adulique
20.05.09,11:59
Zamestnanec vcera hrubo porusil pracovnu disciplinu tym, ze nechal odomknute vozidlo s nakladom a odisiel domov. S tym, ze klamal, ze vsetko je v poriadku. Po zisteni som mu poslala dnes doporucene domov okamzite skoncenie pracovneho pomeru k dnesnemu dnu. Chcem sa spytat ci ma narok na odstupne a co sa bude diat ak neprevezme obalku. Lebo je zrejme, ze ju asi neprevezme, lebo spekuluje. Mozem ho poodhlasovat z poistovni k dnesnemu dnu? Dakujem
Tweety
20.05.09,10:05
Zamestnanec vcera hrubo porusil pracovnu disciplinu tym, ze nechal odomknute vozidlo s nakladom a odisiel domov. S tym, ze klamal, ze vsetko je v poriadku. Po zisteni som mu poslala dnes doporucene domov okamzite skoncenie pracovneho pomeru k dnesnemu dnu. Chcem sa spytat ci ma narok na odstupne Nie, nemá. a co sa bude diat ak neprevezme obalku. Lebo je zrejme, ze ju asi neprevezme, lebo spekuluje. Mozem ho poodhlasovat z poistovni k dnesnemu dnu? . Nie, počkaj na dátum, kedy sa obálka vráti späť, ako neprevzatá. Tento jedeň bude považovaný za doručenie. Dakujem
Odpovede v texte.
adulique
20.05.09,10:09
dakujem :)
adulique
20.05.09,10:10
pravdepodobne budem riesit PN kedze sa mu ta vypoved nepaci. V tom pripade ukoncim PP a poslem PN socialke?