andreaS
21.07.05,08:41
Co musi mat, popripade urobit, ohlasit firma zo Slovenska /platca DPH v Sr/ aby mohla predavat svoj tovar v CR?

Ide o to, ze kamarat ide na jednu akciu, ktora sa tyka predmetu jeho cinnosti a chce tam ist predavat.
ondrejvla
21.07.05,07:55
Co musi mat, popripade urobit, ohlasit firma zo Slovenska /platca DPH v Sr/ aby mohla predavat svoj tovar v CR?

Ide o to, ze kamarat ide na jednu akciu, ktora sa tyka predmetu jeho cinnosti a chce tam ist predavat.
Aďka, mám priateľku, vyrába krojované bábiky, chodí predávať cez ERP na folklórne slávnosti aj do ČR, má len zaplatený poplatok za miesto. Skúšam jej volať na mobil, neberie. Keď sa s ňou spojím tak to tu napíšem, aby mali i ostatní informácie.
Myslím, že som už vyčerpala tvoju hyperaktivitu, ak bude ďalší problém ozvi sa, keď nebudem na Porade, zavolaj.
ondrejvla
21.07.05,10:26
Aďka, mám priateľku, vyrába krojované bábiky, chodí predávať cez ERP na folklórne slávnosti aj do ČR, má len zaplatený poplatok za miesto. Skúšam jej volať na mobil, neberie. Keď sa s ňou spojím tak to tu napíšem, aby mali i ostatní informácie.
Myslím, že som už vyčerpala tvoju hyperaktivitu, ak bude ďalší problém ozvi sa, keď nebudem na Porade, zavolaj.
Aďka, zistila som nasledovné:
- nechcem mýliť, ale vraj chodí bez ERP. inak má to logiku, lebo tú ma nastavenú na ceny v Sk,
- za tovar, ktorý predá dáva PPD,
- na colnici nahlási, že ide na remeselné trhy, má zoznam tovaru spísaný, ktorý preváža, pri návrate spíše tovar, ktorý nepredala

Tak toto sa mi podarilo zistiť. Aďka skús nočnú smenu, možno tam bude niekto zo znalých tejto problematiky.
andreaS
21.07.05,10:31
vlasti ďakujem ti moc moc moc /aj ked sme vramci EU musime spisat ten tovar?/

tu nočnú smenu nezastihnem, nakolko mam net zatial len v kancelarii, doma to rieisim, tak potom :)
ondrejvla
21.07.05,17:52
Vie niekto z nočnej smeny poradiť?