majersk
21.05.09,13:55
Dobry den vsetkym,

chcel by som poprosit vsetkych, ktori by vedeli poradit s mojim problemom aby pridali prispevok, resp. zaslali odpoved na mail (majersk@centrum.sk).

Dostali sme pozemok od rodicov, avsak elektricka siet je az za potokom a cestou. V poradi, 1. pozemok, potok, cesta, el. stlp.

Vedeli by ste mi poradit ci je mozne tahat el. kabel popod cestu a naslednne ponad vodu v chranicke. Je to pre mna velmi dolezite nakolko nechcem davat spracovat projekt bez toho aby som vedel ze mi to povolia a davat dalsi stlp bude zbytocne predrazene.


Vsetkym za odpoved dakujem.
hrotko
21.05.09,12:15
Dobry den vsetkym,

chcel by som poprosit vsetkych, ktori by vedeli poradit s mojim problemom aby pridali prispevok, resp. zaslali odpoved na mail

Dostali sme pozemok od rodicov, avsak elektricka siet je az za potokom a cestou. V poradi, 1. pozemok, potok, cesta, el. stlp.

Vedeli by ste mi poradit ci je mozne tahat el. kabel popod cestu a naslednne ponad vodu v chranicke. Je to pre mna velmi dolezite nakolko nechcem davat spracovat projekt bez toho aby som vedel ze mi to povolia a davat dalsi stlp bude zbytocne predrazene.


Vsetkym za odpoved dakujem.


Porovnaj cenu stĺpov a pretláčania pod cestou s rozdielom ceny medzi káblom a vzdušným vedením.

(prečo by si v chráničke nemohol ťahať pod cestou, ale pôjdeš ako cik cak):D