Dantess
18.05.09,09:50
Ahoj, moja priateľka tu nieje registrovaná, ale toto píše ona, tak jej prosím poradte.

Ahoj! Nikde na nete neviem nájsť o tom info, tak mi prosim poradte. Od včera močím krv a vôbec ma nič nebolí. Preto viem, že to nieje zápal mocových ciest. Len by som sa chcela spýťať či niekto nepočul o tom už niečo, alebo či to niekto nemal... Na zajtra som už objednaná k lekárke, ale ajtak ma to strašne štve a desí, tak ak viete mi prosím poradte.
piggos
18.05.09,10:11
nezostáva nič iné len počkať do zajtra kedy budeš múdrejšia..
možno bude problém z obličkami...
wagner
18.05.09,11:25
Prečo si nešla na pohotovosť? Ja by som to neriskovala do zajtra, ani nevieš v čom môže byť problém. O mnohých chorobách sa hovorí, že nebolia, ale keď začnú bolieť, môže byť neskoro.
pasuliatko
18.05.09,13:55
Prečo si nešla na pohotovosť? Ja by som to neriskovala do zajtra, ani nevieš v čom môže byť problém. O mnohých chorobách sa hovorí, že nebolia, ale keď začnú bolieť, môže byť neskoro.

na pohotovosti by jej povedali maximalne,že počkajte k svojej lekarke a urobili rozbor moča. nič viac
wagner
18.05.09,15:59
Aj z rozboru moču sa dá predpokladať v čom asi je problém. ALe jasné, keď to od včera vydržala dodnes, tak do zajtra už hádam prežije.
piggos
18.05.09,16:58
potom daj vedieť ako to dopadlo...a čo jej to vlastne bolo
každopádne držím palce aby to dobre dopadlo..
Dantess
19.05.09,07:46
Ďakujem všetkým za radu. Dnes som bola u lekárky a tá sama nevie čo to je, ale vo štvrtok idem na USG a zajtra sa dozviem rozbor moču. A povedala mi len, že to nieje zapaloveho povodu a že je velmi zvlastne, ze ma nic neboli... tak uvidim že čo povedia vysledky...
piggos
19.05.09,08:35
Ďakujem všetkým za radu. Dnes som bola u lekárky a tá sama nevie čo to je, ale vo štvrtok idem na USG a zajtra sa dozviem rozbor moču. A povedala mi len, že to nieje zapaloveho povodu a že je velmi zvlastne, ze ma nic neboli... tak uvidim že čo povedia vysledky...

dík že si odpísala a daj vedieť keď budú výsledky .. prajem ti aby to nebolo nič vážne..drž sa
piggos
20.05.09,13:10
dík že si odpísala a daj vedieť keď budú výsledky .. prajem ti aby to nebolo nič vážne..drž sa

tak..ako to dopadlo? :)
Dantess
26.05.09,06:34
Tak, robili mi USG obliciek a moc mechura, vyter z hrdla, gynekologicke vysetrenie, urolog vysetril moj moc a zajtra idem na uroskopiu a este raz odniest mojej doktorke moc na vysetrenie. A čo je koniec ?! Zatial mi nič nezistili... Dali mi silne ATB. Krv už sice nemocim, ale ajtak je zaujimave že nevedia vobec pricinu.
verde
03.06.09,14:29
Ja som to mal podobné pred 2 rokmi a po rôznych vyšetreniach to bol zhubný nádor močového mechúra. Odstránili mi ho, chodím na pravidelné kontroly a zatiaľ žijem.
JarkaL
08.06.09,14:43
Ja som to mal podobné pred 2 rokmi a po rôznych vyšetreniach to bol zhubný nádor močového mechúra. Odstránili mi ho, chodím na pravidelné kontroly a zatiaľ žijem.
Nestraš dievča, netreba myslieť hneď na najhoršie, tieto problémy môžu mať x rôznych príčin, verme, že to nebude nič vážne.