ROMBOR
27.05.09,09:21
dobry den

mame "mensi" problem s plosticami, ktore sa nam objavili v bytovom dome, asi v dvoch-troch bytoch (bohuzial aj v mojom), je to pravdepodobne dosledok humusackych najomnikov, v novonadstavovanych bytoch na nasej bytovke, ktorych uz vyhodili ...
uz nam robili 2x postrek a vydymovali, avsak nemam 100% pocit, ze ta firma, ktora nam to robila je uplne profi ... nemate niekto nejaku referenciu na dobru DDD firmu v okoli SC, resp. BA ??

dakujem
duves
27.05.09,10:03
ROMBOR
27.05.09,10:33
Na ploštice pozor!;):D
http://www.spyshop.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=67&Itemid=58
taketo plostice by mne a mojim dvom malym dostipanym detom urcite nevadili:(
bea
17.04.12,07:36
U nás v dome sa vraj objavili ploštice. Zatiaľ je len vyvesený oznam, že treba s tým niečo robiť. Kto má s tým skúsenosti? Ako to prebieha a prípadne aj odporučenie na serióznu firmu v BA a okolí.
arizona
17.04.12,07:53
U nás v dome sa vraj objavili ploštice. Zatiaľ je len vyvesený oznam, že treba s tým niečo robiť. Kto má s tým skúsenosti? Ako to prebieha a prípadne aj odporučenie na serióznu firmu v BA a okolí.
Firmu neviem doporucit. Ale predpokladam ze spravca by mal objednat plosnu deratizaciu vsetkych bytov a prilahlych priestrorov.
Ked sa bude deratizovat iba par bytov a nie vsetky naraz, tak plostice preziju a zachvilu ich tam mate zase.
bea
17.04.12,08:02
Problém je v tom, a preto píšem "vraj", lebo našej správkyni sa nedá veriť. Otázne je, či tie ploštice ozaj sú, či to nie je len naháňanie provízie....:( Preto by ma zaujímalo, aký je vôbec postup, či seriózna firma skôr, kým sa začne s dezinsekciou celého domu, zisťuje a aj preukáže, že tie ploštice tam ozaj sú... ( Toto moje podozrenie vychádza zo skúseností )
pibuska
13.07.12,06:14
Ahojte,

vcera sme mali zhromazdenie bytovej rady....v bytovke v jednom byte sa vyskytli plostice, mali tam dost velke hniezdo:(
...islo o byt po starej pani, ktory rekonstrulovala mlada rodinka...plostice boli v parketach...

mate niekto s tym skusenosti resp. s nej. firmou na hubenie tychto skodcov?

...na zneskodnenie plostic tej rodiny bola privolana firma FULLPROFI co robia ekologicku likvidaciu a tiez maju specialneho psa vycviceneho na vyhladavanie plostic Sportovym klubom policajnej kynologie...

zvazujeme ci verit tejto firme a dat cely barak zmonitorovat ...
220870
13.07.12,09:08
Na srandičky tu máme inú tému.

Ahojte,

vcera sme mali zhromazdenie bytovej rady....v bytovke v jednom byte sa vyskytli plostice, mali tam dost velke hniezdo:(
...islo o byt po starej pani, ktory rekonstrulovala mlada rodinka...plostice boli v parketach...

mate niekto s tym skusenosti resp. s nej. firmou na hubenie tychto skodcov?

...na zneskodnenie plostic tej rodiny bola privolana firma FULLPROFI co robia ekologicku likvidaciu a tiez maju specialneho psa vycviceneho na vyhladavanie plostic Sportovym klubom policajnej kynologie...

zvazujeme ci verit tejto firme a dat cely barak zmonitorovat ...
pibuska
13.07.12,09:56
nechapem ake srandicky?
Nandrolon
13.07.12,10:11
ten vycvičeny pes na ploštice :D
pibuska
13.07.12,10:18
no ale oni nam to vazne tak prezentovali ze maju na to psov ...aj ked som to hodila do googla..tak mi naslo http://www.cvicimepsov.sk/spolupracujeme.html
Nandrolon
13.07.12,10:28
bola by sranda ak by ten raťafák strčil do zástrčky :D:D
pri plošticiach treba všetko "ohraničiť" a ak začnú vychádzať, ten priemyselný prostriedok ich vyhubí.
- je to veľmi zložité, ak začneš niečo o plošticiach študovať, dôjdeš k názoru že ten dom je lepšie predať :D
- raz som tiež myslel či nemám ploštice /boli to podobné chrobáky/, tak som zbieral všetky info na nete a poviem ti, nie je to fakt žiadna sranda...
pibuska
13.07.12,10:29
vsak len cicaju krv , ziadne choroby neprenasaju...preco to neni fakt srandA?
Nandrolon
13.07.12,10:33
začni u uja googla, ináč je to na vysvetľovanie tak 50-100 x A4.
Hlavne preto, že sa ich nedá takmer zbaviť. Je to viac procedúr, viac úkonov a určité obdobie proste musíš robiť všetko ináč ako inokedy...
Jeden maník na nete dokonca spával v sieti, ktorá bola zavesená zo stropu /tým pádom sa k nemu nedostali.../
- a celé tie dlhotrvajúce ceremónie by som nechcel platiť...
pibuska
13.07.12,10:34
fuuuu...nepotesil si ma:(
Nandrolon
13.07.12,10:36
zase na druhej strane hádam niečo v tomto smere pokročilo a už to bude trochu "dalej" ako pred cca 5 rokmi...
pitbulka
06.08.12,23:17
dobry vecer
chcela by som len vediet ci sa daju plostice utopit ,resp. ci preziju pod vodou
Nandrolon
07.08.12,03:22
asi ťažko, ak dýchajú vzduch, musia sa dať aj utopiť... Len či nebudú plávať na vode...
Erika1501
06.04.18,08:25
Odporucam velmi mi pomohli