martina333
21.07.05,10:32
Dobrý deň,


poraďte mi prosím Vás, koľko si mám vypýtať peňazí, ak som osoba poverená dohľadom nad ochranou osobných údajov. Som zamestnaná na TPP. Ďakujem.
Bubika
21.07.05,08:47
Dobrý deň,


poraďte mi prosím Vás, koľko si mám vypýtať peňazí, ak som osoba poverená dohľadom nad ochranou osobných údajov. Som zamestnaná na TPP. Ďakujem.
to je tazko povedat.....podla mna treba zobrat do uvahy i pocet zamestnancov, ci celkove mnozstvo agendy, za ktoru preberas zodpovednost. I ked sa da nad tym polemizovat, ci nie je zodpovednost rovnako vysoka pri 6 zamestnancoch ako pri 150.
Bubika
21.07.05,08:53
Skus pozriet cez "Hladat" temu kolko pytat, mozno sa to tu uz rozoberalo. Alebo priamo temu Pošuškajte koľko pýtať.

Snad som pomohla :O)
porfin
21.07.05,09:52
no a čo takto za každého zamestnanca 10sk/mesiac...
miriza
21.07.05,09:56
To som teda prekvapená, že si chcete za to pýtať peniaze. Ja si myslím, že to už máme zahrnuté v mesačnej mzde? Nevedela som, že by sme si za to mali pýtať niečo naviac je to celkom dobrý nápad, lebo zodpovednosť máme fakt veľkú.
liba2
21.07.05,10:38
To som teda prekvapená, že si chcete za to pýtať peniaze. Ja si myslím, že to už máme zahrnuté v mesačnej mzde? Nevedela som, že by sme si za to mali pýtať niečo naviac je to celkom dobrý nápad, lebo zodpovednosť máme fakt veľkú.
Je to práca, resp. zodpovednosť naviac, ktorú ste predtým nemali? Je. Tak by sa to malo prejaviť aj na zvýšení mesačnej mzdy. Len či to pochopí aj zamestnávateľ.
martina333
21.07.05,10:47
mne povedal, že si mám zistiť koľko za to berú ostatní a podľa toho sa zariadi
Bubika
21.07.05,10:51
mne povedal, že si mám zistiť koľko za to berú ostatní a podľa toho sa zariadi
tak to je ten lepsi pripad. Vacsinou to konci tym, ze my to robit nebudeme (a tym padom za to netreba ani platit :O)