sapora
27.05.09,09:23
dobrý deň, potrebovala by som vedieť, či je možné nejakým spôsobom zistiť informáciu o mene ošetrujúceho lekára/psychiatra/ druhého rodiča dieťaťa (ex-manžela/lky) na účely súdneho pojednávania o zverení dieťaťa do starostlivosti jedného z rodičov. za radu vopred ďakujem
02Michaela
27.05.09,08:18
dobrý deň, potrebovala by som vedieť, či je možné nejakým spôsobom zistiť informáciu o mene ošetrujúceho lekára/psychiatra/ druhého rodiča dieťaťa (ex-manžela/lky) na účely súdneho pojednávania o zverení dieťaťa do starostlivosti jedného z rodičov. za radu vopred ďakujem
Neviem, k čomu Ti to je, lebo súd si to môže vyžiadať aj sám.
Ale pre Tvoju informáciu, aj keby si to zistila, psychiater Ti neposkytne ani správu ani len jedinú vec o danej osobe, nakoľko je viazaný mlčanlivosťou.
sapora
03.06.09,07:25
hej moze, ale nemusi ak nexce:-) ak si nezistim niektore veci sama tak prosto ich sud nemusi brat do uvahy a vyhladavat si infosky (napr. o cisle sudneho spisu, ktory sa tyka druheho rodica a ktory dokazuje nejake veci o nom- co som este neporiesila) (aspon tak mi bolo povedane:-) kazdopadne info o lekaroch uz mam dakujem za pomoc, michaela, ak by ste vedeli o tych cislach sud. spisov, velmi by som sa potesila:-)
pekny den