evuš
21.05.09,07:55
Dobrý deň,

dostala som za úlohu poďakovať kňazovi pri prvom svätom prijímaní našich detí. Niečo som si už napísala, ale ak sa nájde niekto, kto s tým má neaké skúsenosti, budem mu veľmi povďačná za radu či inšpiráciu. Vďaka a pekný deň !
Reprografia
21.05.09,06:16
Zdravím,
my už máme prijímanie za sebou. Tiež som mala na starosti ďakovnú reč. Ďakovali samozrejme deti. Kúpili sme dve kytice - farárovi a kaplánovi a chlapec a dievča ich išli po príjmaní odovzdať. Najprv poďakovalo dievča kňazom (môže to aj čítať), ptom sa otočili a dievča poďakovalo ešte katechétom a potom chlapec rodičom.
Posielam ti v prílohe všetky poďakovania. Dúfam, že ti to pomôže a že si z toho niečo vyberieš.
Pohar
21.05.09,06:27
u nás to riešila katechétka- ved sa poradte s nou, ona bude mať nejaké reči....určite v pamäti
evuš
21.05.09,06:31
Vďaka za inšpiráciu, avšak u nás ďakujú najskôr deti, taktiež chlapec a dievča, ale potom ďakujú i rodičia. A my katechétku nemáme, ale zapojím svoje mozgové bunky /ktoré mi ešte zostali po DP/ a niečo "vytvorím". Ešte raz vďaka. :):):)
marcela1
26.05.10,14:48
Ďakujem, veľmi pomohlo :-)
Anna Ziemianczykova
24.04.12,15:34
Dobry den,
prosim mohli by ste zaslat dokument[mily duchovny otec] este raz neda sa mi otvorit... dakujem
Tweety
24.04.12,15:36
Otvorila som a skopírovala,:
Milý duchovný otec, milý pán kaplán,

prijmite od nás detí, ktoré tu stoja pred Vami, úprimné poďakovanie za to,
že sme dnes mohli do svojho srdiečka prijať Ježiška.

Srdečne Vám ďakujeme aj za trpezlivosť, s ktorou ste nás na dnešný deň
pripravovali, za láskavé slová, ktorými ste nám vštepovali lásku ku Kristovi.

Sľubujeme, že si s radosťou budeme pripomínať tento veľký deň, keď sme
prijali chlieb života a keď ku nám po prvýkrát prišiel Ježiško skrytý vo
Sviatosti oltárnej.

Budeme sa modliť a vyprosovať Vám hojnosť Božieho milosrdenstva a
pevného zdravia, aby ste vo svojom poslaní mohli pokračovať ešte veľa
rokov.





Ďakujeme aj Vám, milí naši katechéti, za Vašu trpezlivosť a prípravu na tento krásny deň.





Milí naši rodičia,

úprimne Vám ďakujeme za život, za vieru, za krst, za lásku, za výchovu, za Vaše modlitby a za všetko, čo ste pre nás od malička vykonali.

I Vám krstní a starí rodičia ďakujeme za všetku Vašu lásku a pomoc
Werculka16
11.09.20,01:19
U nás tiež ďakujú deti a potom aj rodičia.
Mate niekto prosím dakovnu reč za rodičov?
Nandrolon
11.09.20,04:49
To kto na tento príspevok mohol dať "neužitočné", aký vypatlanec?
Nandrolon
11.09.20,04:51
Díky, stiahol som si to pre istotu aj ja. Na budúci rok nás to čaká, tak keby náhodou.