VALIKA60
19.05.09,13:58
Poradte dobrú dovolenku s ubytovaním polpenziou v Tatrách primeraná cena.Ďakujem
pivko
19.05.09,12:05
Poradte dobrú dovolenku s ubytovaním polpenziou v Tatrách primeraná cena.Ďakujem
Skús niečo nájsť tu:
http://www.sorea.sk/
Andy Kralik
19.05.09,12:17
Skús nájisť na www.limba.sk
V rozšírenom vyhľadávaní si môžeš zaškrtnúť možnosť stravy - potom ti nájde ubytovanie kde je možná aj polpenzia.
DanielaSL
19.05.09,12:32
Skús si pozrieť túto ponuku...boli sme tam na veľkonočný pobyt vlani aj tento rok a veľmi sme boli s hotelom, službami aj polohou hotela spokojní.
tororosoo
01.06.09,06:21
v tatrach saneoplati za tu cenu mas peknu a prijemnu dovolenku mimo SR resp. niekde pri mori
Jozef Mihál
01.06.09,06:28
Darina1234
01.06.09,07:13
pozri www.lodge.sk
tuha
24.06.09,07:15
ckwellness.sk ceny su lepsie ako v samotnych ubytovacich zariadeniach!
leeloonka
24.06.09,09:00
skús hotel bonbon resp. hotel slovan sa vola ale najdes ho na webstránke bonbon sk je to velmi príjemný hotel v Tatranskej Lomnici a maju uzasne wellness centrum v cene priamo v hoteli a v cene mas aj ranajky formou svedskych stolov, a maju fakt dobre akcie vikendove pobyty a tak
avonka1
24.06.09,17:51
My sme boli v Tatranskej Lomnici dvakrát po sebe, nádherná osada, vláčikom sa presunieš, kam treba. Ubytovaní sme boli v penzióne Snežienka a v penzióne Slnečný dom. Nebolo to najlacnejšie, ale v Tatrách to už tak chodí... S ubytovaním sme boli veľmi spokojní. Krásny priestor, dobrá poloha, fajná strava...
connie
25.06.09,19:38
my už roky chodievame do Tatr.Lomnice hotel Urán, sme veľmi spokojní, aj Titris-Odborár je fajn, má veľký bazén, wellness centrum
esperance
27.06.09,18:00
Odporucam ubytovanie vo Vrbove (napr. penzion Julia), priamo v obci je termalne kupalisko - idealne na oddych po peknej ture, rovnako blizko Vysoke Tatry a taktiez Slovensky Raj (cca 20km).
kkllc
27.06.09,18:42
Hotel TOLIAR - ŠTRBSKÉ PLESO
ja.nus.ka34
21.08.11,17:54
Chceme sa ísť pozrieť na lomnický štít...oplatí sa ??? lanovka je dosť drahá a tak by som chcela vedieť názory tích,čo tam boli...dakujem
DanielaSL
21.08.11,18:18
Určite choď... ja som bola si pred 4 rokmi a bol to nezabudnuteľný zážitok a tento rok som si to zopakovala. Stojí to za tie peniaze.
ja.nus.ka34
23.08.11,02:25
DanielaSĽ,cena lístka 24 eur platí len na lanovku Skalnaté Pleso-Lomnický štít???? ak tomu dobre rozumiem,tak každá lanovka sa platí zvlášť???
pivko
23.08.11,11:14
DanielaSĽ,cena lístka 24 eur platí len na lanovku Skalnaté Pleso-Lomnický štít???? ak tomu dobre rozumiem,tak každá lanovka sa platí zvlášť???
Áno , tak že ak sa ti nechce šliapať na Skalnaté tak si na osobu ešte prirátaj + 15 Evri:mee: Tak že rodinný výlet 2+2 spolu 156 Evri:mee:Pozri fotky na nete a vykašli sa na to , može sa stať že bude zlé počasie/momentálne pozerám z okna a búrka/ tak že uvidíš tak akurát mraky.
ilona
23.08.11,12:57
Ja ako som už aj v iných témach doporučovala ubytovanie v hoteloch SOREA. Skoro v Tatranskej Lomnici je aj hotel Hutník, lebo Titris je aj dosť drahý,samozrejme pre každého ináč. Keď sa ubytuvávate pravidelne v týchto hoteloch, na budúce máte zľavu a keď ste napr. ubytovaný v Hutníku, tak máte zľavu do Tritrisu na welnes až 30%, je to tiež výhoda, keď náhodou je zlé počasie a je aj jeden volný vstup na kúpalisko Máj v Liptovskom Jáne. Mávaju rôzne akcie, treba pozrieť,organizuju aj výlety ale naozaj vždy sme boli spokojní.
matusstefan
23.08.11,16:44
Tiez sme boli v Tatrach niekolkokrat, ale co sa tyka sluzieb, tak to je u mna 0 bodov. Niekolko tyzdnov po vylete nam dosiel sek na 600 Sk, ze vraj upratovacka po nas nasla rozbite umyvadlo, ktore mame uhradit. Samozrejme, ze sme my nic nerozbili. A ani sme im nezaplatili ani halier.
Pocas dalsej navstevy Tatier, sme dostali chut na parene buchty. Vosli sme do hotela, kde mali aj restauraciu, a tam nam pani na recepcii povedala len tolko, ze nech nam doma navari mamicka.
Priroda v Tatrach je prekrasna, ale co sa tyka urovni sluzieb, tak tam maju este co robit!
DanielaSL
23.08.11,16:45
DanielaSĽ,cena lístka 24 eur platí len na lanovku Skalnaté Pleso-Lomnický štít???? ak tomu dobre rozumiem,tak každá lanovka sa platí zvlášť???

Mám dojem, že sme za jedného platili cez 30 €. Takže tak to bude ako Ti pivko písal s cenou. Ale ten zážitok stojí za to.....;)
ja.nus.ka34
24.08.11,15:07
a na skalnaté pleso je to veľmi daleko??? ideme aj s deťmi,tak či by to zvládli???
Nella_2
24.08.11,16:00
a na skalnaté pleso je to veľmi daleko??? ideme aj s deťmi,tak či by to zvládli???
Podľa toho, koľko rokov majú deti a akú majú kondičku.
Priamo popod lanovku z Tatranskej Lomnice je to stredne náročná trasa (dosť stupák).

Pozri si napr. tu:
http://kamnahory.sk/Turistika/Vysoke-Tatry/Na-Skalnate-pleso-z-Tatranskej-Lomnice.html

http://www.turistikaonline.sk/index.php?m=12&id=162

Ale ak by ste išli z Hrebienka po magistrále, tak si myslím, že je to menej náročné.
http://kamnahory.sk/Turistika/Vysoke-Tatry/Na-Skalnate-pleso-z-Hrebienka.html

http://www.turistikaonline.sk/index.php?m=12&id=161
rodina1
24.08.11,16:03
tie túry sú tak na pol dňa, takže s deťmi je to trochu "oštara", možno by bolo dobré vyviezť sa lanovkou na Skalnaté pleso a potom po magistrále na Hrebienok a z Hrebienka zase zubačkou dole ...
ja.nus.ka34
27.08.11,05:01
tak včera sme sa vybrali na ten lomnický štít,ale sme sa hore nedostali...len na skalnaté pleso :-(( lanovka na štít je 7 dní vopred vypredaná...takže po toľkom zvažovaní či ísť,alebo nie sme boli veru aj sklamaní...no možno niekedy nabudúce :-))
pivko
27.08.11,09:02
Možeš byť rada/ušetrila si/ lebo predchádzajúce 3 dni každé poobede v Tatrách pršalo/ super búrky/ a výhľad by bol nanič.
robovi
28.08.11,14:00
Tatry su jedna velka dialnica. Na kazdom kroku sa clovek potkyna o ludi. A tie sluzby, skoda reci. Nikomu neberiem jeho tuzby, ale odporucam sa zamerat na Zamagurie, Poľanu, Siatorsku Bukovinku a pod. Verte aj tam je velmi pekne. Na stranke lesov SR si viete ti skromnejsi vybrat niektoru z ich chat podla svojho gusta.
SamuelSK
11.01.12,19:32
Kam by ste odporucili ist prave teraz do Tatier? (Alebo radsej Alpy? :D )
Nie lyze, len tak, na 2-3 dni .. Take nieco, kde si nezoberiem notebook, len fotak :)
Ale ked uz, tak nech tam je plno snehu :) Je tam teraz ? Ale hadam hej :D ved je zima :D
pivko
11.01.12,19:42
Kam by ste odporucili ist prave teraz do Tatier? (Alebo radsej Alpy? :D )
Nie lyze, len tak, na 2-3 dni .. Take nieco, kde si nezoberiem notebook, len fotak :)
Ale ked uz, tak nech tam je plno snehu :) Je tam teraz ? Ale hadam hej :D ved je zima :D
Kľudne Tatry , snehu je dosť;) ale nie naše:mee: jednoznačne Zakopane a lanovkou na Gubalowku ;)
SamuelSK
11.01.12,20:18
No moze byt, vlastne cokolvek do 1000km moze byt :)
Ked uz oddych, tak kvalitne :D

No mojim cielom je, nejaka vyludnena oblast (neviem ci chata, alebo hotel? tazke to rozhodovanie :D ) alebo tam kde je aspon menej ludi, kde si clovek moze oddychnut (a zobrat so sebou psa)

Cize Gubalowku by splnalo tieto moje vysoke poziadavky? :D
Heleč
11.01.12,20:23
ak chceš kvalitný oddych tak Alpy.
Tatry mám v nohách, sú krásne, ale v dnešnom podnikateľskom prostredí neporovnateľné....
SamuelSK
11.01.12,20:23
A kde presne v Alpach by som nasiel svoj oddych? :)
Heleč
11.01.12,20:25
ak chceš kvalitný oddych tak Alpy.
Tatry mám v nohách, sú krásne, ale v dnešnom podnikateľskom prostredí neporovnateľné....
SamuelSK
11.01.12,20:30
Rakusko, alebo rovno Svajciarsko/Taliansko ? Kde maju sneh? :D
pivko
12.01.12,04:50
Na Gubalowke je ľudí ako v 1.májovom sprievode za sociku
Tomo11
27.12.14,13:00
Ahoj,
na vianoce som dostal poukaz na ubytovanie v Novej Lesnej. Nikdy som vo Vysokych tatrach nebol a tesim sa. No chcem poprosit o radu niekoho kto to tam pozna.
Rad by som toho stihol za tie 3 dni co najviac preto si chcem dopredu naplanovat kedy a kam :)
Zatial som si vyhladal 4atrakcie : Tatransky dom na Hrebienku, Studenovodske vodopady, Vodopad skok, okruh okolo strbskeho plesa , lanovkou na Lomnicky stit a
chcem sa poradit v akom poradi by som to mal absolvovat lebo netusim odkial kam sa da dostat. s toho Hrebienka sa vraj da spustit dole na sankach tak to by sme si tiez uzili. Ak mi vie niekto poradit ako naplanovat trasu a dalsie atrakcie budem rad. Dakujem
kukučka
27.12.14,13:22
Darmo si plánuješ, rozhodujúce je počasie. Okolo Štrbského plesa sa prejdeš hocikedy, ale na Lomnický štít treba ísť kvôli dobrému výhľadu za jasného počasia.
Rozhodneš sa na mieste.
fortunka
27.12.14,13:25
Darmo si plánuješ, rozhodujúce je počasie. Okolo Štrbského plesa sa prejdeš hocikedy, ale na Lomnický štít treba ísť kvôli dobrému výhľadu za jasného počasia.
Rozhodneš sa na mieste.
Akurát som to chcela napísať... nás vždy chytí fujavica, tak sa akurát tak prejdeme na Hrebienok, do dómu sme sa skoro ani nedostali... a ideme späť :P Pri nasom vylete na strbske pleso ho ani nebolo vidno aka bola fujavica... zasadne vylet planujeme na ranajkach :P
Tomo11
28.12.14,11:01
noo vlastne stym ratam ze to musim upravit podla pocasia. no zaujimalo by ma ako je to casovo narocne. ako dlho trva peso sa dostat na skalnate pleso a otial lanovkou hore na Lomnicky stit ?
Pozeram podla tejto mapy http://www.vt.sk/sk/hory/mapy/
Planoval by som to asi takto ... z Tatranskej lomnice peso na skalnate pleso (to tiez neviem odhadnut ako dlho by to trvalo preto je mozne ze zvolime lanovku) zo skalnateho hore na lomnicak, potom zo skalnateho je tam vyznacena nejaka zimna cesta na Hrebienok. pozriet vodopady, sankami dole a este pozriet ten Tatransky dom.
Neviem ci je to realne za jeden den stihnut take nieco. tak prosim o nazor dakujem :)