jokova
18.05.09,21:07
Dobrý den.
Uz zasa potrebujem pomoc!!!
Prosim vas ako mozem zistit prenesene data v orange na nete za moje fakturacne obdobie.Dik za odpoved.
pasuliatko
18.05.09,19:40
infolinka
Charon
19.05.09,16:20
...alebo mobil... V mobile je počítadlo prevolaný čas, sms, mms, a prenesené dáta...
jokova
20.05.09,17:28
Mna nezaujima nieco co je v telefone,ja mam internet v not.a tam potrebujem vediet kolko som mal prenesenych dat v urcitom obdobi.Dik za porozumenie.
Charon
21.05.09,06:52
No ... je v notebooku mám program, ktorý meria množstvo prenesených dát...
Preto som uviedol mobil ... lebo som sa nevhodne domnieval, že si pripojený cez mobil... sorry...

Viem, že Ornage má infolinku, ako je uvedená vyššie, a tak isto má niekde stránku, kde sa dozvieš aktuálny stav prenesených dát... Teda zavolaj do Orange...
vyr skalny
21.05.09,20:23
Najlepsie bude nainstalovat nejaky soft ktory ti to bude merat - napr. connection meter, da sa v nom nastavit kadeco - rozne limity, upozornenia, aj fakturacne obdobie cize v nastaveny datum sa vynuluje, potrebne info o datach mozes mat stale na ociach v malom okienku na monitore a nemusis nikde volat.
sthruska
22.05.09,04:00
Práve včera som jednému trocha s tým pomáhal. Má tam program na zaistenie pripojenia v ňom je záložka "Statistics". Tam to je.
seat
24.05.09,13:14
informativne to zistis povedzme cez connectionmeter ale presne sa da riadit na stranke www.orange.sk jedna polozka je aj spotreba - vypita si cislo karty a po overeni cez sms ti ukaze spotrebovane data max 24 neaktálne - urcite by som neveril software od vyrobcu modemu napr. u modemu icon 225 ukazuje po prekroceni 1 gb iba v gb co je o nicom - aj to robi nepresne
sajka18
24.05.09,19:46
ak máš mobilný internet, tak máš "mobile connect" - ikonka červený štvorec s gulôčkami. Klikni na "tools", potom na "volume statistic... .
Vo vrchnom obdĺžniku je myslím spotreba vždy od zapnutia PC (každý deň ide od nuly,) ale pod ním v druhom obdĺžniku je stav, ktorý si vždy v posledný deň, kedy mi končí mesačný paušál na internet vynulujem (dolu reset) menší obdĺžnik, pekne ti počíta dáta až kým to zas na ďalší mesiac vynuluješ.