mpca
18.05.09,10:28
A v "Najnovšie foto v albumoch" by mohlo byt namiesto názvu albumu (ak ukážem kurzorom na fotku) názov fotky.. ;)

http://img199.imageshack.us/img199/6601/nazovalb.jpg
Lianka
19.05.09,08:26
mpca vydrz, nechci mat vsetko hned... tie zmeny su nove a predpokladam, ze su len v stadiu vychytavania chyb.
mpca
19.05.09,08:33
Lianka ja len richardovi pomáham z vychytavanim tých chýb..
neberem to tak že to musí byť ihneď opravené, ale z vlastnej skúsenosti viem že hľadať a opravovať chyby na vlastnej stránke je náročné...
Richard
19.05.09,11:08
mpca vďaka, pozriem sa na to, kľudne nahlasuj ;) Odstránené budem mazať...
mpca
21.05.09,12:48
lenkak
21.05.09,13:39
Richard už nebude sekcia na účtovný softvér pre každý zvlášť?
Alebo len mne sa zobrazujú všetky spolu?
Marína
21.05.09,15:47
Lenka, aj mne. Bola by veľká škoda, ak by sa to zmiešalo dokopy.
Žabinka
25.05.09,09:01
Richard už nebude sekcia na účtovný softvér pre každý zvlášť?
Alebo len mne sa zobrazujú všetky spolu?
Pred tým to bolo určite prehľadnejšie.:mee:
Marína
25.05.09,18:44
Do albumov som prikladala fotografie chronologicky, po uložení ich mám "rozhádzané". Dajú sa usporiadať?
Gabi03
26.05.09,05:46
Ja by som sa chcela spýtať, či je nejaký "súhrn" albumov? Alebo sa môžem pozrieť na albumy až cez profil? Prípadne na prvej strane som vydela posledné.... Ale ak by som chcela vydieť všetky....?
Blankake
26.05.09,06:10
Gabi03
26.05.09,06:13
Albumy sú tu:
http://www.porada.sk/album.php

Ďakujem.
Ale nabudúce sa tam ako dostanem bez cudzej pomoci? :o
Blankake
26.05.09,06:33
Ďakujem.
Ale nabudúce sa tam ako dostanem bez cudzej pomoci? :o
Zatiaľ asi nie sú na lište medzi poradami... tento odkaz uviedol Richard v PoradaBlogu. ;)
Richard
26.05.09,12:33
Richard už nebude sekcia na účtovný softvér pre každý zvlášť?
Alebo len mne sa zobrazujú všetky spolu?

Mali sme všeobecnú rubriku na účtovné softvéry a taktiež špecializované rubriky.
Napriek tomu ľudia robili dve veci:

- zadávali názov softvéru hoci boli v špecializovanej rubrike
- zadávali témy ktoré patrili do konkrétnej rubriky aj do všeobecnej

Momentálne je jedna rubrika a každá téma má svoju predponu, takže netreba zadávať do názvu témy aj názov softvéru, ale stačí vybrať príslušnú predponu.
Každá téma je potom označená názvom softvéru a témy sa dajú odfiltrovať pre konkrétny softvér (dole sú možnosti zobrazenia kde si treba vybrať len ten Váš softvér...).
Vyhľadávať sa dá takisto aj podľa konkrétneho softvéru - treba označiť si vybrať podľa predpony v rozšírenom vyhľadávaní.

Čiže kategorizácia ostala, pričom sa mi zmenšil počet rubrík čo je istým spôsobom fajn.
mpca
26.05.09,12:40
Doplnim richarda:
Filtrovanie predpon/sekcií pri prehliadaní:
http://img35.imageshack.us/img35/4898/predpona.jpg

Výber predpony/sekcie pri pridávaní novej témy:
http://img33.imageshack.us/img33/51/predponaadd.jpg
btw: ráno to ešte tak nebolo,, teda to filtrovanie... ;)
marjankaj
30.05.09,18:15
Ahoj Richard.
Nefunguje zoznam Priatelia/neželané osoby.

Ako to mám urobiť, keď nechcem aby sa mi nezobrazovali príspevky od neželaných osôb?
Jano
alla66
30.05.09,20:25
Nefunguje link

Upozornenie
Nefunkčne zadaná Téma. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi

http://www.porada.sk/t89141-diskusia-k-etikete-porady.html
kukučka
30.05.09,21:00
Ahoj Richard.
Nefunguje zoznam Priatelia/neželané osoby.

Ako to mám urobiť, keď nechcem aby sa mi nezobrazovali príspevky od neželaných osôb?
Jano

mne sa zase zázračne presunula neželaná osoba do priateľov :D
a neviem nájsť príspevky s udeleným súhlasom, už nie sú?
arizona
10.06.09,08:56
Občas si všimnem v mojom profile návštevníka , ktorého meno mi nič nehovorí. Ak chcem pozrieť,kto to je , vyhodí mi upozornenie, že nemám nárok:D:---
Nem chápem tomuto opatreniu.:confused:
Prečo hocijaký nováčik má právo pozerať naše profily, ale naopak to nie je možné. Nemalo by to byť skôr naopak?
Dokonca som sa skúsila odhlásiť a pozrieť ako neprihlásená. Prekvapilo ma, že aj takto si môžem len tak pozerať a čítať profily a odkazy poraďákov.
Nemala by sa táto výsada udeliť len členom napr. s určitým počtom príspevkov?
Aký máte na to názor?
Blankake
10.06.09,09:01
Občas si všimnem v mojom profile návštevníka , ktorého meno mi nič nehovorí. Ak chcem pozrieť,kto to je , vyhodí mi upozornenie, že nemám nárok:D:---
Nem chápem tomuto opatreniu.:confused:
Prečo hocijaký nováčik má právo pozerať naše profily, ale naopak to nie je možné. Nemalo by to byť skôr naopak?
Dokonca som sa skúsila odhlásiť a pozrieť ako neprihlásená. Prekvapilo ma, že aj takto si môžem len tak pozerať a čítať profily a odkazy poraďákov.
Nemala by sa táto výsada udeliť len členom napr. s určitým počtom príspevkov?
Aký máte na to názor?
Tiež sa mi to nepáči. Podľa mňa by mali mať prístup k profilom len tí, ktorí majú sprístupnený ten svoj.
Olice
10.06.09,09:01
Občas si všimnem v mojom profile návštevníka , ktorého meno mi nič nehovorí. Ak chcem pozrieť,kto to je , vyhodí mi upozornenie, že nemám nárok:D:---
Nem chápem tomuto opatreniu.:confused:
Prečo hocijaký nováčik má právo pozerať naše profily, ale naopak to nie je možné. Nemalo by to byť skôr naopak?
Dokonca som sa skúsila odhlásiť a pozrieť ako neprihlásená. Prekvapilo ma, že aj takto si môžem len tak pozerať a čítať profily a odkazy poraďákov.
Nemala by sa táto výsada udeliť len členom napr. s určitým počtom príspevkov?
Aký máte na to názor?
Janka, na toto som sa tu už pýtala dávnejšie (ak nájdem priložím).
Zobrazuje sa to prevažne pri novozaregistrovaných členoch, ktorí musia mať určitý počet príspevkov a potom je možné pozrieť si aj ich profil.
arizona
10.06.09,09:09
Janka, na toto som sa tu už pýtala dávnejšie (ak nájdem priložím).
Zobrazuje sa to prevažne pri novozaregistrovaných členoch, ktorí musia mať určitý počet príspevkov a potom je možné pozrieť si aj ich profil.
Olinka, ja viem, že nováčik musí mať 5 príspevkov,aby bolo možné si jeho profil pozrieť, ale ...nerozumiem, prečo je to tak:rolleyes:
Olice
10.06.09,09:13
Olinka, ja viem, že nováčik musí mať 5 príspevkov,aby bolo možné si jeho profil pozrieť, ale ...nerozumiem, prečo je to tak:rolleyes:
No ja som vyrozumela, že "bezpečnostné opatrenia" proti "vírusom".
Ja som sa na to pýtala tu http://www.porada.sk/t63751-p27-co-sa-dialo-dnes-s-poradou.html v príspevku 266, potom sa to tam rozoberalo a niekde to ešte vysvetloval aj Richard, ale to už neviem nájsť.
Čiže asi ak niekto nie je preverený alebo overený:rolleyes:, tak je neprístupný:cool:.
arizona
10.06.09,09:21
No ja som vyrozumela, že "bezpečnostné opatrenia" proti "vírusom".
Ja som sa na to pýtala tu http://www.porada.sk/t63751-p27-co-sa-dialo-dnes-s-poradou.html v príspevku 266, potom sa to tam rozoberalo a niekde to ešte vysvetloval aj Richard, ale to už neviem nájsť.
Čiže asi ak niekto nie je preverený alebo overený:rolleyes:, tak je neprístupný:cool:.
:D:D:D
mekelek
10.06.09,09:32
Olinka, ja viem, že nováčik musí mať 5 príspevkov,aby bolo možné si jeho profil pozrieť, ale ...nerozumiem, prečo je to tak:rolleyes:

Čítala som niekde o tých 5 príspevkoch, ale už ani to nie je pravda.
Našla som nick, ktorého majiteľa osobne poznám, klikla som naň a nepustilo ma... mal iba 1 príspevok. Asi o týždeň (stále mal iba ten 1 príspevok) som už mohla pozrieť jeho profil.
Snáď nám to Richard vysvetlí...
lenkak
06.07.09,14:04
Richard
keď chcem presunúť príspevok napr. z jedn. účtovníctva do určitého účtovného softu, napr do Alfa, ale len do účt. softy.
Ako to riešiť?
Richard
17.07.09,13:25
lenkak, prosím tvoja otázka nesúvisí s touto témou!!!!!!!!!
lenkak
17.07.09,17:42
Richard
:eek: ja som to brala ako menšiu chybičku a pred touto stránkou sa písalo o účt. softvéroch ako fungujú.
Ale keď som mimo témy, ok, beriem, ale už som aj ja mimo Porady.
mimotemy
tutiola
23.08.09,06:48
Od včera nám nefungoval internet a dnes som sa na stránku dostala okľukou a tak som bola ako náhodný návštevník stránky. Bez problémov som sa dostala do svojho profilu, odtiaľ do profilu priateľa a odtiaľ do profilu jeho priateľa. Bez problémov som si prečitala o každom jeho profil aj odkazy jeho priateľov. Ak si ako registrovaný člen chcem prečítať profil registrovaného nováčika tak ma to nepustí, pretože takto chránime nováčikov. Pred čím? Ako Porada chráni nás? Alebo na nás už nezáleži? Viem, že je to verejný profil, ale mala som dojem že do neho môžu nahliadnuť iba registrovaní členovia a nie každý náhodný návštevník. Ja osobne vymažem z profilu všetko čo by niekto mohol zneužiť ako aj odkazy mojích priateľov v mojom profile, abz ich nejaký "láskavý" návštevník nezneužil.
Paula
25.08.09,07:47
Písala som pred časom, že to už nieje profil, ale bonzáčik :cool:.
tutiola
25.08.09,13:14
Ak sa dá zablokovať prístup do profilu nováčika, tak by nemal byť problém zablokovať prístup do našich profilov a odkazov neregistrovaným návštevníkom.
tutiola
27.08.09,21:54
Pár dni prešlo a nechce sa mi veriť, že nikto z kompetentných sa ani nepokúsil odpovedať. Čo nie je, môže byť. Pár dni tu nebudem a možno po návrate tu niečo nájdem.
tutiola
10.09.09,04:47
Nechce sa mi veriť, že to nikoho nezaujíma a nikto neodpovedá. Čo je dôležitejšie ako ochrana členov Porady na stránkach Porady?
Monika Kováčová
10.09.09,07:30
... hmmm.... aj mňa to zaujíma, ale neviem ti odpovedať...
tutiola
11.10.09,15:05
Od včera nám nefungoval internet a dnes som sa na stránku dostala okľukou a tak som bola ako náhodný návštevník stránky. Bez problémov som sa dostala do svojho profilu, odtiaľ do profilu priateľa a odtiaľ do profilu jeho priateľa. Bez problémov som si prečitala o každom jeho profil aj odkazy jeho priateľov. Ak si ako registrovaný člen chcem prečítať profil registrovaného nováčika tak ma to nepustí, pretože takto chránime nováčikov. Pred čím? Ako Porada chráni nás? Alebo na nás už nezáleži? Viem, že je to verejný profil, ale mala som dojem že do neho môžu nahliadnuť iba registrovaní členovia a nie každý náhodný návštevník. Ja osobne vymažem z profilu všetko čo by niekto mohol zneužiť ako aj odkazy mojích priateľov v mojom profile, abz ich nejaký "láskavý" návštevník nezneužil.
V poslednej dobe sa tu riešili rôzne problémy týkajúce sa Porady a na ten, ktorý zaujíma súdiac podľa súhlasov nielen mňa, ale aj ďalších zatiaľ nikto z kompetentných nereagoval nikto.
alla66
07.08.10,09:24
Kto z členov pri písaní odkazu v profile používa funkcie Undo a Redo?

Potrebovala som pri vkladaní obrázka, vrátiť sa o jeden úkon späť a zistila som, že tieto funkcie v mojom profile nereagujú:confused:
Richard
07.08.10,10:13
Poprosím vždy založiť novú tému, aby som vedel ktorá chyba je vyriešená a ktorá nie. Ďakujem.