Vomke
23.05.09,08:33
Prosim o radu:
Manzelka pracuje ako ucitelka od 1.9.2008. Termin porodu ma 8.8.2009. V skole bude pracovat do konca skolskeho roka - koniec juna 2009. Moja otazka: Ma narok na dovolenku - skolske prazdniny popripade preplatenie dovolenky? Je mozne poberat od jula matersku (6 tyzd. pred porodom) a dostat aj preplatenu dovolenku? Alebo ist na matersku az po prazdninach - sice bude poberat kratsie matersku, ale za tie prazdniny dostane plnu mzdu?
A este ak by niekto vedel poradit: Odpracovanim skolskeho roku vznika narok na 2 mesiace dovolenky (prazdniny)?

Vopred dakujem za rady.

Zdravi Noro.:rolleyes:
brčko
23.05.09,13:01
Prosim o radu:
Manzelka pracuje ako ucitelka od 1.9.2008. Termin porodu ma 8.8.2009. V skole bude pracovat do konca skolskeho roka - koniec juna 2009. Moja otazka: Ma narok na dovolenku - skolske prazdniny popripade preplatenie dovolenky? Je mozne poberat od jula matersku (6 tyzd. pred porodom) a dostat aj preplatenu dovolenku? Alebo ist na matersku az po prazdninach - sice bude poberat kratsie matersku, ale za tie prazdniny dostane plnu mzdu?
A este ak by niekto vedel poradit: Odpracovanim skolskeho roku vznika narok na 2 mesiace dovolenky (prazdniny)?

Vopred dakujem za rady.

Zdravi Noro.:rolleyes:

ak jej lekár napíše do žiadosti o materské PTP 8.8.09, tak by mala nastúpiť na MD najneskôr 27.6.09. Inak, ak by nastúpila na MD neskôr ako 6týždnov pred PTP stanoveným lekárom, a v prípade ak by porodila skôr ako je PTP, tak by sa mohlo stať, že nebude mať nárok na poberanie materského bežných 28týžnov ale len 22týždnov od skutočného pôrodu.

K dovolenke. Zamestnávatel jej dovolenku preplatiť nemôže, môže jej však umožniť vyčerpať si ju pred nástupom na MD (čo ale pred koncom roka asi neurobí a o to vám ani nejde) alebo si ju môže vyčerpať po ukončení čerpania MD (pri nástupe na MD 27.6.09 a trvaní MD 28týždnov končí MD 8.1.2010). Ak nemá v r. 2009 neodpracovaných dní 100 alebo viac (ak by bola napr. PN, očr. Dni čerpania MD sa rátajú za odpracované, až čerpanie RD sa neodpracovaný čas), tak za r.2009 má nárok na celoročnú dovolenku bez krátenie (t.j. tuším 40 alebo 45dní). Ak si ju po ukončení MD nevyčerpe, tak si ju môže vyčerpať po nástupe do práce, t.j. táto dovolenka jej neprepadne.

No a samozrejme za r.2008 jej tiež vznikol nárok na predpokladám pomernú časť dovolenky za r.2008, ak odpracovala aspon 60dní v r.2008 a PP začal podla prac.zmluvy presne 1.9.08 (nie 2.9.08), tak na 4/12-tiny z celoročného nároku.