zk24
22.05.09,11:54
Ahojte,

neda mi nepodelit sa s Vami o moje skusenosti. V decembri som dovrsila vek 26 rokov, a teda od januara 2009 som presla na plateny balik sluzieb. Moje prve prekvapenie bolo ze neviem na aky, lebo ma nikto neupozornil, nikto mi nedal vediet, bolo to spravene systemovo. Pre strucny opis povodneho studentskeho uctu - vsetko v baliku zadarmo, vedenie za 11 skk, vypisy raz rocne.

Az nedavno som si uvedomila ze vlastne mne do dnesneho dna nedosiel jediny vypis, i ked v tom novom baliku platenom za 2,62 eur su mesacne vypisy... Nevedela som ake som platila poplatky doteraz ani nic, kedze som vypis nevidela. Tak som sa dvakrat bola na pobocke stazovat, nikto netusil, preco mi vypisy nechodia. Dnes rano som podala oficialnu reklamaciu a obratom mi volali, s jedinou otazkou ci som o zmenu balika ziadala sama alebo to spravil system sam? Vravim ze sam. A v tom bol problem a teraz prichadza POINTA:

Oni mi teda v januari 2009 vybrali na aky balik ma prehodia bez mojho upovedomenia. Tak si vybrali, no budis, 2,62 eur. Aaaaaaaaaaaale: ak chcem aby ten balik aj OBSAHOVAL SLUZBY KTORE PODLA OFICILANEHO CENNIKA MA OBSAHOVAT, MUSIM O TO PISOMNE POZIADAT. To znamena, ze v baliku nemam nic, ani len vypisy, ale platim za neho. Pri systemovom prechode na iny ucet sa vraj ponechavaju sluzby z predosleho ale meni sa sadzba... teda ziadne sluzby za celkom slusnu sumu penazi.

Dnes im idem doniest Vypoved a menim sa na mBank :))))

V pripade ze niektori z vas mate tuto banku a dovrsite niekedy najblizsie 26 rokov, dajte si na to urcite pozor... a pozidajte pisomne o to, ze vy bby ste radi za tie peniaze aj nieco dostali!!!

Krasny den..
misomiso
22.05.09,09:57
Typicka Tatrabanka. Rata s tym, ze ludia su zaneprazdneni a takychto "detailov" si nevsimnu.
zk24
22.05.09,10:03
Typicka Tatrabanka. Rata s tym, ze ludia su zaneprazdneni a takychto "detailov" si nevsimnu.


Moze z toho vyjst celkom pekna sumicka... 80 Skk mesacne mozno pri par stoviek (tisickach) ludi co maju zrovna 26 rokov.....a to za nic, lebo kazda jedna transakcia sa pocitala navyse...
ja som si to vsimla po 4 mesiacoch. A dost som zo seba sklamana, lebo vacsinou mam o vsetkom prehlad a poriadok...

Ale verim ze su mozno aj ludia, ktori si to nevsimnu po roku, pripadne ani nevedia ze uz su "nie studenti", kedze niektore banky prechadzaju na plateny ucet az po dovrseni 27 rokov...

Clovek musi sledovat vsetko, s kazdou jednou instituciou sa dotahovat, neda sa spolahnut ze by mohlo raz vsetko prejst aj bez toho aby ta chceli "odr...t" :D
alla66
22.05.09,10:23
Vďaka za informáciu, pri zakladaní účtu ma nenapadlo, ako "funguje" prechod na iný balík služieb...na zmluve som nič nenašla...dík:)