syrik
22.05.09,08:49
Ahojte,
prosím Vás, nevedel by mi niekto poradiť nejakú stránku, kde nájdem cviky na krčnú chrbticu, prípadne vie mi niekto poslať nejaké cviky? Objednám sa aj na masáž, ale strašne mi tuhne krčná chrbtica...po cvičení sa to trošku zmierni, ale len dočasne...

ĎAKUJEM :)
delonka
22.05.09,08:43
Ahojte,
prosím Vás, nevedel by mi niekto poradiť nejakú stránku, kde nájdem cviky na krčnú chrbticu, prípadne vie mi niekto poslať nejaké cviky? Objednám sa aj na masáž, ale strašne mi tuhne krčná chrbtica...po cvičení sa to trošku zmierni, ale len dočasne...

ĎAKUJEM :)
ahoj syrik,
skús pozrieť v tejto sekcii,vyhľadaj tému Dobrý zrak, sú tam cv iky na krčnú chrbticu.,
pekný deň
arizona
22.05.09,08:54
Airam25
22.05.09,08:55
Ahojte,
prosím Vás, nevedel by mi niekto poradiť nejakú stránku, kde nájdem cviky na krčnú chrbticu, prípadne vie mi niekto poslať nejaké cviky? Objednám sa aj na masáž, ale strašne mi tuhne krčná chrbtica...po cvičení sa to trošku zmierni, ale len dočasne...

ĎAKUJEM :)


Posielam niečo čo pomáha mne. Sú to ortopedické cvičenia na celú chrbticu. Ale najdeš tam cvičenia aj na krk.Potrebná je však dlhšia pravidelnosť.Tak veľa chuti.
Blankake
22.05.09,08:56
syrik
22.05.09,09:12
Ďakujem Vám všetkým, veľmi ste mi pomohli :)
pasuliatko
22.05.09,13:06
takáto téma už tu je pridala som tam obrázky cvikov na chrbticu.treba len hľadať
KEJKA
22.05.09,15:27
ja pridám len poznámku, chodila som na pilates a cvičiteľka dôrazne pripomínala, že zakláňať hlavu dozadu je neprirodzené a môžeme si ublížiť.