feron
22.05.09,12:06
Na novom notebooku mi nejde stiahnuť fotky do prílohy mailu. Mám gmail, keď chcem priložiť súbor, dá mi hlášku, že operácia zllyhala. Na iných počítačoch sa v tej istej schánke fotky sťahovať dajú. Predpokladám teda, že problém bude asi v nastavení internetu, alebo bezpečnosti počítača. Používam MS Explorer, Vistu a antivir od Toshiba McAfee. Obrázky sú v JPG, nestiahne ani malé rozlíšenie. Vedel by niekto poradiť, príp.aké info. k tomu ešte treba?
Blankake
22.05.09,10:10
a v inom prehliadači si neskúšal?
mepa
22.05.09,11:16
...ak mas aj inu emailovu adresu, skus to poslat cez nu....vista s gmail-om taketo huncutsva robia, mozno sa to da nastavit v nastrojoch, ale ja to riesim takymto sposobom (este k tomu prenosu a posielaniu foto - nestava sa to vzdy)
feron
22.05.09,19:24
a v inom prehliadači si neskúšal?cez orangemail to ide, s centrumom sú dlhodobo problémy aj na inom počítači. Skúsim niečo cez nastavenia v gmaili, doteraz sa mi to nepodarilo.
Blankake
22.05.09,19:48
Skúsila som poslať fotku cez gmail - normálne mi ju natiahlo a poslalo...
sondaw
22.05.09,20:54
Také mi jde posílání fotek přes gmail úplně v pohodě, v nastavení mám pouze u Příloha označeno Pokročilé funkce pro přílohy, jinak jsem nikde nic nenastavovala
Blankake
23.05.09,12:02
Také mi jde posílání fotek přes gmail úplně v pohodě, v nastavení mám pouze u Příloha označeno Pokročilé funkce pro přílohy, jinak jsem nikde nic nenastavovala
Aj ja tak mám... Používam Mozillu.