film kde niekde v Thajsku turisti si pekne piknikovali, stolovali a zrazu došlo asi 10 opíc a všetko im pobrali a čo nepobrali zničili..
Stanislav 1975
16.05.09,19:28
No nieje to krásne???
18 obrázkov pre Vás...




36994
Halli
17.05.09,10:46
Slávka, neber meno veveričie do úst nadarmo...:---
A čo sa ti stalo to ešte nič nieje, minule som pozeral nejaký prírodopisný film kde niekde v Thajsku turisti si pekne piknikovali, stolovali a zrazu došlo asi 10 opíc a všetko im pobrali a čo nepobrali zničili..


No pps mi neotvara môj pc ale v praci si to pozriem... A že čo sa mi stalo?? :eek:Stanko tie rhododendrony som opatrovala cez zimu ako oko v hlave, s pýchou som ich vyložila na balkon, stali kopec peňazí, mali krásne puky a tie "svine" mi tam nechali len pahýle :mad::D
Ešte že mi nebehajú po balkone opice ...:D
Stanislav 1975
17.05.09,10:57
No pps mi neotvara môj pc ale v praci si to pozriem... A že čo sa mi stalo?? :eek:Stanko tie rhododendrony som opatrovala cez zimu ako oko v hlave, s pýchou som ich vyložila na balkon, stali kopec peňazí, mali krásne puky a tie "svine" mi tam nechali len pahýle :mad::D
Ešte že mi nebehajú po balkone opice ...:D
No tomu čo ti spravili veveričky s rhododendronami sa povie krátky proces,:mad:
Stanislav 1975
17.05.09,11:00
Inak, my zasa sme si dlho nevedeli zvyknúť na netopiere- keďže bývame hneď pri lese, tak keď sa zošerí, začnú vylietávať zo stromov a bolo to zaujímavé, keď ti preletí 5 netopierov tesne nad hlavou-ale nenarazia, oni majú tie nejaké vlny, že na poslednú chvilku sa vyhnú-ale už ich mám rád a zvykol som si na ne...;)
JarkaL
17.05.09,11:01
Možno sa tie rhododendrony po takom dôkladnom ostrihaní krásne rozkošatia.
Halli
17.05.09,12:13
Možno sa tie rhododendrony po takom dôkladnom ostrihaní krásne rozkošatia.

No Jarka dúfam, preniesla som si všetko do práce na balkon, lebo sa bojím, že sa to zopakuje a mali takééé krásne puky a všetko sme našli pohadzané pod balkonmi. Ale bude to veľmi dlho trvať, kým sa zoberú, zostali len drevné časti...:(
A jedna tato mrška chodila ešte do jedneho bytu aj na orechy, keď nechali otvorené okno. Najlepšie, že manželka upodozrievala muža a vynadala mu koľko sa doň zmestilo, že to mala na koláč...:D