chrobatka
18.05.09,18:01
Ahojte neviete mi poradit co mam robit kupila som si weet dep. pasiky no vysledok je KATASTROFALNY nohy ma bolia mam na nich krvavo cervene flaky ako keby ma niekto bicoval strasne ma to boli vyzera to ako by mi ten gel stiahol kus koze... bojim sa ze budem mat z toho chrasty a neskor jazvy... keby to boli len mensie ciarky nepoviem ale po nohach mam krvavy otlacok celeho pasika a som naozaj zufala....... pomoooooooooooooooc :mee: :mee: :mee: :mee: :mee: :mee: :mee: :mee: :mee: :mee: :mee: :mee: :mee:
pasuliatko
18.05.09,16:59
a aké si mala?postupovala si podla návodu?
chrobatka
18.05.09,17:07
ano presne podla navodu a preto to nechapem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lindusaaa
18.05.09,17:21
Nenechala si to tam prilis dlho? Teraz s tym uz nic moc nespravis...treba to upokojit, pripadne vydenzifikovat.
pasuliatko
18.05.09,17:33
ja som to raz použila a nič sa zle nestalo, možno si si to nehala dlho alebo si si kúpila niečo čo ti nesadlo
chrobatka
18.05.09,17:40
nemam pocit ze to bolo dlho bolo to mozno minute no ak dve tak to uz je dlho a neviem co mam robit :(((( neviete mi poradit co by mi pomohlo na tie flaky ?dost ma to pali :(
pasuliatko
18.05.09,18:05
nemam pocit ze to bolo dlho bolo to mozno minute no ak dve tak to uz je dlho a neviem co mam robit :(((( neviete mi poradit co by mi pomohlo na tie flaky ?dost ma to pali :(

minutu si si to nehala na nohe prilepene?:eek:
chrobatka
18.05.09,18:14
no minutu maximalne ....
pasuliatko
18.05.09,18:28
no minutu maximalne ....

tak sa nečuduj,že ti to strhlo aj kožu. :eek: maximalne par sekund nie minutu. :confused: daj si na to kalciovu masť
lindusaaa
18.05.09,18:29
Tak to je tym...treba to len par sekend nechat. Najskor ten vosk na tom trochu roztopis, najskor suchanim medzi dlanami(neviem ake si mala), alebo trochu nahrejes fenom a potom prilepis, raz prejdes rukou aby sa ot pritlacilo a pootm rychlo strhnes. Mas to prilepene, max 5 sekund, mozno aj to je vela!
Ale teraz je to uz jedno...ako pises pravdepodobne si si strhla aj vrchnu cast koze, takze mozno budu aj chrasty, v lepsom pripade len tie modriny, podliatiny. Najlepsie spravis ak to upokojis. Ak mas nejaku termalnu vodu v spreji(napr Vichy alebo Avene, ich maju), tak tym to postriekaj, tie aj dezinfikuju a nechat tak. Asi by bolo dobre zopar dni nocit nohavice a neopalovat sa, teda staci nohy. Minimalne tyzden bude trvat kym sa to zahoji, mozno aj dva.
chrobatka
18.05.09,19:13
bohaca no tak to je kraasa a ja som to tam mohla mat taku minutku maximalne a nemyslela som ze skoncim jak zo zehliarne... ale dakujem za rada zajtra utekam do sainsbury kupovat vichy :) aspon nejaka dobra sprava vdaka este raz baby ...
pasuliatko
18.05.09,19:18
bohaca no tak to je kraasa a ja som to tam mohla mat taku minutku maximalne a nemyslela som ze skoncim jak zo zehliarne... ale dakujem za rada zajtra utekam do sainsbury kupovat vichy :) aspon nejaka dobra sprava vdaka este raz baby ...

alebo nejaké pleťové mlieko s aloe vera čo ukludní pokožku, vyčisti si to s peroxidom vodíka a treba len čakať nič iné teraz, neboj jazvy ti neostanú;)
TatianaM
20.05.09,11:13
Nedá mi priložiť veľmi zábavný a poučný príbeh o depilácií voskom. Keď som ho čítala prvýkrát, tak mi tiekli slzy od smiechu. Dúfam že pobavím aj Vás.
Jara
20.05.09,11:31
Nedá mi priložiť veľmi zábavný a poučný príbeh o depilácií voskom. Keď som ho čítala prvýkrát, tak mi tiekli slzy od smiechu. Dúfam že pobavím aj Vás.

No tak teda ani nepamätám, kedy som sa toľko orehotala, ako pri čítaní tohto článku. Môj makeup je celý rozmazaný, od toho čo mi tak tiekli slzy. Keby sa dalo udeliť ti bod, tak ti dám aj dva:D:D:D:D:D:D:D:D:D
kkllc
20.05.09,11:35
:D:D:D:Dtak dobre som sa už dávno nezasmiala :D:D:D
TatianaM
20.05.09,11:52
O to mi išlo, pobaviť Vás. Ešteže som si ten príbeh uložila a teraz našla.
janulka88
16.06.14,18:51
Prosím
kopretinka
16.06.14,19:24
čo si prosíš?