claride
21.07.05,08:42
Chcem predávať sudové víno a neviem ako začať .Kde mam na internete najsť HCCP a podmienky hygieny.Proste aby som neskončila hneď ako začnem:mee:!Už si neviem rady ako si to mam všetko vyhladať
Johanka
21.07.05,07:28
Toto všetko nájdeš na Porade, je tu toho veľa, niekto tu chcel otvárať bagetáreň, ... Daj si HĽADAŤ napr. HACCP
ondrejvla
21.07.05,07:29
Chcem predávať sudové víno a neviem ako začať .Kde mam na internete najsť HCCP a podmienky hygieny.Proste aby som neskončila hneď ako začnem:mee:!Už si neviem rady ako si to mam všetko vyhladať
Si na Porade, o tejto téme sa tu už veľa popísalo, členovia Porady tu prilepili i HCCP.
Daj si hľadať, HCCP* a nájde ti k tomu veľmi veľa príspevkov. Nech sa ti darí.
ondrejvla
21.07.05,07:30
Toto všetko nájdeš na Porade, je tu toho veľa, niekto tu chcel otvárať bagetáreň, ... Daj si HĽADAŤ napr. HACCP
Johanka my sme písali naraz?
Johanka
21.07.05,07:59
Ešte aj to isté. Telepatia? Alebo ten chaos okolo DPH nás spája? Pekný deň!
lenkak
21.07.05,14:10
Treba si zohnať potranovinový kódex I-III časť, z neho sa dá spraviť celý HACCP.
v I - sa rozpisujú základné podmienky pre manipuláciu, aké požiadavky sú,
v II - sa konkrétne rozpisujú mikrobilogické požiadavky a stanoviská pre výrobu
v III - všeobecné zhrnutia aj pre obchodníkov
Rupert
24.07.05,00:24
bud prezri Poradu, alebo pozri knizku, ktoru vydala tusim riaditelka SZU.
Alebo natvrdo, ale slusne skus zajst na Hygienu, a tam sa opytat na HACCP ako ma byt spracovany, nejake konzultacie. Alebo este jedna moznost, staci navstivit kniznicu zdravotníckej školy a určite tam najdes nejaku diplomovu pracu o HACCP systeme.
Deamonds
02.05.06,12:54
Ja by som vas chcela poprosit o radu mam podla mna super podnikateľ. nápad ale nemam prvotný kapitál. akou formou by som sa vedela dostat k nejakým nenávratným pôžičkam , eurofondom......?Vopred dakujem za rady
abubu
25.10.07,16:33
Ahojky! Mám nezamestnaneho chlapa.chcel by začať kamerovať svadby a iné priležitosti.Potrebovala by som poradiť od niekoho kto s tým ma alebo mal skusenosti.Čo všetko je k tomu potrbné a načo si treba dávať pozor.Vďaka za odpoveď.