ja.nus.ka34
24.05.09,19:07
Chcem sa spytat,ci nahodou nema niekto podobnu skusenost ako ja.Vyhrala som v sutazi s maslom Perla mixer ETA a do dnesneho dna mi nebola vyhra dodana.Pritom ale vyhry mali byt odovzdane najneskor do 15.5. 2009 podla pravidiel sutaze.Ja som vsetko splnila podla pokynov ale firma,ktora sutaz robila,zjavne nie.Ako by som mala pokracovat dalej?
Tweety
24.05.09,17:09
Chcem sa spytat,ci nahodou nema niekto podobnu skusenost ako ja.Vyhrala som v sutazi s maslom Perla mixer ETA a do dnesneho dna mi nebola vyhra dodana.Pritom ale vyhry mali byt odovzdane najneskor do 15.5. 2009 podla pravidiel sutaze.Ja som vsetko splnila podla pokynov ale firma,ktora sutaz robila,zjavne nie.Ako by som mala pokracovat dalej?
Určite sa so svojim nárokom na výhru obrátiť na spoločnosť, ktorá súťaž organizovala.
buchač
24.05.09,17:46
Určite sa so svojim nárokom na výhru obrátiť na spoločnosť, ktorá súťaž organizovala.

Na výhru nemáš nárok .....

Nebolo náhodou v propozíciach súťaže napísané tými malými písmenami niečo podobné ...??


ĎALŠIE DŮLEŽITÉ PODMIENKY SÚŤAŽE

Účastníci sa súťaže zúčastňujú s vedomím, že nie sú oprávnení požadovať namiesto výhry peňažné plnenie. Poriadateľ týmto nie je voči účastníkom súťaže inak zaviazaný a tí nemajú nárok na akékoľvek iné plnenia zo strany poriadateľa, než aké sú uvedené v týchto pravidlách. Poriadateľ nezodpovedá za plnenia dodávané tretími stranami. Podmienky dodania a záruky výhier sa riadia podmienkami ich dodávateľov, ktorí takisto vybavujú prípadné reklamácie.

Výhry nie su právne vymáhateľné. Výhry neuplatnené do 30. 7. 2008 prepadajú v prospech poriadateľa.

Nebudú brané do úvahy kópie zjednodušených daňových dokladov, faktúr či „výherných kupónov“ ani na nesprávne, nepravdivo či neúplne vyplnené „výherné kupóny“. Výherné kupóny, ktoré poriadateľ obdrží, vrátane originálov zjednodušených daňových dokladov či faktúr, nebudú účastníkom súťaže vrátené!

Poriadateľ súťaže nezodpovedá za to, že výherné kupóny zaslané do súťaže nebudú poštou doručené alebo že budú pri preprave poštou stratené alebo poškodené. Na zásielky nesplňujúce podmienky súťaže alebo na zásielky, ktoré budú pri doručení poškodené, ako aj na zásielky zaslané na inú než súťažnú adresu, nebude organizátor brať zreteľ.

Poriadateľ súťaže nezodpoveídá za doručenie výhier, za ich stratu či poškodenie, uvedenie nesprávnych či nepresných informácií v súvislosti so súťažou (či už boli spôsobené ľudským faktorom či technickou poruchou), za akékoľvek technické či telekomunikačné potiaže či závady vzniknuté v priebehu súťaže, rýchlosť technického pripojenia či iné prípadné nedostatky vzniknuté v súvislosti so súťažou či v súvislosti so sieťami elektronických komunikácií mobilných operátorov alebo ich dostupnosťou pre účastníkov súťaže.

Poriadateľ súťaže si vyhradzuje právo jednostranne bez náhrady, kedykoľvek zmeniť pravidlá súťaže v priebehu jej trvania. Kompletné a aktuálne znenie pravidiel bude vždy k dispozícii na ......

Prípadné vyobrazenie výhier na komunikačných materiáloch súťaže (letáky, plagáty, webové stránky apod.) nemusia zodpovedať skutočnej podobe výhier.

Poriadateľ i organizátor súťaže sú oprávnení kontrolovať všetky podmienky pre účasť v súťaži a v prípade sporu posúdiť a s konečnou platnosťou rozhodnúť o akejkoľvek otázke spojenej so súťažou. Poriadateľ a organizátor majú právo vylúčiť ktoréhokoľvek z účastníkov zo súťaže v prípade, že by takýto účastník porušoval pravidlá, alebo bol z tejto činnosti dôvodne podozrivý, a to bez náhrady nákladov či škody, ktorá by vylúčením mohla účastníkovi vzniknúť. Prípadné námietky s priebehom súťaže je možné organizátorovi zaslať písomne na poštovú adresu uvedenú v týchto pravidlách do troch pracovných dní od ukončenia súťaže. Námietky podané neskôr nebudú brané na zreteľ. Rozhodnutieí poriadateľa a organizátora o námietke je konečné.

Takúto podobnú súťaž som vyhral aj ja ....a nakoniec sponzor zredukoval výhru na jednu tretinu ....
arion92
24.05.09,18:01
Si si ista, ze si splnila vsetky podmienky na ziskanie vyhry? Na tejto stranke su uvedene kompletne pravidla sutaze, tak si to mozes overit.
http://www.perlicka.cz/soutez2-sk-pravidla.html

Ale ako napisal buchac, na vyhru nemas pravny narok. Usporiadatel moze menit podmienky odovzdavania vyhier - vid bod z pravidiel sutaze.


5.1 Usporiadateľ si vyhradzuje právo nahradiť deklarované výhry výhrami obdobného typu a zodpovedajúcej hodnoty a meniť podmienky odovzdávania výhier v prípade, že mu výhry nebudú poskytnuté tak, aby mohli byť výhercom odovzdané v súlade s týmito pravidlami; ďalej má právo kedykoľvek zmeniť pravidlá tejto súťaže vrátane lehoty ich platnosti či súťaž ukončiť.
alla66
24.05.09,18:12
Ja som hrala s maslom Veto, vôbec som si nevšimla, že som vyhrala. Po mesiacoch mi prišiel balík s výhrou....Ak môžeš, informuj sa, alebo trpezlivo čakaj na balík...:)
ja.nus.ka34
24.05.09,18:35
No tak fajn,ja som sa uz potesila,ze som prvy krat v zivote nieco vyhrala....a nakoniec to ani nemusim dostat.Uz som sa na info linke mailom informovala,ale vraj urcite sa vyhry dockam,malo to byt zas do konca minuleho tyzdna.No a nic.A ano,ja som vsetky podmienky sutaze splnila,lem je smutne,ze iny plnit svoje nemusia.dakujem vam za odpovede.
alla66
24.05.09,18:41
Ak si dostala informáciu, že výhru dostaneš, tak chvíľu počkaj. Trpezlivosť ruže prináša, v tvojom prípade mixer ETA. :) Neviem koľko bolo výhercov...majú veľa práce s balením výhier:)
Chobot
25.05.09,07:36
Ak si dostala informáciu, že výhru dostaneš, tak chvíľu počkaj. Trpezlivosť ruže prináša, v tvojom prípade mixer ETA. :) Neviem koľko bolo výhercov...majú veľa práce s balením výhier:)

Presne tak, zaslanie výhry nejaký ten čas trvá. Ja som pred pár rokmi vyhral niekedy v máji iPod, čakal som mesiac, dva, tri. Už som ani nedúfal, že mi ho pošlú a po 4 mesiacoch dorazil balík a v ňom výhra.

Mnohé firmy takéto reklamné akcie realizujú cez reklamné agentúry a nejaký čas trvá, kým im dajú zoznam výhercov, nakúpia ceny, pošlú a pod.
maga1
25.05.09,07:36
Urcite ti vyhra dojde. Ja som vyhrala uz niekolkokrat a vyhra mi vzdy prisla - velakrat to trvalo aj nejaky ten mesiac.
ja.nus.ka34
30.05.09,08:13
Ahojte vsetci.Len sa chcem pochvalit,ze vcera mi prisla sms od ,,Perlicky" ze moja vyhra t.j. mixer uz poslali a mal mi prist najneskor do 8.6 2009. Dakujem vsetkym za komentare...
alla66
30.05.09,08:20
Blahoželám k výhre...okamžite mixér otestuj na zákuskoch:---:)
ja.nus.ka34
30.05.09,08:28
no ved to je jasne,na to sa tesim.....nieco dobre upeciem nech sa vsetci olizuju....:---;)
Watson
30.05.09,08:44
Výhry zo spotrebiteľských súťaží síce nie sú právne vymáhateľné, ale to neznamená, že si hocikto môže robiť zo spotrebiteľských súťaží a zo svojich zákazníkov "dobrý deň". Na takéto prípady je tu kontrolný orgán SOI a v neposlednom rade aj vzhľadom na okolnosti prípadu je možnosť podať trestné oznámenie na organizátora takejto súťaže pre podozrenie zo spáchania trestného činu podvodu. Alibistické ustanovenia písané drobným písmom v pravidlách súťaže nemôžu byť nástrojom na SVOJVOĽNÉ dodatočné regulovanie pravidiel alebo dokonca zrušenie súťaže. Združenia na ochranu spotrebiteľov o tom vedia svoje...
ja.nus.ka34
01.06.09,10:28
Huráááá,mixer je doma.....tak dnes prisiel ,je superny.....moja prva vyhra v zivote a som rada ze som ju aj dostala...idem piect....ahojte
Watson
01.06.09,10:36
Gratulujem!
elpka
01.06.09,10:41
Pripájam sa - gratulujem :)
hetty
01.06.09,10:49
Aj ja som vyhrala župan, len mi nejako nedošiel. Možno keď sa posťažujem- tiež dorazí.....
hetty
05.06.09,10:51
Táto rubrika je zázračná. Župan mi došiel
alla66
05.06.09,11:00
Gratulujem k darčeku:)... zázraky fungujú, stačí napísať príspevok....:D