ivet.
19.05.09,18:20
Ahojte! Ja vlastne žiadnu radu nepotrebujem, len sa chcem opýtať, či je nejaká stránka, kde by nás zrozumiteľne upozorňovali na rôzne zmeny v účtovníctve. Ako napr. teraz sa zmenilo tlačivo na DPH. A prišla som nato len náhodou, keď som bola na daň.úrade, kvôli inej veci. Alebo, či by mi novinky písali priamo na mail. Je síce stránka e-noviny, ale je to nezrozumiteľné a píšu sa tam aj iné veci nie len účtovnícke.
Lianka
19.05.09,17:22
Danove zmeny uvadza aj www.drsr.sk na titulnej strane.
Ohladne odvodov najnovsie informacie su na titulnej strane www.socpoist.sk, prip. ZP na strankach prislusnej zdravotnej poistovne.
Otazka je, nakolko su aktualni, ako rychlo nove legislativne zmeny zverejnia.

Nie je zle sledovat aj spravy v mediach, co sa chysta, ake zmeny v zakonoch, citat stanoviska odbornikov k danovej a odvodovej problematike na odbornych strankach, napr. etrend.sk.

A samozrejme Porada... :rolleyes: Tu su veci skor, ako su schvalene :D. Takze by ti nemalo nic ujst.

Nezaskodi aspon obcas zajst na skolenie k urcitej problematike. Skolitel zvacsa povie, co nas caka neskor, ake legislativne zmeny sa chystaju.
veronikasad
20.05.09,08:50
Ahojte! Ja vlastne žiadnu radu nepotrebujem, len sa chcem opýtať, či je nejaká stránka, kde by nás zrozumiteľne upozorňovali na rôzne zmeny v účtovníctve. Ako napr. teraz sa zmenilo tlačivo na DPH. A prišla som nato len náhodou, keď som bola na daň.úrade, kvôli inej veci. Alebo, či by mi novinky písali priamo na mail. Je síce stránka e-noviny, ale je to nezrozumiteľné a píšu sa tam aj iné veci nie len účtovnícke.
Robím mzdy, JU a PU na SW firmy KROS a mám nastavené "novinky". Firma upozorňuje na všetky zmeny v legislatíve, ktoré zapracovala do SW