Jozef Mihál
21.05.09,19:15
Porada toho roku oslávila 5.-te výročie vzniku a my sa toho roku stretneme už na jubilejnom 5.-tom SuperStretku Poraďákov. Život je zmena a preto toho roku bude SuperStretko až v septembri. Aspoň sa budeme viac tešiť a možno prídu aj pamätníci historicky prvého stretka na Krahuliach roku pána 2005.

Zdá sa, že organizáciou budem v tomto roku poctený ja. Púšťam sa teda do práce a prvá úloha je zistiť predbežný záujem. Preto: kto má záujem zúčastniť sa SuperStretka, nech pricapí súhlas k tomuto príspevku.

Kedy: niektorý z víkendov 11.-13.9.2009 alebo 18.-20.9.2009 (ten druhý bude zrejme vhodnejší).

Kde: zrejme na Liptove, horúci tip je tu: http://www.horecliptov.sk/
Milan Benka
21.05.09,17:37
Tak toto bude asi prvé superstretko s mojou účasťou.
m.hladka
21.05.09,19:29
Možno aj moje bude prvé, teším sa.
DanielaSL
21.05.09,19:32
Tak toto bude asi prvé superstretko s mojou účasťou.
Neveríííím....;):)
mysimis
21.05.09,19:36
P. Mihál, veľmi rada vypomôžem pri organizovaní stretnutia a samozrejme, že sa teším že sa ho môžem zúčastniť.
Luna
21.05.09,19:37
Tak už teraz vítajte. Tešíme sa na Vás.
azla
21.05.09,19:49
Tak už teraz vítajte. Tešíme sa na Vás.

Vítaš:rolleyes:, vítaš:D....a kde je súhlas, há ? šup, šup ...:)
Veronika Gabrielova
21.05.09,20:15
Už sa veľmi teším : -), veľmi veľmi : -).
Luna
21.05.09,20:38
Anka ale mne sa ten súhlas zatiaľ nedá dať. Pre reklamu sa nemôžem dostať k tlačítku:(
DanielaSL
22.05.09,06:48
Posúúúúúúúvam..... predbežné zisťovanie záujmu.....;):)
manus
22.05.09,06:55
Pán Mihál, bude toto superstretko porady aj vrátane tých seminárov, o ktorých sme sa bavili na Kaskádach, alebo to je len neskoršia DOVOLENKA :D
manus
22.05.09,07:27
Pán Mihál, bude toto superstretko porady aj vrátane tých seminárov, o ktorých sme sa bavili na Kaskádach, alebo to je len neskoršia DOVOLENKA :D

Už som to našla, seminár zameraný na účtovníctvo, na ktorý som sa pýtala, bude zasa na Kaskádach. Takže toto je stretnutie poraďákov, ale je to hneď september-október, takže si budem musieť vybrať len jedno :(. Tešila som sa, že konečne by som mohla ísť aj ja na toto superstretko, ale to už by ma asi aj vyšťahovali z domu :D.
mzdarka renca
22.05.09,07:31
Už som to našla, seminár zameraný na účtovníctvo, na ktorý som sa pýtala, bude zasa na Kaskádach. Takže toto je stretnutie poraďákov, ale aj to je v septembri, takže si budem musieť vybrať len jedno :(. Tešila som sa, že konečne by som mohla ísť aj ja na toto superstretko, ale to už by ma vyšťahovali z domu asi aj na celý september :D.
a vadí?:D:D:D:D:D
manus
22.05.09,07:35
a vadí?:D:D:D:D:D

nooo, na jeseň už býva vonku dosť chladno :D:D:D
Simonab
22.05.09,07:36
Tak si značím do kalendára obidva víkendy. Dúfam, že mi to tento rok vyjde. Hlavne keď je to tak blízko.
Simonab
22.05.09,07:36
nooo, v októbri už býva vonku dosť chladno :D:D:D

Ale tu na Liptove aj veľmi krásne. ;):---:---
manus
22.05.09,07:37
Ale tu na Liptove aj veľmi krásne. ;):---:---

Možno ma dáky medveď prichýli vo svojom brlohu :D:D:D
Simonab
22.05.09,07:39
Možno ma dáky medveď prichýli vo svojom brlohu :D:D:D

Alebo možno tiger.:D:D:D Dúfam, že nás nesprdnú za ten mrník.:D
manus
22.05.09,07:42
Alebo možno tiger.:D:D:D Dúfam, že nás nesprdnú za ten mrník.:D

mimotemy ...radšej takto? :D :D :DTreba si troška odľahčiť piatkový deň, aj keď mrníkmi :rolleyes:, no nie? ..hádam nám bude odpustené
mzdarka renca
22.05.09,07:43
nooo, na jeseň už býva vonku dosť chladno :D:D:D
nevadí, že je v septembri chladno, tak si to superstretko predĺžiš na celý september:D:D:D
manus
22.05.09,07:57
nevadí, že je v septembri chladno, tak si to superstretko predĺžiš na celý september:D:D:D
...platíš??? :D:D:D:D
mzdarka renca
22.05.09,08:00
...platíš??? :D:D:D:D
neboj, bude nás dosť, ak každý dá 1-2 EUR, tak nebudeš mať problém :D:D:D
manus
22.05.09,08:08
neboj, bude nás dosť, ak každý dá 1-2 EUR, tak nebudeš mať problém :D:D:D

to znie veľmi zaujímavo:rolleyes:. V takomto prípade predpokladám, že ma z domu nevyhodia, ale budú sa chcieť opäť pripojiť :D. Som si ich teraz na Kaskádach namlsala, a už sa ma syn pýta, či ho zoberiem aj nabudúce :o
DanielaSL
22.05.09,09:27
to znie veľmi zaujímavo:rolleyes:. V takomto prípade predpokladám, že ma z domu nevyhodia, ale budú sa chcieť opäť pripojiť :D. Som si ich teraz na Kaskádach namlsala, a už sa ma syn pýta, či ho zoberiem aj nabudúce :o
Ale keby si každý prihlásený poraďák niekoho so sebou vzal....tak by sme sa tam asi všetci čo chceme ísť nepomestili.....:confused:
Celoslovenské stretnutie poraďákov je v prvom rade stretnutie členov porady.... ;):)
manus
22.05.09,10:10
Ale keby si každý prihlásený poraďák niekoho so sebou vzal....tak by sme sa tam asi všetci čo chceme ísť nepomestili.....:confused:
Celoslovenské stretnutie poraďákov je v prvom rade stretnutie členov porady.... ;):)

Ja viem Danielka, zobrala som ho teraz na Kaskády lebo som mu chcela urobiť výlet, a hotel bol veľký, takže s ubytovaním nebol problém.? Samozrejme že by som ho nezobrala na úkor iných poraďákov, to by mi ani nebolo kompetentnými dovolené ;)
azla
22.05.09,10:37
Neber, neber ...:D:D:D
To "na úkor" by sa mohlo zvrtnúť "na prospech".:rolleyes:
manus
22.05.09,11:07
Neber, neber ...:D:D:D
To "na úkor" by sa mohlo zvrtnúť "na prospech".:rolleyes:

Dobre hovoríš, na Kaskádach som od prasiatka odchádzala o 22.15 :mee:, a aj to už bolo neskoro
manus
22.05.09,11:17
mimotemy ...baby, veď my sme tu zamrníkovali dve strany:eek: Bude nám odpustené?:)
DanielaSL
22.05.09,11:25
mimotemy ...baby, veď my sme tu zamrníkovali dve strany:eek: Bude nám odpustené?:)
Že baby......kto tu zamrníkoval celú stranu? :eek:
Jozef bude jej odpustené ? ;):rolleyes:
Marianna01
22.05.09,11:30
Ja som sa predvlani veľmi tešila, nakoniec skutek utek. No tento rok si to nenechám újsť (vlani z dôvodu vis major som sa ani nepokúšala ;))

Ale pamätám zo starších ročníkov ... čože to len bolo ... 1 2 3 DPH či nejak podobne, nie? :D:D:D
manus
22.05.09,11:41
Že baby......kto tu zamrníkoval celú stranu? :eek:
Jozef bude jej odpustené ? ;):rolleyes:
:D:D:D keď bude treba si aj kľaknem:D:D:D
tutiola
23.05.09,05:48
Predbežne je tu aj môj súhlas, len musím počkať pre aký termín sa rozhodne, nakoľko práve v tých istých termínoch budeme mať v rodine veľku oslavu a tiež sa rozhodujú kedy. Ale predbežne sa hlásim.
DanielaSL
26.05.09,07:32
Asi trebalo urobiť anketu, že ktorý termín komu vyhovuje... ;):)
Jozef Mihál
26.05.09,07:35
Po prvé, je ešte pomerne málo súhlasov,

po druhé, práve píšem mail na Liptov ako sú na tom s termínmi. Uvidíme, čo odpovedia.

Samozrejme tipy na ďalšie zariadenia sú veľmi vítané.
DanielaSL
26.05.09,10:50
Minule som telefonovala s Beátkou a ponúkla sa, že môže na september aj Selce zarezervovať, ak by bol prípadný záujem a nenašlo by sa niečo zaujímavejšie........

P.S. Ruženka hádam by sme už automaticky dostali kávu do tých pekných malých šáločiek....;):rolleyes:
Ružena
26.05.09,15:54
Daniela, zmena lokálu to istí:---:---. Teším sa na stretko, Beatka dala vysoko latku, uvidíme, ako to zvládne Jozef s partiou pomocníkov, ktorí sa ponúkli s pomocou pri organizovaní.;)
jamija
26.05.09,18:17
Halóóóó´Poraďaci;), to sa iba 27 poraďakov teší na 5 výročné superstretko, kde ste ostatní.:)Mažoretka sa na Vás všetkých teší.:):):)
Jozef Mihál
26.05.09,19:24
Dostal som odpoveď z tohto penziónu:

http://www.horecliptov.sk/

a to, že víkend 11.-13.9.2009 majú úplne voľno, môžeme si zarezervovať celý penzión,

a víkend 18.-20.9.2009 majú zatiaľ nezáväzne penzión spolovice rezervovaný.

Mne víkend 11-13.9. plne vyhovuje, čo ostatní? Vyjadríte sa? Zatiaľ slovne, nechcem sem hneď zadať anketu.
Marianna01
27.05.09,06:15
11. -13. je v pohode, aj keď neskorší by bol ešte lepší - mám doma prváčika, takže by mi lepšie vyhovovalo, keby sa trošku oťukal...
azla
27.05.09,07:02
Domnievam sa, že je nás viac takých, ktorým vyhovujú obidva termíny.
V takom prípade, keď nie sú prekážky (dopredu známe) nie je problém sa prispôsobiť väčšine.
Myslím si, že sa nájdu Poraďaci, ktorým buď nevyhovuje jeden, alebo druhý termín. Ideálny termín však asi nenájdeme.:rolleyes:

Asi bude lepšia anketa (tam sa iba odklikne), nie každý chce vypísovať svoje prekážky a dôvody. Tu by som skôr videla cestu zistenia vhodnosti termínu.(aby sa mohlo rezervovať ubytko):)

Na druhej strane skorší termín znamená nedeliť sa s nikým o penzion (ale nie je to až taká prekážka), a možno ešte teplejšie počasie.:)

...ale naďalej píšme svoje názory a čakajme na pokyny organizátora.
m.hladka
27.05.09,07:28
Mne vyhovuje jeden aj druhý termín, ale čo do toho môže prísť? Ak by boli voľné miesta, môžem si zobrať prívesok?
DanielaSL
27.05.09,13:31
Mne vyhovuje jeden aj druhý termín, ale čo do toho môže prísť? Ak by boli voľné miesta, môžem si zobrať prívesok?

Zlatý a strieborný určite.... ;):), iné prívesky sa so sebou neberú....
DanielaSL
27.05.09,13:33
Jozef aj mne vyhovuje ten skorší termín viac...prihováram sa teda za ten....:)
jamija
27.05.09,17:53
Aj mne vyhovuje ten prvý termín.
Jozef Mihál
27.05.09,21:30
Počkám ešte do štvrtka večera na slovné komentáre a následne zverejním anketu, navrhujem tri otázky:

1. Súhlasím s http://www.horecliptov.sk/, vyhovuje mi termín 11.-13.9.

2. Súhlasím s http://www.horecliptov.sk/, vyhovuje mi termín 18.-20.9.

3. Nesúhlasím s http://www.horecliptov.sk/, nájdime iné miesto
Jozef Mihál
28.05.09,20:41
Anketa pricapená, prosím hlasujte.

Hlasovať môžete za viac možností súčasne.

Upozorňujem, že prípadné konanie akcie v termíne 18.-20.9.2009 bude zrejme problematické, pretože v penzióne majú na tento termín predbežne rezervovaných 10 izieb pre inú partiu.
halúzka
29.05.09,09:58
Na ten druhý termín, keby bolo viac zaujemcov, je aj Mikulášska chata, ktorá by sa dala objednať...je tam aj wellnes centrum aj bouling a dá sa spraviť peši výlet do Demänovskej jaskyne. To len do pozornosti...vyslovujem poďakovanie Vám za ochotu sa podujať zorganizovať stretnutie a prajem veľa šťastia!
Jozef Mihál
29.05.09,10:05
To znie dobre, čo poviete na Mikulášsku chatu v Jasnej v termíne 18.-20.9.??
Jozef Mihál
01.06.09,07:05
Posúvam, nezabudnite hlasovať.

Zatiaľ vyhráva prvá alternatíva, anketu nechám otvorenú do konca týždňa a potom idem zarezervovať tento penzión - ak "vyhrá".
DanielaSL
01.06.09,07:07
Už by som ostala pri tom penzióne.... a v skoršom termíne hádam bude teplejšie.....
danushka
01.06.09,09:19
No vidím, že tu treba pravidelne nazerať, ja teda potvrdzujem ten druhý víkend, ale to len špekulujem, že už hádam deti nabehnú na školský režim, v princípe nemám problém aj ten prvý víkend :) .
Ešteže ma Evka Drobeceva upozornila, ach jaj...inak ani neviem, že hlasujeme !
Jozef Mihál
01.06.09,09:32
Posielať email všetkým členom Porady si nedovolím (byť obvinený zo spamerstva to by mi tak ešte chýbalo) preto treba sledovať túto tému, aby ste boli v obraze - aby jubilejné 5-te SuperStretko nikomu "z nedbalosti" neuniklo.
Jozef Mihál
01.06.09,20:49
P o s ú v a m.

Zatiaľ len 26 hlasujúcich, nikto ďalší nemá o 5.-te SuperStretko na Liptove záujem?
DanielaSL
02.06.09,06:24
P o s ú v a m.

Zatiaľ len 26 hlasujúcich, nikto ďalší nemá o 5.-te SuperStretko na Liptove záujem?

Asi preto, že do septembra je ešte ďaleko....;)...posúvam....
Jozef Mihál
02.06.09,10:36
Ďaleko, ale treba zarezervovať penzión, dávam priestor na diskusiu do štvrtka večera, potom sa spustia kroky na realizáciu voľby, ktorá zvíťazí.
DanielaSL
03.06.09,07:15
Je streda...zajtra končí anketa.... chystá sa 5.superstretko...hlasujte.....:)
m.hladka
03.06.09,11:52
Posúvam...............
Jozef Mihál
04.06.09,12:31
Posúvam, neprehliadnite anketu hore v prvom príspevku témy a upozornite na to aj ostatných.

Predbežne vyhráva prvý termín: 11-13.9.2009
Veronika Gabrielova
04.06.09,13:01
Hlasujte : -).
jarecko
04.06.09,13:59
Je toto superstretko iba pre uctovnikov, uctovnicky a mzdarov, mzdarky alebo sa ho moze zucastnit hociaky clen porady?
danushka
04.06.09,14:05
Je toto superstretko iba pre uctovnikov, uctovnicky a mzdarov, mzdarky alebo sa ho moze zucastnit hociaky clen porady?

Všetci sú vítaní samozrejme, veď členmi porady nie sú len účtovníci !
Už aj Jarečko hlasuj !:)
azla
04.06.09,14:06
Ktokoľvek - registrovaný na Porade.:)
Je to otvorené stretko pre všetkých ....


...keď nevieš učtovať, naučíme Ťa :D :rolleyes:
jarecko
04.06.09,14:31
Mne staci, ze poznam zakladne cislice 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 uctovanie ako zivobytie mi k stastiu nechyba. :D Hoci by sa to stretko zvrhlo na seminar o uctovani ako sa predtym pytala (ci tam bude) ,, manus ,, nejak by som na tom stretku uz vydrzal pocuvat pana Mihala ako zauctovat ,,DPH,, , keby som sa ho zucastnil.
Jozef Mihál
05.06.09,08:57
Práve mailom objednávam penzión Horec na 11-13. septembra 2009.
azla
05.06.09,09:47
Ak už je to objednané, potvrdené ...možno by bolo vhodné :rolleyes::) upraviť prvý príspevok, aby na začiatku témy bolo zrejme:

Kedy ? 11-13. septembra 2009.

a

Kde ? http://www.horecliptov.sk/
m.hladka
05.06.09,10:56
Už som si to zapísala do kalendára.
Jozef Mihál
05.06.09,20:14
Mail som poslal, odpoveď zatiaľ nedostal, ďaleko je to na Liptov, snáď to dostanú aspoň zajtra.
Melnick
05.06.09,20:54
Vieš Jozef,to kým sa mail prederie cez tie kopce tak to trošku potrvá.:D:D:D

PS: Ja som súhlas na účasť nedala, ale ak nebude vadiť, že "dobehnem" len na chvíľu, tak vás určite prepadnem. Nebojte, Jánošíka nezoberiem so sebou.
DanielaSL
06.06.09,07:15
Vieš Jozef,to kým sa mail prederie cez tie kopce tak to trošku potrvá.:D:D:D

PS: Ja som súhlas na účasť nedala, ale ak nebude vadiť, že "dobehnem" len na chvíľu, tak vás určite prepadnem. Nebojte, Jánošíka nezoberiem so sebou.

Lenka tvoj súhlas znamená, že tiež dobehneš na chvíľku ako Majka?:);)
Inak na všetkých, ktorí prídu len "na chvíľu" sa budú určite všetci stretkujúci tešiť....:)
Jozef Mihál
08.06.09,17:10
Tak, penzión HOREC v Liptovskom Jáne je objednaný na 11-13.9.2009. Pre Vašu informáciu ceny:

Ubytovanie 2p. izba cca 15 € za osobu a noc.

Plná penzia necelých 12 € za osobu a deň.

Pozor, prvý príspevok sa už nedá upraviť, nech Vás preto nemýli, že je daná možnosť rozhodovania a hlasovania. Všetko je už rozhodnuté.

Uvidíme sa cez víkend 11.-13. septembra 2009 tu:

http://www.horecliptov.sk/

Kapacita 44 postelí plus prístelky.
m.hladka
10.06.09,06:28
Pretože sa chcem prvýkrát zúčastniť takéhoto stretnutia, bola by som rada, keby mi niekto skúsenejší vysvetlil priebeh tohoto stretnutia. Zaujímalo by ma kedy sa tam dostaviť, u koho alebo kde sa prihlasiť? Alebo je to individuálne? Ubytovanie je zabezpečené na meno, alebo na poradu? atď. Ďakujem za informácie.
DanielaSL
10.06.09,07:07
Prebieha to asi tak, že poraďáci sa cca od 15- ej hodiny až do večera začínali postupne na mieste schádzať a navzájom vítať...sem tam aj s koláčikmi vyváľanými po zemi :rolleyes:...Ako nás tam bolo už viac, tak sme dostali kľúče od izieb. Dopredu sa organizátorovi nahlasovalo kto s kým by chcel byť na izbe.... Večer je spoločné posedenie ..... atmosféra je neopísateľná....treba ju zažiť. :);) A potom je celý deň na to, aby sme boli spolu....v nedeľu od rána sa začínajú členovia postupne rozchádzať.
Ako to, že idem vždy medzi poslednými ? :rolleyes:;):):---
azla
10.06.09,07:36
Minulý rok som bola tiež prvýkrat, nikoho som nepoznala:D, s nikým som sa nenahlasila:rolleyes: a ubytovali ma :):):)

Tiež som mala obavy - čo a ako, ale tie sa rýchlo na mieste rozplynuli.:rolleyes:

Keď už bude ku stretnutiu bližšie, už sa budú dávať do kopy posadky atď, budú "inzercie" voľných miest v autách a apod .... isto sa nestratíš:D - nedovolíme:)
m.hladka
10.06.09,07:51
Fíha, to mám aj piecť? To budem musieť asi nakúpiť v L.Mikuláši, pretože ani doma nepečiem.
Ďakujem za dostatočné info, teším sa.
michelle84
10.06.09,08:05
Tiež som sa ešte nikdy nezúčastnila ani žiadneho stretka. Ale veľmi ma láka ísť práve na päťročnicu :) Ešte sa dá prihlásiť?
Jana Motyčková
10.06.09,08:08
Fíha, to mám aj piecť? To budem musieť asi nakúpiť v L.Mikuláši, pretože ani doma nepečiem.
Ďakujem za dostatočné info, teším sa.
Pečenie nie je povinné!!!
m.hladka
10.06.09,08:11
Pečenie nie je povinné!!!
Veď som len žartovala, ale aj tak díky.;)
DanielaSL
10.06.09,08:11
Marti nič neboj...keby každý prišiel s plným plechom..kto by to pojedol? Koláčikmi nás zásobuje vždy Braňo .... ten má na to svoje lidi...čo napečú...
A keby aj žiaden koláč nebol..sme radi, že sme sa stretli....:);)
azla
10.06.09,12:37
Tiež som sa ešte nikdy nezúčastnila ani žiadneho stretka. Ale veľmi ma láka ísť práve na päťročnicu :) Ešte sa dá prihlásiť?

Jasné, že áno.:):)

Klikni súhlas pod prvý príspevok. - a už si tam.:rolleyes:
DanielaSL
12.06.09,12:31
Posúvam.....aby táto téma nezapadla prachom .. :rolleyes:;)
jamija
12.06.09,20:29
Posuvám. . . . . . .:);)
m.hladka
13.06.09,16:42
Zapájam sa a posúvam ....
jarecko
14.06.09,14:32
Na ktorej kolaji prebieha posun?
jamija
15.06.09,08:11
Posúvam....,:) a na ktorej koľaji, no predsa na tej najlepšej, na tej superstredkovej:D;)
m.hladka
15.06.09,15:41
Na ktorej kolaji prebieha posun?

Na piatej;):);):);)
DanielaSL
16.06.09,05:19
Na piatej koľaji 11-13.9. 5. superstretko......;):)
Jozef Mihál
16.06.09,17:52
Vážení priatelia, už mi dorazila zálohová faktúra z penziónu, tak prosím berte vážne fakt, že stretko sa koná 11.9.-13.9.2009 v penzióne Horec, Jánska dolina.
DanielaSL
18.06.09,05:38
Vážení priatelia, už mi dorazila zálohová faktúra z penziónu, tak prosím berte vážne fakt, že stretko sa koná 11.9.-13.9.2009 v penzióne Horec, Jánska dolina.


Jemne posúvam......
VERONIKA6
18.06.09,06:07
Rada by som sa tiež zúčastnila, no prišlo by mi vhod, keby ma nejaká dobrá duša ktorá pôjde cez Nitru alebo okolo Zl. Moraviec zobrala, aby som nemala problém sa tam sama dostať.
ekofan
18.06.09,07:00
Aj ja by som sa rada zúčastnila 5. stretka, ak keď nie som VIP člen :rolleyes:
Som na porade nováčik, začala som prispievať len prednedávnom. Až dnes som objavila, že sa takéto stretko chystá. Je vôbec ešte možné prihlásiť sa a kde??
azla
18.06.09,07:06
Stačí kliknúť pod prvý prísvevok - súhlasim. To je predbežné prihlásenie.(skoro záväzné:rolleyes:)
Pred stretkom dostaneš záväznú prihlášku a bude potrebné uhradiť poplatok.
Sleduj tému.:):rolleyes::D
ekofan
18.06.09,07:17
Ďakujem:) už som prihlásená. Inak ten penzion Horec poznám, už som tam bola na víkend. Veľmi pekný, nový, moderný, pekné prostredie, možnosť dlhých prechádzok..... dobrá voľba;)
DanielaSL
18.06.09,15:30
Rada by som sa tiež zúčastnila, no prišlo by mi vhod, keby ma nejaká dobrá duša ktorá pôjde cez Nitru alebo okolo Zl. Moraviec zobrala, aby som nemala problém sa tam sama dostať.

Určite sa k niekomu dostaneš do auta......treba potom sledovať túto tému ku koncu, keď sa budú tvoriť osádky.....kto - s kým pôjde v aute. Z NR zvykne chodievať na stretko autom Zuzka, ale zatiaľ ju nevidím prihlásenú....:)
VERONIKA6
19.06.09,04:03
Určite sa k niekomu dostaneš do auta......treba potom sledovať túto tému ku koncu, keď sa budú tvoriť osádky.....kto - s kým pôjde v aute. Z NR zvykne chodievať na stretko autom Zuzka, ale zatiaľ ju nevidím prihlásenú....:)
Ďakujem za podporu, určite budem sledovať a keď sa podarí, prídem aj ja.:)
sadžika
20.06.09,09:19
Po ... po... po ... posúvam :)
jarecko
20.06.09,13:18
Nejako muzi nemaju zaujem o stretko zatial je prihlasenych priblizne 40 zien a 5 muzov.
DanielaSL
21.06.09,07:37
Po ... po... po ... posúvam :)

Sadžika si sa prihlásila? :);)
DanielaSL
21.06.09,07:39
Nejako muzi nemaju zaujem o stretko zatial je prihlasenych priblizne 40 zien a 5 muzov.


Neboj sa..... aj keď bude vás mužov len 5 , tak bude dobre.... A poniektorí muži sú prihlásení v utajení....;):rolleyes:. Alebo to je len jeden? :eek::cool:

Jarecko no ja neviem ako si rátal...veď ja som narátala s tebou 7.....
jarecko
21.06.09,15:35
Neboj sa..... aj keď bude vás mužov len 5 , tak bude dobre.... A poniektorí muži sú prihlásení v utajení....;):rolleyes:. Alebo to je len jeden? :eek::cool:

Jarecko no ja neviem ako si rátal...veď ja som narátala s tebou 7.....
Napisal som priblizne, tak nejaky posun hore dole je mozny. Nepocital som Jozefa Mihala ako organizatora to by bolo 6 a ked vidis tam aj mna co ja nie, tak sa dopracujeme aj k cislu 7. :D
jamija
22.06.09,03:12
Posuvám;):)
DanielaSL
22.06.09,05:53
Bratislava ignoruje 5. superstretko? Teda až na poniektorých......;):rolleyes:
jamija
24.06.09,14:22
Posúvam.:)
michelle84
24.06.09,18:04
Tak som sa definitívne prihlásila už aj ja. Aj tento príspevok berte ako prihlášku. Rada sa s Vami stretnem a verím, že si budeme rozumieť aj napriek tomu, že som z tých mladších :)
Jozef Mihál
25.06.09,09:14
Záloha penziónu HOREC dnes zaplatená, tak dúfam že ma nenecháte v štychu.
azla
25.06.09,09:34
...sa bojiš čo ? :D

Neboj, nenecháme Ťa v štichu.:)
jamija
28.06.09,18:54
Posúvam. :)
Jozef Mihál
30.06.09,09:10
Pred odchodom na prázdniny si pripomeňme, že jubilejné piate SuperStretko sa koná v penzióne

http://www.horecliptov.sk/

v termíne 11.-13.9.2009.

Tí pracovitejší môžu SuperStretko poňať ako školenie.

P.S. Skúsený Poraďák vie čítať medzi riadkami.
účtovník 007
30.06.09,13:06
a verím, že si budeme rozumieť aj napriek tomu, že som z tých mladších :)

:eek::eek::eek: To tu ako že už nikto nič negarantuje? Nám dospelejším?:eek:
Prosím pána Mihála aby to tu uviedol na pravú mieru!! Veď naše miery sú 17, ta ne?
Jozef I
01.07.09,08:39
Pred odchodom na prázdniny si pripomeňme, že jubilejné piate SuperStretko sa koná v penzióne
.......


Išiel by som mal prázdniny, ale môj zamestnávateľ to nevie pochopiť a jediné čo spomenul bola len nejaká dovolenka, ale tá určite nebude trvať dva mesiace a vraj môžem byť rád ak vôbec nejakú dostanem (lebo je kríza-začínam nenávidieť to slovo). Tak to vyzerá, že budem makať aj (cez prázdniny) v lete. :D:D
grammatika
01.07.09,09:07
Objavila som túto tému, veľmi ma zaujalo stretko, len ešte neviem, či budem na našom území ten víkend. Dokedy sa môžem prihlásiť?
Síce nikoho z Vás ešte osobne nepoznám, ale verím, že sa to zmení :)
Jozef Mihál
01.07.09,17:18
Prihlásiť sa môžete, kým sa nenaplní kapacita a tá je 53 lôžok. Nehodlám toho roku robiť nejaký poplach s povinným zasielaním zálohy vopred, takže niekedy povedzme 1.8. spustíme oficiálnu možnosť prihlásiť sa.

Zatiaľ ako nezáväzné prihlásenie sa slúžia súhlasy pod príspevkom č. 1 a v prípade sporu medzi uplatnením nároku na miestenku v penzióne rozhodne dátum pricapenia toho súhlasu. V tomto momente je tých súhlasov 44 - čiže ešte 9 "súhlasov" je voľných.
jamija
05.07.09,18:20
Posúvam. :);)
emily
07.07.09,12:36
Tak a toho roku môžem zas len tíško závidieť...11.9. práve zamávam krídlami a odlietam za hranice všedných dní. A to som si na stopro myslela, že tento rok už nevynechám:mee::mee::mee:
DanielaSL
07.07.09,15:56
Tak a toho roku môžem zas len tíško závidieť...11.9. práve zamávam krídlami a odlietam za hranice všedných dní. A to som si na stopro myslela, že tento rok už nevynechám:mee::mee::mee:

Miluš..tiež si si mohla to mávanie krídlami zariadiť nejako ináč...a radšej naštartovať metlu....;) a poďho na stretnutie...šak už ani nebudem vedieť ako vyzeráš...:):rolleyes:.
emily
07.07.09,17:18
Sceš fotku????
michelle84
08.07.09,18:18
:eek::eek::eek: To tu ako že už nikto nič negarantuje? Nám dospelejším?:eek:
Prosím pána Mihála aby to tu uviedol na pravú mieru!! Veď naše miery sú 17, ta ne?

Lenže práve ja vynikám spomedzi "17"-tok, ale verím, že si porozumieme :)
azla
08.07.09,18:25
michelle84 - medzi prihlasenými je tiež jedná Tvoja rovesníčka (84).

....ale vôôôbec to takto nie je , že iba rovesníci........tam každý s každým ..... sa rozpráva :):D
michelle84
09.07.09,05:11
michelle84 - medzi prihlasenými je tiež jedná Tvoja rovesníčka (84).

....ale vôôôbec to takto nie je , že iba rovesníci........tam každý s každým ..... sa rozpráva :):D

a práve preto aj idem na stretko :) lebo sme ako jedna veľká rodina ;)
DanielaSL
09.07.09,05:22
a práve preto aj idem na stretko :) lebo sme ako jedna veľká rodina ;)

A ako dobre padne...keď si na superstretku vymeníme kontakty a môžem tejto novej rodine sem tam aspoň zavolať.....:);)
Jozef Mihál
16.07.09,18:34
Len aby sa počas letných radovánok nezabudlo...
hnedoočka
16.07.09,19:02
Len aby sa počas letných radovánok nezabudlo...
nezabúda....tešíme sa a dúfam,že to každému vyjde!
Manual
17.07.09,09:43
Ruším účasť na stretnutí. Jozef prosím zaeviduj.
DanielaSL
20.07.09,05:11
Ruším účasť na stretnutí. Jozef prosím zaeviduj.

Janko a prečo?:eek:
jamija
20.07.09,17:07
Ruším účasť na stretnutí. Jozef prosím zaeviduj.

Janko :eek::mee:
Manual
23.07.09,04:44
No nepredpokladaná kolízia s rodinným termínom... Nič iné :)
drobeceva
23.07.09,04:46
No nepredpokladaná kolízia s rodinným termínom... Nič iné :)
Janko, to je škoooooooooooda.
ajobs
27.07.09,09:24
...ja sa hlásim určite a záväzne pre prípad, že prihlasovanie sa spustí napr.1.8.2009, pretože od tohto termínu až do 12.8.2009 som na dovolenke.......
Takže Jozef, môžeš ma zapísať do zoznamu záväzne prihlásených.;)
tutiola
27.07.09,10:16
Je mi nesmierne ľúto, ale ruším svoj súhlas. Ak ešte niečo do toho nepríde, tak by som sa mala pri vás zastaviť tak na 1-2 hodinky, ale určite nie na noc. Tento rok už nič neplánujem, beriem len čo ako príde. Vám všetkým prajem príjemný pobyt.
Jozef Mihál
29.07.09,13:01
OK, čo sa dá robiť, ak vyššia moc rozhodla proti našej vôli.

Pokiaľ nezaložím "ostrú" tému k superstretku, poprosím všetkých aby svoju predbežnú účasť zviditeľňovali svojim súhlasom k prvému príspevku témy (viď vyššie) - a v prípade že z predbežnej účasti sa stane neúčasť, svoj súhlas zrušili.

Vďaka, budeme mať lepší prehľad.
misomiso
29.07.09,13:13
OK, čo sa dá robiť, ak vyššia moc rozhodla proti našej vôli.

Pokiaľ nezaložím "ostrú" tému k superstretku, poprosím všetkých aby svoju predbežnú účasť zviditeľňovali svojim súhlasom k prvému príspevku témy (viď vyššie) - a v prípade že z predbežnej účasti sa stane neúčasť, svoj súhlas zrušili.

Vďaka, budeme mať lepší prehľad.

Ja sice suhlasim, aby ste sa stretli, ale tentoraz mi to nevyjde :).
Jozef Mihál
01.08.09,08:24
Užívame si leta (každý po svojom) a tak pripomínam, že niektorí z nás si leto predĺžia až do víkendu 11.-13.9.2009, kedy sa bude konať jubilejné piate SuperStretko Poraďákov.

Privíta nás penzión Horec na začiatku Jánskej Doliny www.horecliptov.sk.

Kapacita je 44 lôžok plus 9 prísteliek. Cena za pobyt od piatka večera do nedele obeda (2 noci, plná penzia) približne 53 € vrátane DPH (čítajte medzi riadkami).

Novú tému k SuperStretku súčasne s prihláškou zverejním počas nasledujúceho týždňa.
m.hladka
02.08.09,18:42
Užívame si leta (každý po svojom) a tak pripomínam, že niektorí z nás si leto predĺžia až do víkendu 11.-13.9.2009, kedy sa bude konať jubilejné piate SuperStretko Poraďákov.
Privíta nás penzión Horec na začiatku Jánskej Doliny www.horecliptov.sk (http://www.horecliptov.sk).
Kapacita je 44 lôžok plus 9 prísteliek. Cena za pobyt od piatka večera do nedele obeda (2 noci, plná penzia) približne 53 € vrátane DPH (čítajte medzi riadkami).
Novú tému k SuperStretku súčasne s prihláškou zverejním počas nasledujúceho týždňa.

Už som to čítala 3x a stále nič medzi riadkami neviem prečítať, asi potrebujem oki.
Jozef Mihál
02.08.09,18:51
Nevadí, vysvetlíme si to ručne stručne na stretku.
m.hladka
02.08.09,18:52
o.k.
prijímam
m.hladka
03.08.09,07:32
a posúvam
Jozef Mihál
09.08.09,15:19
Predľžte si leto na piatom SuperStretku Poraďákov v Liptovskom Jáne!

Nová téma a prihláška na SuperStretko o pár minút.
Jozef Mihál
09.08.09,15:58