agica2
20.05.09,10:48
Ahojte vsetci som tu nova a chcela by som vas poprosit, kto robi PU v programe OMEGA ci by mi nieporadil s niektorymi vecami, lebo ja som uz z toho " jelen " :)
arizona
20.05.09,10:53
Ahojte vsetci som tu nova a chcela by som vas poprosit, kto robi PU v programe OMEGA ci by mi nieporadil s niektorymi vecami, lebo ja som uz z toho " jelen " :)
Vitaj agica 2 medzi poraďákmi:)
hod si do vyhľadávača "omega" a nájdeš veľa otázok a odpovedí...
kaupke
20.05.09,10:55
Ahojte vsetci som tu nova a chcela by som vas poprosit, kto robi PU v programe OMEGA ci by mi nieporadil s niektorymi vecami, lebo ja som uz z toho " jelen " :)
Ahoj , robím v OMEGE , ak budem vediet tak pomozem
tutiola
20.05.09,18:18
Ja ti pomôcť neviem, lebo ani netuším o čom píšete, ale vítaj medzi nováčikmi.
agica2
21.05.09,09:07
dakujem
Marína
21.05.09,09:15
Ohľadom Omegy spústu otázok a odpovedí nájdeš tu http://www.porada.sk/f50-omega-alfa-olymp.html
agica2
21.05.09,09:56
dakujem
veronikasad
21.05.09,10:40
dakujem
agica, ak máš konkrétne otázky, na ktoré si nenašla odpoveď v priložených linkoch, pýtaj sa ...
liba2
21.05.09,10:48
.
agica2 vitaj na porade


agica, ak máš konkrétne otázky, na ktoré si nenašla odpoveď v priložených linkoch, pýtaj sa ... ... pýtaj sa, čo vieme to poradíme :D
a čo nevieme zistíme u autora programu :D
agica2
27.05.09,05:09
ahoj, ja by som sa ta chcela opytat na tie predkontacie , JRP a typy sum v omege, lebo v knihe som z toho nevysla. Mohla by si mi poradit. Co tam vlastne ma byt pri nakupe pri predaji a tak. Dalej ak mozem by som ta poprosila ako sa zauctovava uhrada doslej FA? treba napisat vpravo cez aky doklad bolo platene? alebo ako. Dakujem
Modrany
29.05.09,07:25
Poznám program Omega pomerne dobre - myslím, že celkom dobre by som si v životopise mohla uvádzať a expert na Omegu, aj keď ešte stále sú tam nejaké nepreskúmané oblasti:) Kľudne mi môžete volať na 0918 701 045 ak potrebujete súrnu pomoc.
agica2
01.06.09,09:00
dakujem pekne, zavolat ak budem surne potrebovat poradit :)
willma
01.06.09,09:39
táto stránka je vedená na tzv. verejné prepieranie problémov vo všetkých oblastiach, kľudne zadaj otázku do príslušného fóra a Modrany ti môže verejne poradiť, určite to môže pomôcť aj iným. :)
agica2
02.06.09,09:15
ja by som sa chcela opytat, kto robi v OMEGE,
ked si dam tlacit uctovny dennik a hoci mam nastavene usporiadat podla datumu prijatia, mam to rozhadzane hocijako len nie podla datumu, kto vie- kto poradi ????
arizona
02.06.09,09:22
ja by som sa chcela opytat, kto robi v OMEGE,
ked si dam tlacit uctovny dennik a hoci mam nastavene usporiadat podla datumu prijatia, mam to rozhadzane hocijako len nie podla datumu, kto vie- kto poradi ????
... ako písala willma v predošlom príspevku - "zadaj otázku v príslušnom fóre"
tzn. OMEGA. Napr : http://www.porada.sk/t22634-omega-novacik.html
Tu si v oddychovej časti porady, kde sa nováčik iba predstaví a potom už pokračuje v odborných témach- tam nájdeš všetkých odborníkov ;):)
liba2
02.06.09,13:54
ja by som sa chcela opytat, kto robi v OMEGE,
ked si dam tlacit uctovny dennik a hoci mam nastavene usporiadat podla datumu prijatia, mam to rozhadzane hocijako len nie podla datumu, kto vie- kto poradi ????
agica2 - odpoviem ti, ale v tejto téme je to mimotemy , prečítaj si etiketu a návod FAQ.

Prehľady - Denník účtovných zápisov - možnosť nastavenia podľa dátumu prijatia som tam nenašla. No pripúšťam, že v tvojom programe to môže byť.
Nastavenie treba urobiť vľavo dole ; väčšinou používam zotriedenie podľa kódu čísel.radu UD a potom podľa čísla dokladu. Ďalšie 2 riadky nechávam označené ako "nezotriedené". Doklady mávam vždy zotriedené podľa nastavenia.
Ďalej je možnosť výberu zostavy podľa ponuky autora programu (ani tam som nenašla text "...podľa dátumu prijatia".
lavazza77
04.06.09,11:11
Ahoj,
neivem, či mi bude vedieť niekto poradiť. Po uzatvorení roka som opakovane prešla do nového roka. Zistila som, že účet 701 mi nesedí. Je tam zaúčtovaný HV z predchádzajúceho roku oproti 429. Prosím, môže mi niekto poradiť čo s tým?

Ďakujem vopred za odpoveď.
pepsikova
04.06.09,14:33
Ohľadom Omegy spústu otázok a odpovedí nájdeš tu http://www.porada.sk/f50-omega-alfa-olymp.html..

kukla som na ten link a:

Nefunkčne zadaná Porada. Ak ste nasledovali platnú linku, prosím oznámte to administrátorovi (http://www.porada.sk/sendmessage.php)


.