pivko
27.05.09,06:44
V tejto téme jeveľmi ťažko sa dočkať odpovede :(,Richard by s tym mohol niečo urobiť:rolleyes:
jezko1
27.05.09,07:07
ja si skor myslím, že je problém v počte tém, ktoré sú sem zadávané... nie počtom poradcov
Paula
27.05.09,07:12
V tejto téme jeveľmi ťažko sa dočkať odpovede :(,Richard by s tym mohol niečo urobiť:rolleyes:



Akože vyhlásiť celoslovenský konkurz na miesto poradcu na Porade a či čo? :cool:
Chobot
27.05.09,07:20
V tejto téme jeveľmi ťažko sa dočkať odpovede :(,Richard by s tym mohol niečo urobiť:rolleyes:

A čo by s tým mohol Richard podľa teba asi tak urobiť?

Porada je dobrovoľné odborné diskusné fórum, nikto do účasti na fóre nie je nútený, nikto za to nie je platený. Pokiaľ nie je nikoho, kto sa vyzná v téme a je ochotný poradiť, tak s tým nič nenarobíš. Odpoveď na otázku nie je garantovaná a nikto nie je povinný ti na ňu odpovedať.

Všimol som si, že mnohí len očakávajú odpoveď a ak radu aj dostanú, málokto sa z nich ozve, že ako vec dopadla a ako bola vyriešená, aby tým pomohol pre budúcnosť niekomu inému. Každý len automaticky očakáva, že dostane pomoc, keby aspoň pár radami prispel aj on.....
Stanislav 1975
27.05.09,07:23
A čo by s tým mohol Richard podľa teba asi tak urobiť?

Porada je dobrovoľné odborné diskusné fórum, nikto do účasti na fóre nie je nútený, nikto za to nie je platený. Pokiaľ nie je nikoho, kto sa vyzná v téme a je ochotný poradiť, tak s tým nič nenarobíš. Odpoveď na otázku nie je garantovaná a nikto nie je povinný ti na ňu odpovedať.

Všimol som si, že mnohí len očakávajú odpoveď a ak radu aj dostanú, málokto sa z nich ozve, že ako vec dopadla a ako bola vyriešená, aby tým pomohol pre budúcnosť niekomu inému. Každý len automaticky očakáva, že dostane pomoc, keby aspoň pár radami prispel aj on.....
Svatá pravda, a čo je horšie-niektorí ani nepoďakujú, čo považujem za mimoriadne neslušné- ale čo už-ľudia sme rozni...
Blankake
27.05.09,08:41
Svatá pravda, a čo je horšie-niektorí ani nepoďakujú, čo považujem za mimoriadne neslušné- ale čo už-ľudia sme rozni...
...ale nováčikovia asi ani nevedia, že môžu udeľovať súhlasy a body :)... najmä tí "sviatoční", ktorí napíšu raz za rok :D
Monika Kováčová
27.05.09,09:07
Otázky týkajúce sa dane z príjmu z predajanehnuteľností, a týkajúce sa darovania nehnuteľností sú na porade rozoberané vo viacerých témach. Niekoľkokrát som na takéto otázky odpovedala.
elaurie
08.06.09,09:06
V tejto téme jeveľmi ťažko sa dočkať odpovede :(,Richard by s tym mohol niečo urobiť:rolleyes:

Treba si uvedomiť, že daňová a colná problematika vôbec nie je jednoduchá. Na mnohé otázky tu vedia poradiť iba ľudia, ktorý v danej oblasti robia a majú skúsenosti. Ak sa zadávateľ nedočká odpovede, často si za to môže aj sám, v mnohých zadaniach je veľmi nepresné vyjadrovanie a príliš málo informácií, takže niekedy nie je vôbec jasné o čo ide...
ajty
15.06.09,16:42
presne tak... "preclievanie" je dost siroky pojem... robim v tejto oblasti a viem, ake kadejake "zakutia" :-) skryva. O praci s colnikmi ani nehovorim :-)))))
Ked nejaka tema zaujme, zapojim sa....