mirhu
22.05.09,08:03
Mate niekto skusenosti so slovenskou sluzbou PayPay? ak ano,ake?
falky
13.07.09,09:55
Ja mám perfektné aj zo Slovenským PAYPAY aj z ČESKÝM! Vrelo odporúčam! platba je prevedená v priebehu 1 sekundy a to aj v medzinárodnom styku bezplatne! ODPORÚČAM!
Petas
21.07.09,07:24
Pouzivam ho casto aj pre platby do Polska, a je to uplne super.
Aj na cesky ucet a aj ked Cesky obcania platia mne. ziadne poplatky za ucet ani nic podobne.
linda991
17.12.09,06:25
Prosím Vás, vedeli by ste mi poradiť, ako poslať peniaze na účet paypay. Je možné len ísť do banky a vložiť na účet? Ide o zahraničnú platbu, lebo číslo účtu je v tvare IBAN, ale niekde som čítala, že to má byť domáca platba. Priznám sa, mám v tom riady chaos a potrebujem previesť peniaze a neviem ako. Alebo aspoň poraďte, cez ktorú banku ísť vložiť peniaze.
linda991
17.12.09,08:05
Prosím poraďte niekto ako na to.
Petas
17.12.09,16:41
Takze aku mas banku?
Da sa to aj cez internet banking, a naozaj ide o domacu platbu.
Ak platis do statu v EU a maju menu EURO, tak to si musis zvolit ZAHRANICNY PRIKAZ - REGULOVANY (SLSP), alebo Zahraničný prevodný príkaz do 50.000,- EUR do krajín EHP (TB)

Mam to overene, PAYPAY maju zberny ucet pre SR v Rakusku.
linda991
21.12.09,06:14
Mám TB a už som to vyriešila, len v banke si ma posielali od okienka k okienku. Dúfam, že platba úspešne prešla, dík.
jajko50
21.12.09,07:48
Mate niekto skusenosti so slovenskou sluzbou PayPay? ak ano,ake?


môžem mať otázočku?? PayPay, alebo je to PayPal?

len preto sa pýtam, aby som mal jasno, či je to to isté.
Zoltán Kovács
21.12.09,08:20
môžem mať otázočku?? PayPay, alebo je to PayPal?

len preto sa pýtam, aby som mal jasno, či je to to isté.

Sú to rozličné systémy.
jajko50
21.12.09,09:09
Sú to rozličné systémy.


vďaka.
heldik
23.05.10,09:45
ahojte. mam vytvoreny paypay ucet a boli mi nan poslane peniaze asi pred dvoma tyzdnami a stale tam nedorazili. uz som kontaktovala aj kontaktne centrum cez e-mail a nic, ziadna odozva:( ... akym sposobom by sa dala platba zrusit? alebo ako mozem v takomto pripade postupovat? ved tie peniaze niekde musia byt, ked nie su na mojom ucte...
Petas
23.05.10,09:51
ahojte. mam vytvoreny paypay ucet a boli mi nan poslane peniaze asi pred dvoma tyzdnami a stale tam nedorazili. uz som kontaktovala aj kontaktne centrum cez e-mail a nic, ziadna odozva:( ... akym sposobom by sa dala platba zrusit? alebo ako mozem v takomto pripade postupovat? ved tie peniaze niekde musia byt, ked nie su na mojom ucte...

V prvom rade musi byt ako specificky symbol zadany tvoje cislo uctu v PayPay.
Peniaze pridu, maju dorucovaciu dobu 2-14 dni.

Ak nie je zadane spravny SS tak peniaze nepridu.
To je podmienka PayPay.
falbala132
25.05.10,10:19
prosim, viete mi poradit ????? vybrala som z paypay peniaze na svoj overeny bankovy ucet, no uz je to treti den, co mi neprisli :((( z kontaktneho centra mi neodpovedaju ! neviem na koho sa obratit, pripadne ci tie peniaze este mozu prist :(
Petas
25.05.10,10:27
prosim, viete mi poradit ????? vybrala som z paypay peniaze na svoj overeny bankovy ucet, no uz je to treti den, co mi neprisli :((( z kontaktneho centra mi neodpovedaju ! neviem na koho sa obratit, pripadne ci tie peniaze este mozu prist :(

Hlavne ziadnu paniku, peniaze pridu na ucet za 2-14 dni.
falbala132
25.05.10,11:23
Hlavne ziadnu paniku, peniaze pridu na ucet za 2-14 dni.

ked som vsak peniaze posielala este kedysi v novembri 2009, kym este medzitym nepresli na transfers a opat na paypay a zmenili dizajn, tak platba prisla do 1-2 dni.
dufam, ze pouzivam spravnu stranku paypay.com ....... podla mojich informacii, fake je paypayinc.com , spravne?
Petas
25.05.10,11:44
No lenze zase presli pod paypay.com a trva to strasne dlho a zvysili aj poplatky.

paypayinc.com je podvodna stranka.
falbala132
26.05.10,09:34
No lenze zase presli pod paypay.com a trva to strasne dlho a zvysili aj poplatky.

paypayinc.com je podvodna stranka.

mas to overene? kolko to realne trva kym to pride tebe?
na koho sa mam vlastne obratit ak to nahodou nedorazi?? to ze mi z kontaktneho centra neodpovedaju mi pripada podozrive :(
Petas
26.05.10,11:15
mam to overene, a z kontaktneho centra odpovedaju po tyzdni.
falbala132
26.05.10,11:26
mam to overene, a z kontaktneho centra odpovedaju po tyzdni.

ale napis mi prosim za aku dobu ti pride ten "vyber panazi" na overeny ucet v SR. uz mam zaludocne potiaze z toho cakania :)
jelalim
26.05.10,11:51
ako sa da pri medzinarodnom prevode uviest specificky symbol? taka kolonka na medzinarodnom prikaze ani nieje. Jedina moznost je vlozit do cislo do poznamky, ale to pri medzinarodnych prevodoch nie vzdy pride..
falbala132
31.05.10,11:02
no tak uz je to 10 dní a penazí nikde. ak tomu rozumiem spravne, idu cez rakusku Oberbank. kontaktne centrum mi stale neodpovedalo. co mam robit? poradte prosim!
soundarea
01.06.10,23:59
ahoj, mne nedavno prisli peniaze po 14tich (pracovnych) dnoch. tak to maju uvedene v novych obchodnych podmienkach.
falbala132
02.06.10,09:10
to ti prisiel výber z paypay - na ucet v SR ? pretoze opacne to funguje, ale na moj ucet v banke nie :(


ahoj, mne nedavno prisli peniaze po 14tich (pracovnych) dnoch. tak to maju uvedene v novych obchodnych podmienkach.
arkona10
02.06.10,09:17
Já jsem před 12 dny zadal převod z paypay účtu na svůj ověřený účet v ČR a zatím také nic. Jsem zvědavý, kdy peníze dorazí (pokud vůbec). Každopádně 14 pracovních dní (tedy 3 týdny) je neúnosná doba.
arkona10
21.06.10,07:12
Takže dnes, přesně po měsíci, nejen že nepřišly peníze na účet, ale jejich příjem na paypay účet a následné odeslání na bankovní účet smazali z transakční historie, jako kdyby k tomu nikdy nedošlo.
Tímto se loučím s penězi a zároveň i s podvodnou službou paypay... :mad:
Zoltán Kovács
21.06.10,07:26
Takže dnes, přesně po měsíci, nejen že nepřišly peníze na účet, ale jejich příjem na paypay účet a následné odeslání na bankovní účet smazali z transakční historie, jako kdyby k tomu nikdy nedošlo.
Tímto se loučím s penězi a zároveň i s podvodnou službou paypay... :mad:


No mne to v historii zatiaľ ešte je. Ale bubáky nikde.
Keď si zadával prevod na overený účet, predsa si mal dostať mail o vykonaní platby. Takže niečo ako dôkaz o prevode maš. A keď ti zmazali z histórie ten prevod, tak stav účtu sa ti opravil, teda zvýšil o tú čiastku.

P.S.: S paypay som skončil aj ja. Nehorázne čo robia. Mám dojem, že padli na "hubu", aj keď sporadicky ešte dostávam odpovede z kontaktného centra.
arkona10
21.06.10,08:49
Bohužel to tak není:

1) Žádný mail potvrzující zadání (natož provedení) platby nikdy nepřišel (ostatně kromě registrace jsem od paypay nikdy žádný mail nedostal).
2) Z historie smazali nejen převod na můj ověřený bankovní účet, ale i platbu, která přišla předtím na paypay účet - takže se mi nemělo co navýšit. Prostě to úplně vynulovali, jako kdyby mi nikdy žádné peníze na paypay nepřišly a já nedal žádný příkaz k převodu do banky.

Vzhledem k tomu, že to je neprůhledná společnost sídlící v USA, je vymahatelnost z ČR fakticky nulová.
Zoltán Kovács
21.06.10,08:53
Bohužel to tak není:

1) Žádný mail potvrzující zadání (natož provedení) platby nikdy nepřišel (ostatně kromě registrace jsem od paypay nikdy žádný mail nedostal).
2) Z historie smazali nejen převod na můj ověřený bankovní účet, ale i platbu, která přišla předtím na paypay účet - takže se mi nemělo co navýšit. Prostě to úplně vynulovali, jako kdyby mi nikdy žádné peníze na paypay nepřišly a já nedal žádný příkaz k převodu do banky.

Vzhledem k tomu, že to je neprůhledná společnost sídlící v USA, je vymahatelnost z ČR fakticky nulová.


Ad 1 - ja som mal nastavené tak, že po každej transakcii som dostal mail od nich. Aj pri príjme aj pri odoslaní.
Milann
25.06.10,13:24
Mne uz visia viacej presunov na moj ucet dokopy 1000 Euro. Prvz prevod som zadal pred 40timi dnami!!!! fasa uz asi tie prachy nikdy neuvidim. Este do konca minuleho roka do bolo vsetko ok.
Zoltán Kovács
01.07.10,18:34
Ak by niekto uvažoval nad podaním trestného oznámenia, tak tu sú údaje o organizačnej zložke:

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=44265&SID=2&P=0
Petas
01.07.10,18:51
Mne uz visia viacej presunov na moj ucet dokopy 1000 Euro. Prvz prevod som zadal pred 40timi dnami!!!! fasa uz asi tie prachy nikdy neuvidim. Este do konca minuleho roka do bolo vsetko ok.

Odosielatel udal aj specificky symbol? Je to velmi dolezite aby specificky symbol bol cislo PAYPAY uctu.
Inak prachy nepridu.
Milann
01.07.10,19:04
To su presuny z PAYPAY na registrovany ucet v SR a nie na PAYPAY. platby ti PAYPAY prijme horsie je ich uz ale dostat na svoj realny ucet. Inac neake penaze mi konecne nabehli, ale este nieco vyse polovica visi.
janka_zv
10.07.10,19:27
Ja som sa snazila previest peniaze z paypay uctu na iny uz v maji a stale sa neukazali. Na zaciatku mi aj odpovedali, ze mali iste problemy, ale peniaze o par dni pridu, od vtedy presiel mesiac a stale nic. V aprili este prevody fungovali v poriadku.
Neviete koho by sa tam este dalo kontaktovat a otravovat? velmi sa mi s peniazmi rozlucit nechce....
xfenix
15.07.10,07:25
AHoj, ja cakam uz viac ako tri tyzdne, moja pohladavka je asi 500 eur za dve za sebou odoslane platby a stale nic. Dnes dokonca nefunguje ani ich stranka.
Pisala som do oberbank vcera, ale neodpovedali mi zatial, verim ze sa mi niekto ozve.
Paypay su obycajni smradi, mam pocit ze budeme musiet podat trestne oznamenie na paypay za spreneveru prostriedkov.

Ja pockam este co mi odpisu z oberbank, budem vas informovat ak by to bolo nieco rukolapne. Nasledne podam zrejme trestne oznamenie.
Milann
25.07.10,17:43
inac nasiel som toto:
paypay.com/paypay_explanation.php?&lang=sk
Milann
25.07.10,17:44
pred to este dajte https:// nedovoli mi to dat cely link
luciadr
04.08.10,10:46
Ja som 16.7. 2010 previedla z Paypay na slovensky ucet 1500,- Eur,pisem tam a uracili sa mi 2 krat odpovedat, ze sa ospravedlnuju za technicke problemy,ale v najblizsich dnoch nam peniaze pridu....neprisli...
xfenix
09.08.10,13:11
Zdravim, moje peniaze stale nikde, pohravam sa s myslienkou posunut to mediam. na podporu som pisala uz sedemnastkrat, pisali spat tak trikrat, s ospravedlnenim o technickych problemoch. Klamari su to.
andrej_b
23.08.10,15:02
Na facebooku vznikla skupina "Podvedl vas PayPay?"

facebook.com/group.php?gid=148101368553081

Ak aj vy zvažujete, že podniknete právne kroky, pridajte sa, nech môžeme postupovat koordinovane.
dilla
27.09.10,00:09
Vyplatila Vám táto spoločnosť nejaké platby za posledné 2 mesiace?
Momentálne ja nefunkčná aj ich stránka.

Máte nejaký kontakt na danú spoločnosť do USA?
SEDZEY
24.11.10,08:12
Sledujte prve noviny na JOJ-ke, budu hovorit o paypay-i. (dnes 24.11. alebo zajtra 25.11.)
mariadra
24.11.10,22:35
Vyplatila Vám táto spoločnosť nejaké platby za posledné 2 mesiace?
Momentálne ja nefunkčná aj ich stránka.

Máte nejaký kontakt na danú spoločnosť do USA?

Mne prišiel od nich mail 23.10.2010 (viď nižšie), kontrolovala som to a mám tam presunutý zostatok z PayPay. Odvtedy som neposielala platby, takže neviem povedať či spoľahlivo fungujú aj z tejto novej adresy. Oni mali problémy s názvom PayPay, myslím, že na podobnosť s nejakou ochrannou známkou, teraz sa premenovali na payelectro.com.

"PayPay is now PayElectro


PayPay online payment system has been acquired by new owner, and your account was transferred to PayElectro online payment system.

From now on, all your accounts and transactions are available at new domain (tu by mala byť stránka, ale mi ju nevezme, ľahko si ju z kontextu vytvorite).

Thank you for your patience and we looking forward to helping your business thrive.

The PayElectro Team."
mariadra
24.11.10,22:41
Vyplatila Vám táto spoločnosť nejaké platby za posledné 2 mesiace?
Momentálne ja nefunkčná aj ich stránka.

Máte nejaký kontakt na danú spoločnosť do USA?

Mne prišiel od nich mail 23.10.2010 (viď nižšie), kontrolovala som to a mám tam presunutý zostatok z PayPay. Odvtedy som neposielala platby, takže neviem povedať či spoľahlivo fungujú aj z tejto novej adresy. Oni mali problémy s názvom PayPay, myslím, že na podobnosť s nejakou ochrannou známkou, teraz sa premenovali na payelectro. com


"PayPay is now PayElectro


PayPay online payment system has been acquired by new owner, and your account was transferred to PayElectro online payment system.

From now on, all your accounts and transactions are available at new domain .....

Thank you for your patience and we looking forward to helping your business thrive.

The PayElectro Team."
SEDZEY
25.11.10,07:47
dakujem za info, mne este ziadny mail neprisiel, ked som sa na stranke pokusala prihlasit pod starymi udajmi z paypay tak mi to hlasilo chyby, ty si pouzila stare prihlasovacie udaje, alebo ti poslali novy link na prihlasenie?
Zoltán Kovács
25.11.10,08:13
Sú to tí istí podvodníci. Neposielajte tam peniaze, a ani platby neskúšajte. Mne ešte v paypay ostalo 280 euro.
Tiež som dostal od nich mail na premenovanie z paypay na payelectro. Poslal som im vyšše 10 dotazov cez kontaktný formulár, že kde sú moje peniaze. Po mesiaci žiadna odpoveĎ.

Takže paypay aj payelectro is death....
SEDZEY
25.11.10,08:22
vraj firma paypay ma obchodne sidlo niekde v bratislave, som zvedava co vsetko zistila joj-ka
Zoltán Kovács
25.11.10,08:24
vraj firma paypay ma obchodne sidlo niekde v bratislave, som zvedava co vsetko zistila joj-ka

Pozri tu:

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=44265&SID=2&P=0
Zoltán Kovács
25.11.10,08:26
Je to iba organizačná zložka, ktorá na SR nemá už nič, ani zamestnancov.
SEDZEY
25.11.10,09:31
no pekne, tak sa necham prekvapit co bude dalej, a na 100% ak sa dostanem k svojim peniazom, prevediem ich niekde inde
xfenix
25.11.10,20:02
No nejak sa mi vidi, ze na jojke o paypay nic nebolo...
Kvaka
25.11.10,20:32
No nejak sa mi vidi, ze na jojke o paypay nic nebolo...
Niečo som o tom na JoJke začula, určite tam spomínali stratené peniaze v súvislosti s paypay, skúste si pozrieť správy v archíve.
SEDZEY
25.11.10,21:01
hej, pisala mi reporterka, ze dnes to nestihli zaradit, vraj uz v uputavke na prve noviny bezi spot o paypay, a ze zajtra to bude na 100%, tak som sama zvedava
Zoltán Kovács
27.11.10,19:47