gabuš
21.05.09,10:50
Chcem sa opýtať aké sú pláže v Tučepi. Tento rok ideme s deťmi na dovolenku práve tam. Známi mi hovoril, že tam nie sú pláže s pozvolným vstupov do mora. Máte niekto skúsenosti s Chorvátskom oblasť Tučepi?
Blankake
21.05.09,08:54
Blankake
21.05.09,09:07
Pokiaľ viem, tak pláže na Makarskej riviére sú s pozvoľným vstupom do mora, takže asi aj v Tučepi:)
renataton
21.05.09,09:09
Tučepi sú krásne, ja som tam bola začiatkom júna a bolo to super pláže skoro prázdne všetko je to udžiavané do Makarskej sa dá ísť pešo cez krásnu prírodu - no proste super, minulý rok som bola v Omiši a to bolo mizerné - Omiš nikdy viac, - tak si to uži - peknú dovolenku;)
korduľa
21.05.09,09:33
tiez som tam bola s detmi, plaze su uplne super, a super vstup do vody, len tych slovakov a cechov na nich je nejake vela
gabuš
21.05.09,10:36
ďakujem za info, už sa tešíme na dovolenku.
pivko
21.05.09,17:28
Pokiaľ viem, tak pláže na Makarskej riviére sú s pozvoľným vstupom do mora, takže asi aj v Tučepi:)
Nie , pláž v Tučepoch je uplne iná ako mestská pláž v Makarskej:(
V Tučepoch máš 7m od brehu hĺbku min. 2m, v Makarskej mestska pozvoľne:rolleyes: rovnaké su len v jednom že je tam hlava na hlave:mad: pri skalách v Makarskej ako je Camping možeš skákať aj feješky:---
Blankake
21.05.09,17:42
EE , pláž v Tučepoch je uplne iná ako mestská pláž v Makarskej:(
V Tučepoch máš 7m od brehu hĺbku min. 2m, v Makarskej mestska pozvoľne:rolleyes: rovnaké su len v jednom že je tam hlava na hlave:mad: pri skalách v Makarskej ako je Camping možeš skákať aj feješky:---
Hlava na hlave - to bude asi aj tohto roku :mad::mee:
Andy Kralik
22.05.09,05:04
Treba ist mimo hlavnej sezony.
gabuš
22.05.09,07:25
ideme v hlavnej sezóne teda od 1.8.2009 takže si asi budme hlava na hlave ale nevadí. Hlavne že vypadneme z domu a konečne si odýchneme.
Blankake
22.05.09,07:30
Nie každý si môže dovoliť ísť mimo sezóny;)
himmelchen
23.05.09,10:11
Ja som bola minulý rok v Tučepi prvý krát, a veľmi sa mi tam páčilo. Vstup do mora je síce dosť ostrý, nie je to Egypt ani Tunis, že prejdete kilometer a voda po členky, ale dá sa to. V našom zájazde boli aj rodiny s deťmi, dokonca s malými vo veku asi okolo štyroch rokov, a vôbec sa nesťažovali... Tento rok sa chystáme opäť, vrelo odporúčam. Veľmi pekná dovolenka!!! Ale čítala som už aj opačné názory na toto mestečko. Držím palce pri výbere a želám krásnu dovolenku!
greco
24.05.09,12:20
Záleží na tom s koľko ročnými deťmi sa tam chystáte.Pozvoľný vstup do mora tam nie je, je to vhodnejšie stredisko pre plavcov, než pre neplavcov.Deti nemožno nechať bez dohľadu, dno ide prudko dole a pre dospelého človeka po 10 metroch stačí urobiť krok a ste pod hladinou.(niekoľko metrová hĺbka).Aby som vás neodrádzal je to pekné stredisko povedal by som jedno z najkrajších v Chorvátsku. Ja som tam bol viac krát no osobne s malými deťmi uprednostňujem kde je pozvoľný vstup (pieskové pláže).Prajem príjemnú dovolenku.
kamila60
22.07.09,05:48
Ahojte, treba na vstup do mora v Tučepi obuv do vody?
evina
22.07.09,05:49
Ahojte, treba na vstup do mora v Tučepi obuv do vody?

Podľa toho ako máš citlivé nohy na tlačenie kamienkami a kameňmi :)
kamila60
22.07.09,05:52
Nie sme žiadne citlivky, len či nie sú nejaké príliš ostré kamene na pláži...kvôli deťom.
Blankake
22.07.09,05:56
Nie sme žiadne citlivky, len či nie sú nejaké príliš ostré kamene na pláži...kvôli deťom.
Ja by som si obuv zaobstarala hlavne kvôli morským ježkom.
evina
22.07.09,05:59
Nie sme žiadne citlivky, len či nie sú nejaké príliš ostré kamene na pláži...kvôli deťom.

Deťom by som obuv dala. Ježkovia sú väčšinou na takých napr. hotelových plážach vyčistení...
Ja to robím tak, že idem do vody v šľapkách, vyhodím na pláž a pri vychádzaní z vody mi ich hádžu do vody :D:D
kamila60
22.07.09,06:04
Ďakujem...takže píšem do zoznamu okrem plutiev aj topánočky...:cool:
pivko
21.08.10,12:39
Štvrtok + piatok poter:rolleyes: a v nedeľu Tučepi;).Dá niekto kontakt na kvalitné ubytovanie? Moja známa ima puno:mee:
Rozalka
21.08.10,19:40
Ivo Šarić
Gornji ratac 16
tel: 0038 5216 23253

alebo tu http://www.tucepi.com/privatni/index.html
pivko
22.08.10,02:52
Ivo Šarić
Gornji ratac 16
tel: 0038 5216 23253

alebo tu http://www.tucepi.com/privatni/index.html
Ja som lenivý:Dnad cestou nie,niečo bližšie k moru, najradšej časť Dračevice aby som sa chodil kúpať do bazénu v Alge ,aleno Meteore;)
Rozalka
22.08.10,08:09
V priloženom linku sú aj apartmány pod cestou.

PS.
V T. je nový hotel? Pokiaľ viem, Meteor je v Makarskej.
rickman
22.08.10,08:20
Ja som lenivý:Dnad cestou nie,niečo bližšie k moru, najradšej časť Dračevice aby som sa chodil kúpať do bazénu v Alge ,aleno Meteore;)

Na to ides k moru aby si sa kupal v bazene. Perfektne :D.
pivko
22.08.10,14:31
V priloženom linku sú aj apartmány pod cestou.

PS.
V T. je nový hotel? Pokiaľ viem, Meteor je v Makarskej.
Pardón ,pomýlil som sa myslel som Neptun a čo sa týka kúpania tak nie každého baví kúpať sa v 24- 25c vode celý deň , tak že bazénik je O.K.
A čo sa týka ubytovania tak aj ja viem googlovať,lenže nie všetko čo vyzerá na fotke vyzerá tak aj v skutočnosti .To isté aj popis.Sú tam apt. pri ktorých je uvedené 100m do mora a ja viem kde sú a že sú 200m Od mora. Tak že privítam jedine iba radu ak má niekto osobnú skúsenosť.
Rozalka
22.08.10,14:55
24-25°C je skvelá, momentálne by mi stačila aj 22, len nech je morská a som pri nej :D:D:D:D

Počas 7 rokov som bola v Makarskej v hoteli, ale priznám sa, len raz som bola v bazéne. Veď "nemorskú" mám aj tu na kúpalisku.

Ak nie je počasie vhodné na more, tak nie je vhodné ani na bazén.
A čľapkať sa v sladkej vode, ktorá je slaná len od ľudí??
pivko
22.08.10,15:55
24-25°C je skvelá, momentálne by mi stačila aj 22, len nech je morská a som pri nej :D:D:D:D

Počas 7 rokov som bola v Makarskej v hoteli, ale priznám sa, len raz som bola v bazéne. Veď "nemorskú" mám aj tu na kúpalisku.

Ak nie je počasie vhodné na more, tak nie je vhodné ani na bazén.
A čľapkať sa v sladkej vode, ktorá je slaná len od ľudí??
Mne v Chorvátsku stačí aj morský vzduch + príroda;) ,teplé more 30c si užijem keď pojdem na mesiac do Thajska:D;)