skatarinas
21.05.09,14:03
Má prosím niekto skúsenosti s umývačkou riadu Fagor 2LF-019IX, alebo 2LF-017IX.
skatarinas
24.05.09,12:17
to sa tu nikto nenajde čo by mi odpovedal:(
Gabi03
25.05.09,08:03
Ja mám skúsenosť s 1LF - 019 SX. Je to nižšia rada a voľne stojaca.
Čo by si poterboval/a vedieť?
skatarinas
25.05.09,10:04
všetko, ako ste s ňou spokojný, ako umýva, suší..... My máme momentálne už druhú Baumatic a riešime už druhú reklamáciu, zvažujem výmenu, nemám už dôveru v tú značku, zaujala ma Fagor, ale rada by som s niekym hodila reč o spokojnosti. Vopred ďakujem :)
Gabi03
25.05.09,10:08
Ja som maximálne spokojná. Možno aj preto, že je to moja prvá umývačka. V poslednej dobe sa mi začali tvoriť biele flaky (po viac ako dvoch rokoch), budem musieť zrejme nastaviť inak soľ. So sušením nemám problém, možno tak umelé riady. Ale to podľa skúseností iných robí každá umývačka.
skatarinas
25.05.09,10:28
Ďakujem Gabi, práve o tej spomínanej umývačke som čítala na nete, že dobre suší riad. My sme prvú umývačku reklamovali, pretože začali hrdzavieť na troch bodoch dvierka (inak sme s ňou boli spokojní), medzi tým sa ale už ten typ prestal vyrábať, tak sme vzali druhú tej istej značky (už vraj vyššej rady), mala deklarované 3 A, ale umýva príšerne, všetko fľakaté, poháre matné, riad vyťahujeme mokrý až tak, že ho musíme utierať utierkou a hneď ich použijeme 2, no som maximálne sklamaná, takto umytý riad som ešte nevidela :mee:. Už 3 týždne nemôžeme doriešiť záručný servis, dnes tam manžel nabehol, zajtra by mal dotyčný pán prísť.........