Lucius-IL
23.05.09,11:04
Mili poradaci, poprosim Vas o informacie ohladom cestovky.Chcel by som z mimostatnych cestovnych agentur ponukat zajazdy slovakom a sprostredkovat im tento pobyt-treba na to neake povolenia? Ak s tym ma niekto skusenosti poprosim o radu.
dragan.michal
23.05.09,09:16
Cestovná agentúra spsrostredkovava zajazdy cestovných kancelárii.
Cestovné kancelárie organizujú zájazdy.

Pri CK musis splnit:
vzdelanie
prax
mat uzavrete poistenie proti insolventnosti (alebo nieco podobne, neviem presne ako sa vola to poistenie)

Pri CA musis splnit
vzdelanie
prax

Obidve su viazene zivnosti. Mozes to vykonávať aj cez zodpovedného vedúceho.
Lucius-IL
23.05.09,09:22
Aha takze to je dost narocne pokial nepoznam nikoho kto ma vyucenie v takom obore,lebo ja ho nemam.
padro
23.05.09,09:35
lucius a ako ide shop? uz su objednavky? mimotemy
Lucius-IL
23.05.09,09:51
lucius a ako ide shop? uz su objednavky? mimotemy padro posielalsom ti spravu ale mas plne SS.
padro
23.05.09,10:16
no tie SS su na nicm, uz som ti to hovoril tak bud posli mail alebo napis sem, neviem preco je v SS taky nizky limit sprav
dragan.michal
23.05.09,10:44
aby sa zbytocne nezatazoval hosting,

este ma napadla jedna vec.

nemusis mat ani CK a ani CA pokial chces sprotredkovat iba ubytovanie. T.j. pokial by si sprotredkovaval iba ubytovanie bez inych sluzieb (strava, doprava, poistenie a podobne - proste cisto len ubytovanie) tak Ti staci volna zivnost na sprostredkovanie sluzieb a obchodu
padro
23.05.09,11:03
no ale v dnesnej dobe ked su gigove maily, tak to obmedzenie na par textovych sprav, neviem ci ma zmysel..
Lucius-IL
23.05.09,11:08
aby sa zbytocne nezatazoval hosting,

este ma napadla jedna vec.

nemusis mat ani CK a ani CA pokial chces sprotredkovat iba ubytovanie. T.j. pokial by si sprotredkovaval iba ubytovanie bez inych sluzieb (strava, doprava, poistenie a podobne - proste cisto len ubytovanie) tak Ti staci volna zivnost na sprostredkovanie sluzieb a obchodu



ja som myslel klasicku cestovku na dovolenky
dragan.michal
23.05.09,11:34
tam nejde o gigove maily.

Ide o to ze niekde maju hostovanu domenu, a aby zbytocne nezatazovali ten hosting zbytocnymi ss tak ich obmedzili na 50.
alla66
23.05.09,11:38
no tie SS su na nicm, uz som ti to hovoril tak bud posli mail alebo napis sem, neviem preco je v SS taky nizky limit sprav
Ak napíšeš 1000 príspevkov, budeš mať v schránke 500 SS....
mimotemy
Vymeňte si cez ss kontakty na ICQ, QIP, Skype a môžete veselo písmenkovať:rolleyes:
padro
23.05.09,11:45
vsak mame vymenene, len lucius stale SS posiela... narazal som na to ze v dnesnej dobe zase ten vacsi hosting uz nie je problem. ide o to ze clovek potom ked SS zmaze tak nema prehlad co uz predtym pisal...
alla66
23.05.09,12:49
OKI...nič v zlom:)Téma je Cestovka mimo SR a väčšina príspevkov jemimotemy
Lucius-IL
23.05.09,20:35
OKI...nič v zlom:)Téma je Cestovka mimo SR a väčšina príspevkov jemimotemy
Aspom vidno ze niekto cita aj zadanu problematiku