Vašulík
21.07.05,11:20
Dozvedela som sa , že od 1.7.2005 platia nové tlačivá pre výkaz preddavkov na zdravotné poistné. Neviem či ide len o zmenu tlačiva pre poisťovňu Dôvera alebo budú mať všetky poisťovne zmenu.
porfin
21.07.05,09:50
Janca
21.07.05,10:17
Sledujte pre istotu stránky poisťovní !
V kolonke TLAČIVÁ, resp. VZORY
brm
21.07.05,10:53
SUPÉÉÉÉÉR.:eek::eek::eek:

Dátum platnosti od 1.7. :rolleyes:
Dátum poslednej modifikácie dokumentov 7.7.:mee:
Ešte že existuje Porada. Asi by som bol "odkráčal" na budúci týždeň na dovolenku.:p
Už som si myslel, že s programovaním tlačív bude do 1.9. kľud.:cool:

V mene všetkých programátorov verejne ďakujem pracovníkom VZPD, že myslia na prísun práce pre programátorov v dovolenkovom období. Ich promptná reakcia na pokyn ÚDZS z 31.3.2005 by sa už mohla uchádzať asi aj o zápis do Guinessovej knihy rekordov.:D:D:D

Dúfam, že programátori mi nevynadajú za to, že som si dovolil vysloviť "hromadné" poďakovanie.:)škoda hubu drať...a to nie som programátor...ja som len nudiaca sa mzdárka
Janca
21.07.05,12:56
Súhlasím s Tebou, že radšej poradu, avšak ododňa, keď ma z Dôvery vrátili, že mám starý výkaz tak pri hlásenej zmene zákona a ku klasickým termínom ako je koniec-začiatok roka alebo prechod 6.-7. mesiaca si pred vypísaním tlačív prebehnem ich stránky.
Napr. teraz, keď som si bola vybavovať formulár E111 som zistila nový účet v ŠP pre VšZP a podobné pikošky.
Taktiež, keď nesiem niečo na DU tak si vyobzerám všetky ich polepené steny, či tam nieje niečo nové.
Asi tak.
Jozef Mihál
21.07.05,21:02
Ja mám so svojou ZP Dôvera len dobré skúsenosti. To hovorím ako poistenec.
DanielaSL
22.07.05,09:20
Tak ja som si na základe vašich príspevkov chcela stiahnuť tlačivo z ich internetovej stránky, ale nešlo to, písalo tam , že - iba na čítanie - a tak som zavolala na pobočku a tam ani nevedeli , že už je nové tlačivo. Mám vraj ešte mesiac počkať. A používať staré.
marek32
22.07.05,10:40
:D :D:D :D :D:D
Susan
22.07.05,11:17
Ste super!!! Nenapadlo by ma pozriet si, ci nahodou nebudu nove tlacivka. Dakujem za info:-))
Kimáková
22.07.05,11:35
TO endrju:

ale ta dovera ho na tu svoju stranku aspon dala. Ale taka spolocna ZP sa uz pretransformovala na a.s. a teda predpokladám, že by mala používať tlačivo podla vestnika c.2/2005 od 1.6.2005 a podla informácií zo SZP ani len netusia, kedy zacnu pouzivat nove tlacivo zodpovedajuce Vestniku.