bv_alexandra
19.05.09,13:57
Keďže ide leto a ja som som tento rok vyfasovala kanceláriu bez klímy, rozmýšľam o fólii na okno. Máte niekto s tým skúsenosť. Slnko mi svieti do okna väčšinu dňa. Pomôže mi táto fólia znížiť teplotu v miestnosti? Dakujem za každý postreh. CHcem hlavne zistiť či to nie sú zbytočne vyhodené peniaze. :)
Chobot
19.05.09,12:46
Keďže ide leto a ja som som tento rok vyfasovala kanceláriu bez klímy, rozmýšľam o fólii na okno. Máte niekto s tým skúsenosť. Slnko mi svieti do okna väčšinu dňa. Pomôže mi táto fólia znížiť teplotu v miestnosti? Dakujem za každý postreh. CHcem hlavne zistiť či to nie sú zbytočne vyhodené peniaze. :)

Ja mám doma fóliu na okne, kde ale nesvieti slnko. Dával som ju tam kvôli viditeľnosti zvonku.

Ale v bývalej práci sme mali fólie na oknách a potili sme sa v kancli ako somáre v kufri, vôbec nepomohli. Za tú cenu si daj radšej žalúzie.
misomiso
19.05.09,12:51
Myslim, ze su dost rozdiely vo foliach. Treba zvolit taku s velkou odrazivostou, malo by to pomoct. Zazraky ale cakat nemozes. Velku cast tepla, ktore nepusti dovnutra zasa zachyti na samotnom okne, takze dovnutra nevypeka, ale sklo hreje ako kachlova pec.
bv_alexandra
20.05.09,04:50
No takže po prečítaní som dosť v pomykove. NEviem čo je lepšie či tie žalúzie alebo foliu.
sf01
30.10.10,06:05
Zalezi na tom, co si mozes dovolit.
Izolacne najlepsie su vonkajsie rolety.