natam
18.05.09,09:11
ahojte, odlepila sa mi vrchna vrstva na dvierkach kuchynskej linky (lebo je blizko pri sporaku), myslite ze je dobry postup tu vrstvu (folia alebo co to je s imitaciou dreva) trocha naparit lebo je tvrda a potom sekundovym? lepidlom prilepit k surovej drevotrieske? Alebo mate ine triky?
Uz sa to zacina lamat, je to na malom, ale velmi exponovanom mieste, tak chcem nieco urobit kym sa to neodlomi a uplne neznici.
dakujem
Natalia
kero64
18.05.09,12:35
Skús zájsť do najbližšej drogérie a pozrieť lepidlo na báze chemoprénu. Sú rôzne druhy, podľa materiálu. Aj ja som tak lepil linku a drží dodnes. Len budeš musieť dvierka asi demontovať a zlepované časti spolu zaťažiť. Presný návod by mal byť na tube lepidla.
Chobot
18.05.09,13:02
ahojte, odlepila sa mi vrchna vrstva na dvierkach kuchynskej linky (lebo je blizko pri sporaku), myslite ze je dobry postup tu vrstvu (folia alebo co to je s imitaciou dreva) trocha naparit lebo je tvrda a potom sekundovym? lepidlom prilepit k surovej drevotrieske? Alebo mate ine triky?
Uz sa to zacina lamat, je to na malom, ale velmi exponovanom mieste, tak chcem nieco urobit kym sa to neodlomi a uplne neznici.
dakujem
Natalia

TO isté robilo aj mne - tak kde boli dvierka blízko rúry, tak sa fólia odlepila. Trochu chemoprénu (či alkaprénu), stolárskymi svorkami pritlačiť a nechať zaschnúť pol dňa a drží to.
natam
19.05.09,05:59
dakujem za odpovede, uz len zohnat nieco na zatazenie :-)