lakon
17.05.09,08:13
Dobry den poradaci

V ramci rekonstrukcie nasho byvania by sme chceli zobytnit podkrovie, a k tomu samozrejme patri scodisko. V tom ake, a kde ho umiestnit mame v podstate uz jasno. Mame predbezne vybrate i dve firmy, ktore nam dali relativne podobne ponuky, a na zaklade foto realizacii na webe maju celkom slusnu robotu.
Moj problem spociva v tom, ze neviem pre ktoru sa definitivne rozhodnut. Firma s lacnejsou ponukou to ma k nam 300km a ta drahsia je niekde na pol ceste. Z hladiska ceny je to jedno, lebo doprava a montaz uz su v cene.
Na zaklade coho by ste sa rozhodovali vy?
Pripadne ma pre mna niekto nejake osobne referencie na firmy STOLMA s.r.o. Smolinske, alebo DREVOS s.r.o. Banska Bystrica?
Do uvahy by este prichadzali aj Schody Radecha s.r.o z Myjavy a p.Kondela z Mutneho

Dakujem
Zdenusko
17.05.09,18:39
Ake dali ceny? Aj ja budem potrebovat schody /priame/ ....dakujem
:)
Vlado 21
17.05.09,18:50
dobrý deň ja nemam skúsenosti stýmyto firmami ale zaujal ma tento príspevok lebo aj ja výrábam samonostné schody ale moja firma není až taká známa tak keby ste mali zaujem možte mi zavolat na č,0915 506 916 a možno sa dohodneme.dakujem
lakon
18.05.09,04:42
Ake dali ceny? Aj ja budem potrebovat schody /priame/ ....dakujem
:)

Ono je to dost individualne nase schody su zatocene a splhaju sa niekde okolo 3000. Je dobre dat si vypracovat viac ponuk. Ja som zadaval dopyt cez www.123dopyt.sk (http://www.123dopyt.sk) pokial mas projekt hod do prilohy PDF podorysy prepajanych podlazi vyskovy rez a popis z akeho materialu a prevedenie.
Prislo mi relativne dost ponuk, a musim povedat ze v dost velkom intervale od 2 do 6 tisic, co je pri takejpolozke dost. Na niektorych ponukach bolo vidiet ze dopocitavali k maximalnej uvedenej cene, len ju rozlozili na schody, montaz a dopravu, ale na ponukach uvedenych firiem bolo vidiet profesionalny pristup (vykres, rozpis materialu, variantne riesenia).
Zdenusko
18.05.09,11:03
Dakujem...pekny den
lakon
19.05.09,17:51
Posuvam.
Nikomu nic uvedene firmy este nerobili?
lakon
21.05.09,04:31
skusim este raz posunut.