Kvietocek
26.05.09,07:23
Prosim Vas potrebujem sa dostat zo smeru Stare Hory na Cestna na amfiteater. Mapu vytlacenu mam len sa potrebujem uistit ci z cesty 59 sa da odbocit na Laskomersku alebo ci sa da z cesty 59 zbehnut na Tajovskeho a odtial na cestu na amfiteater. Je tato "cesta na amfiteater" jednosmerka?

Dakujem
Jana Acsová
26.05.09,05:39
Prosim Vas potrebujem sa dostat zo smeru Stare Hory na Cestna na amfiteater. Mapu vytlacenu mam len sa potrebujem uistit ci z cesty 59 sa da odbocit na Laskomersku alebo ci sa da z cesty 59 zbehnut na Tajovskeho a odtial na cestu na amfiteater. Je tato "cesta na amfiteater" jednosmerka?

Dakujem
Ak som sa zorientovala (bez čísla ciest a pod. to by bolo na mňa priveľa), tak zo smeru Staré hory sa dá pekne dostať na amfiteáter aj na Tajovského ulicu. Smer je prepojený novým "premostením" ak to tak môžem nazvať. Zo smeru od Starých hôr sa odbočí za predajňou a servisom Mitchubishi (Hyundai) smerom na Sásovú a následne smerom na Medený hámor, t.j. po zjazde z mosta nie doprava ale doľava. A už prichádzate smer centrum, následne prvá križovatka doprava (predtým je ešte jedna odbočka doprava pri výškovej budove kde sídli UPS tú treba minúť, križovatka o ktorej hovorím je asi po cca 300 m od nej) hneď doľava pomedzi budovy a parkoviská (je tam daňová škola po ľavej strane a výšková budova s kanceláriami (aj našou .-) po pravej strane). Nasleduje jednosmerka smerom k amfiteátru (najskôr úzka a potom trochu hrboľatá), príjazd k ekonomickej fakulte UMB (bývalá fakulta ekonomiky služieb a cestovného ruchu CR VŠE BA). Výjazdom z uličky sa dostávate na Tajovského ulicu. Doprava bude smer na Nemocnicu FDR (ale aj výjazd na dialnicu smer Zvolen), doľava smer centrum. Priamo pred Vami bude mestský park.
Kvietocek
26.05.09,05:43
Dakujem veeeeeeelmi mi to pomohlo skoda ze sa neda dat ocenenie pretoze si ho zasluzis este raz dakujem :)
Kvietocek
27.05.09,05:52
Naposledy ked som isla do BB autobusom tak sme isli popri danovom urade, Slovenke, na konci ulice popri takej velkej budove sme odbocoval ido prava nasledne sme sa dostali na krizovatku a tam sme si uz vybrali kde chceme ist. Ja som trosku antitalent na mapy a tak rozmyslam ze v ktorych castiach je prestahovana ekonomicka fakulta UMB (cesta na amfiteater) dokonca j k tescu sa viem dostat :D
Kvietocek
27.05.09,06:53
Ma niekto potuchu v ktorych castiach je teraz prestahovana ekonomicka fakulta UMB?
Jana Acsová
27.05.09,07:01
Ja som trosku antitalent na mapy a tak rozmyslam ze v ktorych castiach je prestahovana ekonomicka fakulta UMB (cesta na amfiteater)Nie je presťahovaná. Stále je tam kde bola. Záleží od vchodu. Jeden je z ulice Tajovského, druhý z ulice cesta na amfiteáter (predpokladám, lebo je to presme zo smeru od amfiteátra).
Kvietocek
27.05.09,07:50
A co je v blizkosti tej budovy? Mapu mam ako tak nastudovanu len ja a mapa to moc dokopy nejde :)
Jana Acsová
27.05.09,08:10
A co je v blizkosti tej budovy? Mapu mam ako tak nastudovanu len ja a mapa to moc dokopy nejde :)Dá sa povedať, že nič záchytné (možno mestský park, bývalý Leninov park). Je to pod amfiteátrom a to je všetko. Cesta, ktorú som opísala Vás priamo dovedie k fakulte. Bude pod amfiteátrom, napravo od cesty zo smeru, ktorý som opisovala. Budova fakulty je sama osebe dosť impozantná a neprehliadnuteľná.
Kvietocek
27.05.09,08:19
Dakujem :)