lussula
21.05.09,20:01
Koncom marca sa mi pokazila pračka Elektrolux.
4.4.2009 opravar pracku zobral do dielne a vymenil ovládací panel programov za *133 eur, pricom som na tuto vymenu cakala 1 mesiac, kedze on musel objednat tuto suciastku v zahranici.
Napriek tomu pračka po spusteni znovu robila tú istú chybu, čiže neprala, len vytláčala vodu z bubna a vypla. Dnes 21.5. prisiel znovu aj s pomocníkom, hodinu dumali, čo to môže byť a nakoniec povedali, ze pracka je opravená. Odišli s tym, že som im dala poznačit dnesnú opravu koli pripadnej rekladamcii. Povedala som, ze aj tak sa mi nezda ze bola chyba v programe, kedze aj po vymene ovladacieho panela mala pračka tu istú zavadu.
Odisli, pracku som naplnila , zacala prat a asi po 10 minutach sa zastavila. Znovu robi to iste.
Prosim poradte, ako mam postupovat. Mozem ho poziadat, aby mi vratil ciastku 133 EUR, ktore som zaplatila po prvej oprave, novy kus nech si z pracky zoberie a ja si objednam sluzbu u ineho opravara? Len pripomeniem, ze som chybny kus nedostala spat, avsak stale mi tvrdi, ze ho ma v dielni. Neviem ako mam postupova poradte mi prosim.
kyblik
22.05.09,18:30
trust
17.09.09,20:04
Zrejme si to už vyriešila, ale pre iných, riešenie je len reklamovať a nenechať sa oklamať, aj keď je to niekedy dosť problematické dokázať, v čom bola naozaj chyba. Ako si to poriešila? Vieš meno opravára? Pomôžeš ostatným...
lussula
09.11.10,20:04
Bol to p. Sollár z Nitry. Jeho prístup bol absolútne neprofesionálny. Nakoniec nám po ťahaniciach sumu za novú súčiastku vrátil, avšak zníženú o náklady na cestu, lebo ju meral ku nám 3x. Či bola súčiastka nová, to doteraz s určitosťou nevieme.
Po návšteve druhého opravára práčka bez problémov funguje, závada bola bežná :)
No a na záver dodám, že žiadnu chválu na firmu Sollár sme nepočuli ani od iných odborníkov z tejto oblasti.
Alcielle
10.11.10,08:52
hlavne si zistit, ci ten dotycny opravar ma opravnenie na opravu toho oneho typu zariadenia - hlavne ked je v zaruke (lebo niekedy sa stava ze v podmienkach zaruky na dany vyrobok mate uvedeny autorizovany servis, pripadne nejakych zmluvnych partnerov a ked to nerobia tito, tak vam jednoducho zaruku neuznaju...).
ked je uz po zaruke, tak ten opravar vam dava zaruku na jeho robotu, na ten vymienany nahradny diel (ak sa vyrobok pouziva v sulade s podmienkami v zarucnom liste). a tiez by vam mal vratit ten chybny, sak je vas.

nehovorim ze je to vsade takto, ja len vychadzam zo situacii v nasej spolocnosti (konkretne predaj plyn. kotlov a nahradnych dielov)