Xenu
26.05.09,14:07
Ahojte Poraďaci, ak bol niekto na dovolenke na ostrove Thassos v apartmáne Anastázia s CK Topas, prosím dajte vedieť o svojích skusenostiach - aké sú tam pláže, či je to rušné stredisko alebo kľudnejšie, ako ste boli spokojní s ich službami. Ďakujem
arizona
26.05.09,14:08
fedorka15
29.05.09,15:53
My sme boli s manželom na tomto ostrove na svadobnej ceste a veľmi sa nám páčilo, určite sa tam raz vrátime. Je to maličký ostrov, za pár hodín ho máte prejdený, ale je krásny zelený, milí ľudia, krásne pláže. Je tam niekoľko pláži ocenených modrou vlajkou EÚ, ale sú tam aj také maličké s kamienkami, takže každý si môže vybrať to svoje. My sme boli v stredisku Limenaria, také malé stredisko, ale je tam všetko, čo potrebujete na dovolenke - príjemné reštaurácie hneď pri mori, menšie supermarkety, zopár obchodíkov, lekáreň, myslím, že aj pošta. Neviem na čo ste zvyknutí, ale zasa extra luxus na thassose nemôžete očakávať, ale ak ste takí priemerní turisti, tak sa vám určite bude páčiť. Ja každému len odporúčam.
adriana 30
30.05.09,07:31
Ja som trávila tiež dovolenku na Thassose s CK Topas, ale nič moc, more je pekné čisté ale len preto že sú tam kamene. Podľa môjho názoru je to tam drahšie ako na pevnine. Peknú pláž majú na Metalia beach ale musite si to tam vyšlapať. Ja teraz idem do Grécka na Asprovaltu - Nea Vrasnu cez CK Willytour bola som tam už 2x a je to super sú tam krásne dlhé pieskové pláže, dom majú priamo na pláži. Je to na tebe čo sa ti páči. Ak budeš mať čas tak mrkni k ním na stránku :---
Xenu
25.08.09,13:03
Ďakujem za odpovede, my už máme po dovolenke A na ostrove sa nám veěmi páčilo. Grécko máme už dosť precestované , ale zatiaě len Chalkidiki a Olympskú Rivieru. Toto bolo niečo iné , ale ja bysom tento ostrov určite odporučila ďalej. Boli sme veľmi spokojní
Peterkrk
27.08.09,05:04
Všetkým odporúčam ostrov Skopelos, natáčal sa tam film Mamma Mia! - je naozaj pekný...
Dobroslava
30.08.09,08:22
Prajem pekný slnečný deň,
vie mi niekto povedať, aké býva v Grécku počasie v polovici septembra? Ktorý ostrov je v septembri ešte najteplejší a koľko stupňov v priemere tam býva? Chystáme sa ešte prežiť pár voľných dní a nevieme sa rozhodnúť medzi Gréckom a Chorvátskom - tam by som to už asi neriskoval ...
arizona
30.08.09,08:58
helicka
04.09.09,10:24
nuž určite môžem odporučiť Korfu-boli sme tam vlani tiež v septembri a bolo fantasticky!! boli sme asi 15 km od Kerkyry/hl.mesta/ ubyt. v Iberostare regency beach. bolo tam božsky...síce večer to nebolo na prechádzky popri pláži/bola tam malá pláž,kt.patrila len hosťom hotela/ ale zato sme každý večer mali bohatý kultúrny program..a podnikali sme rôzne výlety-počasie bolo krásne a more velmi teplé..na základe toho sme si tohto roku vybrali zase-tentoraz Rhodos a boli sme zase velmi spokojní..
220870
04.09.09,11:34
Maruška54
03.05.10,03:02
ak sa niekto chystáte na ostrov Thassos dávam tip na ubytovanie
www.apartman-thassos.webnode.cz