sedro
25.05.09,18:33
Ahojte
začala mi blbnúť myš, kliknem raz, ale ona mi preklikne niekoľko krát ... napríklad pri otvorení ikony mi otvorý požadovaný súbor 2 - 3 x ... kliknem si na spustenie netu - otvorí mi prehliadač 2 - 3 x ... mám v PC vírus? Ako sa ho zbavím? Môj antivír nepomáha. Alebo je len pokazená myš?
sondaw
25.05.09,16:40
Může to být špatným nastavením myši, možná neaktualizovaný ovladač... Jestli máš možnost, vyzkoušej jinou myš, jestli budou problémy trvat
kero64
25.05.09,16:44
Môže byť, že je na myši vadný spínač. Tak, ako radí Sondaw, skús vymeniť myš a budeš vedieť. Ak ti to bude robiť aj tá, zrada bude niekde inde.
sedro
25.05.09,16:53
nastavenia som skontroloval .... začalo mi to blbnúť zo dna na den ... skúsim zapojit inú myš ... požičiam si z práce ... dúfam, že ma nechytia ...
Fero11
25.05.09,17:04
Alebo skus zobrat do prace svoju a tam ju testni. Predpoklad je ze to moze byt aj vyrus. Ja som mal podobny problem, ale mne zas nesla mys na ploche do prava. Hore, dole a do lava fungovala OK, ale do prava isla horko tazko asi musel som ju po podlozke posunut, zdvihnut a zase posunut a po niekolkych pokusoch sa napokon dostala aj na pravo. Iny problem som mal zase taky, ze mys sa nehybala a kurzor lietal po obrazovke jak sialeny a vzdy pootvaral nejake programy z ikon na ploche.
Skusal som mys vymenit stale to iste.
Ten problem som mal asi 5 rokov do zadu
sthruska
26.05.09,04:58
//dúfam, že ma nechytia ...
Som presvedčený, že sa so zamestnávateľom dohodneš ;)