Stebielko
19.05.09,21:30
Jeden z našich zamestnancov bol na výsluchu na polícii. Strávil tam celý deň, čo zdokladoval aj potvrdením z polície. Čo mu vykážem na tento deň?
Tweety
19.05.09,19:30
Jeden z našich zamestnancov bol na výsluchu na polícii. Strávil tam celý deň, čo zdokladoval aj potvrdením z polície. Čo mu vykážem na tento deň?
AKo svedok? Ak áno, je to prekážka v práci.
Prekážky z dôvodov všeobecného záujmu
§ 136

(1) Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi pracovné voľno na nevyhnutne potrebný čas na výkon verejných funkcií, občianskych povinností a iných úkonov vo všeobecnom záujme, ak túto činnosť nemožno vykonať mimo pracovného času. Pracovné voľno poskytne zamestnávateľ bez náhrady mzdy, ak tento zákon, osobitný predpis alebo kolektívna zmluva neustanovuje inak alebo ak sa zamestnávateľ so zamestnancom nedohodne inak.
rodina1
19.06.09,08:34
Dobrý deň. Prosím Vás, zamestnankyňa bola na pohrebe starej mame. Má nárok na platené voľno? V ZP § 141 ods. 2 písm. d) bod 3. sa píše: "úmrtie rodinného príslušníka - pracovné voľno s náhradou mzdy na nevyhnutne potrebný čas, najviac na jeden deň, na účasť na pohrebe prarodiča alebo vnuka zamestnanca, alebo prarodiča jeho manžela, alebo inej osoby, ktorá síce nepatrí k uvedeným príbuzným, ale žila so zamestnancom v čase úmrtia v domácnosti ...
Myslím si, že áno, ale mýli ma to "žitie v spoločnej domácnosti" Ďakujem.
mzdarka renca
19.06.09,09:19
Dobrý deň. Prosím Vás, zamestnankyňa bola na pohrebe starej mame. Má nárok na platené voľno? V ZP § 141 ods. 2 písm. d) bod 3. sa píše: "úmrtie rodinného príslušníka - pracovné voľno s náhradou mzdy na nevyhnutne potrebný čas, najviac na jeden deň, na účasť na pohrebe prarodiča alebo vnuka zamestnanca, alebo prarodiča jeho manžela, alebo inej osoby, ktorá síce nepatrí k uvedeným príbuzným, ale žila so zamestnancom v čase úmrtia v domácnosti ...
Myslím si, že áno, ale mýli ma to "žitie v spoločnej domácnosti" Ďakujem.

má nárok na 1 deň plateného voľna. to o tom žití v jednej domácnosti by bolo, ak by sa nejednalo o osobu, ktorá nie je uvedená (menovaná), napr. švagriná.
Tweety
19.06.09,09:25
Dobrý deň. Prosím Vás, zamestnankyňa bola na pohrebe starej mame. Má nárok na platené voľno? V ZP § 141 ods. 2 písm. d) bod 3. sa píše: "úmrtie rodinného príslušníka - pracovné voľno s náhradou mzdy na nevyhnutne potrebný čas, najviac na jeden deň, na účasť na pohrebe prarodiča alebo vnuka zamestnanca, alebo prarodiča jeho manžela, alebo inej osoby, ktorá síce nepatrí k uvedeným príbuzným, ale žila so zamestnancom v čase úmrtia v domácnosti ...
Myslím si, že áno, ale mýli ma to "žitie v spoločnej domácnosti" Ďakujem.
Stará mama patrí k príbuznym a tu nie je potrebná spoločná domácnosť.
rodina1
19.06.09,09:28
Ďakujem Vám.
Zuzy
24.06.09,05:31
Dobrý deň, zamestnancovi zomrela manželka, na uznanie paragrafu aký doklad potrebujem od neho?
Ivana 1511
24.06.09,05:49
Potvrdenie z matričného úradu príslušnej obce alebo mesta, že sa staral o vybavenie a vystrojenie pohrebu manželky.
Zuzy
24.06.09,08:51
A tie 2 dni sa spočítajú do tých 7 dní, alebo je to zvlásť?
VERONIKA6
24.06.09,08:55
A tie 2 dni sa spočítajú do tých 7 dní, alebo je to zvlásť?
Nepatria do 7 dní.
rodina1
24.06.09,09:00
Prosím Vás ešte o odpoveď, ak zamestnankyňa má nepravidelný pracovný čas a pohreb starej mamy pripadol na deň, kedy mala odpracovať 11,5 hod., má nárok na preplatenie 11,5 hodín alebo len 8? (vedúca jej totiž chce preplatiť len 8 hodín). Ďakujem.
rodina1
24.06.09,11:59
Prosím Vás ešte o odpoveď, ak zamestnankyňa má nepravidelný pracovný čas a pohreb starej mamy pripadol na deň, kedy mala odpracovať 11,5 hod., má nárok na preplatenie 11,5 hodín alebo len 8? (vedúca jej totiž chce preplatiť len 8 hodín). Ďakujem.

:mee: posúvam ...
Tweety
24.06.09,12:04
:mee: posúvam ...
ZO ZP § 141
(4) Za jeden deň sa považuje čas zodpovedajúci priemernej dĺžke pracovnej zmeny vyplývajúci z určeného týždenného pracovného času zamestnanca.
rodina1
24.06.09,12:18
ZO ZP § 141
(4) Za jeden deň sa považuje čas zodpovedajúci priemernej dĺžke pracovnej zmeny vyplývajúci z určeného týždenného pracovného času zamestnanca.

Ak týždenný pracovný čas zamestnanca je 38,75 hod. týždenne, tak potom mám brať, že jeden deň je 7,75 hod.? Takže by som jej potom mala preplatiť len tých 8 hodín? (som z toho jeleň :mad: - úprimne).
Tweety
24.06.09,13:56
Ak týždenný pracovný čas zamestnanca je 38,75 hod. týždenne, tak potom mám brať, že jeden deň je 7,75 hod.? Takže by som jej potom mala preplatiť len tých 8 hodín? Tých 7,75 hod. (som z toho jeleň :mad: - úprimne).
Odpoveď v texte.
SILVIA54
08.07.09,13:44
Ahojte,chcela by som sa opýtať:mám zamestnanca,ktorý má promócie a celý deň nebude v práci.Môžem mu to vykázať ako zvyšovanie kvalifikácie na tento deň? Lebo som nenašla presne taký paragraf kde by to bolo uvedené.Ďakujem
mzdarka renca
08.07.09,13:51
Ahojte,chcela by som sa opýtať:mám zamestnanca,ktorý má promócie a celý deň nebude v práci.Môžem mu to vykázať ako zvyšovanie kvalifikácie na tento deň? Lebo som nenašla presne taký paragraf kde by to bolo uvedené.Ďakujem

Ak mu zamestnávateľ poskytoval aj počas štúdia platené voľno v zmysle §140, tak je to brané v rámci tohoto §. Ak nie, tak si zamestnanec musí zobrať dovolenku.

§ 140
Zvyšovanie kvalifikácie


(1) Účasť na ďalšom vzdelávaní, v ktorom má zamestnanec získať predpoklady ustanovené právnymi predpismi alebo splniť požiadavky nevyhnutné na riadny výkon práce dohodnuté v pracovnej zmluve, je prekážkou v práci na strane zamestnanca.

(2) Zamestnávateľ môže poskytovať zamestnancovi pracovné voľno a náhradu mzdy v sume jeho priemerného zárobku, najmä ak je predpokladané zvýšenie kvalifikácie v súlade s potrebou zamestnávateľa. Zvýšenie kvalifikácie je aj jej získanie alebo rozšírenie.

(3) Pracovné voľno podľa odseku 2 poskytne zamestnávateľ najmenej

a) v rozsahu potrebnom na účasť na vyučovaní,
b) dva dni na prípravu a vykonanie každej skúšky,
c) päť dní na prípravu a vykonanie záverečnej skúšky, maturitnej skúšky a absolutória,
d) 40 dní súhrnne na prípravu a vykonanie všetkých štátnych skúšok alebo dizertačnej skúšky v jednotlivých stupňoch vysokoškolského vzdelávania,
e) desať dní na vypracovanie a obhajobu záverečnej práce, diplomovej práce alebo dizertačnej práce.

(4) Za pracovné voľno poskytnuté zamestnancovi na vykonanie opravnej skúšky nepatrí náhrada mzdy.
SILVIA54
08.07.09,13:58
Ďakujem pekne:)
Sica
31.07.09,07:43
Dobrý deň. Chcela by som vás poprosiť o radu. Zamestnankyňa ide na dovolenku na 11 dní, ale z ročného nároku jej zostáva už len 8. Viete mi poradiť, ako by sa to dalo vyriešiť? ZĽ by jej to chcel dať ako platené voľno s tým, že náhradu za tieto 3 dni nám potom vráti. Je niečo také možné? Ďakujem.
mzdarka renca
31.07.09,07:47
Dobrý deň. Chcela by som vás poprosiť o radu. Zamestnankyňa ide na dovolenku na 11 dní, ale z ročného nároku jej zostáva už len 8. Viete mi poradiť, ako by sa to dalo vyriešiť? ZĽ by jej to chcel dať ako platené voľno s tým, že náhradu za tieto 3 dni nám potom vráti. Je niečo také možné? Ďakujem.

Ako vráti? ........ jedine, že jej vykážete, že pracovala, alebo jej dáte náhradné voľno a potom si to nadpracuje. Potom prichádza do úvahy len Neplatené voľno.
veronikasad
31.07.09,07:47
Dobrý deň. Chcela by som vás poprosiť o radu. Zamestnankyňa ide na dovolenku na 11 dní, ale z ročného nároku jej zostáva už len 8. Viete mi poradiť, ako by sa to dalo vyriešiť? ZĽ by jej to chcel dať ako platené voľno s tým, že náhradu za tieto 3 dni nám potom vráti. Je niečo také možné? Ďakujem.
Jediným spôsobom ako to vyriešiť je, že jej to dáte ako náhradné volno, ktoré si neskôr nadpracuje.
Ak by ste jej to vykázali ako neplatené volno, prerušuje sa jej poistenie a musíte to nahlásiť do sociálnej poisťovne.

S tým vrátením "náhrady" - to nie je v súlade so Zákonníkom práce
Tweety
31.07.09,07:49
Dobrý deň. Chcela by som vás poprosiť o radu. Zamestnankyňa ide na dovolenku na 11 dní, ale z ročného nároku jej zostáva už len 8. Viete mi poradiť, ako by sa to dalo vyriešiť? ZĽ by jej to chcel dať ako platené voľno s tým, že náhradu za tieto 3 dni nám potom vráti. Je niečo také možné? Ďakujem.
Preplatí 11 dní, a potom v nasledujúcej výplate jej tie 3 dni (prečerpanej dovolenky) náhrady odráta od HM, ako prečerpaná dovolenka. Ale nevidím v tom logiku. Aj tak bude mať 3 dni nezaplatené.
veronikasad
31.07.09,07:52
Preplatí 11 dní, a potom v nasledujúcej výplate jej tie 3 dni (prečerpanej dovolenky) náhrady odráta od HM, ako prečerpaná dovolenka. Ale nevidím v tom logiku. Aj tak bude mať 3 dni nezaplatené.
To takto funguje v praxi ? Myslela som si, že sa to "využíva" len v prípade prečerpanej dovolenky pri skončení pracovneho pomeru alebo krátení z titulu PN-ky ...
Tweety
31.07.09,07:56
To takto funguje v praxi ? Myslela som si, že sa to "využíva" len v prípade prečerpanej dovolenky pri skončení pracovnejho pomeru alebo krátení z titulu PN-ky ...
Stáva sa to napr. vtedy, ak mzdárka zle vypočíta zamestnancovi nárok, a nakoniec sa zistí, že mal v skutočnosti nižší, ako čerpal, tak, čo stým? jedine takto. Mne sa to nikdy, keď som robila mzdy nestalo, ale viem, že sa to stáva.:)
veronikasad
31.07.09,08:03
Súhlasím, ak je to chyba mzdárky. Ty si to však navrhla ako riešenie "prečerpania" dovolenky, o ktorej sa dopredu vie, že na ňu nevznikne nárok.
rodina1
26.08.09,06:58
Dobrý deň. V zmysle ZP §141 ods. 2 písm. h) sa zamestnancovi na presťahovanie v tej istej obci poskytne pracovné voľno bez náhrady mzdy. Akým dokladom preukazuje zamestnanec uvedenú skutočnosť? Moja dcéra sa v sobotu (29. 8.) sťahuje a v ten istý deň by mala ísť do práce. Ďakujem.
ivka70
26.08.09,07:12
Dobrý deň. V zmysle ZP §141 ods. 2 písm. h) sa zamestnancovi na presťahovanie v tej istej obci poskytne pracovné voľno bez náhrady mzdy. Akým dokladom preukazuje zamestnanec uvedenú skutočnosť? Moja dcéra sa v sobotu (29. 8.) sťahuje a v ten istý deň by mala ísť do práce. Ďakujem.

Podla mna hlasenim z obecneho uradu o zmene trvaleho pobytu
rodina1
26.08.09,07:32
Lenže mestský úrad vykoná zmenu trvalého pobytu na základe predloženého listu vlastníctva. Avšak oni ešte list vlastníctva nemajú. Takže im asi mestský úrad potvrdenie nevydá. Čo v takom prípade?
ivka70
26.08.09,07:42
Lenže mestský úrad vykoná zmenu trvalého pobytu na základe predloženého listu vlastníctva. Avšak oni ešte list vlastníctva nemajú. Takže im asi mestský úrad potvrdenie nevydá. Čo v takom prípade?

Tak nech sa spyta v praci, aky doklad potrebuju.
Ak taky nebude vediet zabezpecit, zostava jej len zobrat si dovolenku.
rodina1
26.08.09,07:59
Tak nech sa spyta v praci, aky doklad potrebuju.
Ak taky nebude vediet zabezpecit, zostava jej len zobrat si dovolenku.
Ďakujem za rady.
ivka70
26.08.09,08:35
Dobrý deň. Chcela by som vás poprosiť o radu. Zamestnankyňa ide na dovolenku na 11 dní, ale z ročného nároku jej zostáva už len 8. Viete mi poradiť, ako by sa to dalo vyriešiť? ZĽ by jej to chcel dať ako platené voľno s tým, že náhradu za tieto 3 dni nám potom vráti. Je niečo také možné? Ďakujem.

Ja by som to riesila tak, ze by som jej dala 5 celych dni dovolenky a na 6 dni len pol dna dovolenky a pol dna neplatene volno /dohodnute pisomne/.
Vtedy ju nemusite odhlasovat z SP akurat bude mat nizsiu hrubu mzdu kvoli tomu.
Iveta1
07.09.09,06:59
Dobrý deň,
zamestnanec bol na pohrebe dňa 17.8.2009 a 18.8.2009 mal dovolenku,
môže sa mu 18.8.09 zaplatiť ako prac.voľno s náhradou mzdy §141 2/d/2.

A ešte keď z-c mal vlastnú svadbu 8.8.2009 /sobota/, má nárok na plat.voľno 7.8.2009?
či §141 2/e sa týka len z-ca, ktorý má vlastnú svadbu cez prac.deň?

Dakujem
veronikasad
07.09.09,07:03
Dobrý deň,
zamestnanec bol na pohrebe dňa 17.8.2009 a 18.8.2009 mal dovolenku,
môže sa mu 18.8.09 zaplatiť ako prac.voľno s náhradou mzdy §141 2/d/2.
komu bol na pohrebe ? Ak by aj vybavoval pohreb, nárok na prac.volno by mal pred pohrebom.
Iveta1
09.09.09,05:24
na pohrebe bol matke. Len som sa akosi pozastavila pri texte v §141 2/d/1, kde je najprv prac.voľno na 2 dni na vybavovanie a 1 deň na účasť na pohrebe, a v 2. je časový sled opačný, najprv je 1 deň na účasť na pohrebe a ďaľší deň na vybavovanie.

A s tou svadbou je to ako? Podľa §141 2/e nárok asi nemá, len ak mu to
z-ľ schváli. Je tak?
mzdarka renca
09.09.09,05:49
na pohrebe bol matke. Len som sa akosi pozastavila pri texte v §141 2/d/1, kde je najprv prac.voľno na 2 dni na vybavovanie a 1 deň na účasť na pohrebe, a v 2. je časový sled opačný, najprv je 1 deň na účasť na pohrebe a ďaľší deň na vybavovanie.
je to myslené rovnako
A s tou svadbou je to ako? Podľa §141 2/e nárok asi nemá, len ak mu to
z-ľ schváli. Je tak?

tak, nárok by mal, ak by sa ženil v deň, kedy má pracovnú zmenu.
Iveta1
09.09.09,08:50
Tá svadba, nerobíme na smeny, tak sa priznám to mi uniklo, takže ďakujem za odpovede.