xxxfm
27.05.09,14:02
Vie niekto ako má vypadať práca z praxe v 3. ročníku na obchodnej akadémii. Keď som bol na praxi na daňovom úrade???????
Lianka
27.05.09,12:14
Zadanie k vypracovaniu prace z praxe Vam hadam dala skola. Zisti na skole, skola urci, co sa od studenta ako vystup ocakava a v akom rozsahu.
buchač
27.05.09,12:23
Vie niekto ako má vypadať práca z praxe v 3. ročníku na obchodnej akadémii. Keď som bol na praxi na daňovom úrade???????

mimotemy Vypadávajú zuby alebo vlasy .

Práca - ako má vyzerať , akú má mať formu , aký štýl , ako má byť vypracovaná .....;):---
Blankake
27.05.09,12:35
mimotemy Vypadávajú zuby alebo vlasy .

Práca - ako má vyzerať , akú má mať formu , aký štýl , ako má byť vypracovaná .....;):---
Nebuď taký puntičkár ;):---... Niekto na telku "kuká", iný pozerá; niekto kupuje deťom "pucle", iný zas pazl:D...ale v podstate si rozumieme.:)
buchač
27.05.09,13:58
Nebuď taký puntičkár ;):---... Niekto na telku "kuká", iný pozerá; niekto kupuje deťom "pucle", iný zas pazl:D...ale v podstate si rozumieme.:)

Ej , ej ......súdiac podľa počtu súhlasov ....:confused:

Potom , dúfam , že sa mi to nevráti , ak sa ja skopem .....;)

P.S.:
Ja len toľko , že taký príspevok napíše pravdepodobne študent 3. ročníka strednej školy / cca 17 ročný / , no tak díky ....A ešte k tomu OA s praxou na daňovom úrade . Keď náhodou bude pracovať na takom úrade a to jedno slovíčko ....
Môj starý profesor SJaL by ho hnal ....a ako , si viete predstaviť . Ale to bolo za totality , dnes máme demokraciu ...
Blankake
27.05.09,14:03
Ej , ej ......súdiac podľa počtu súhlasov ....:confused:

Potom , dúfam , že sa mi to nevráti , ak sa ja skopem .....;)
Odo mňa určite nie, nie som ten typ... ale niekomu to môže prísť vhod. :rolleyes:
Vieš koľko je tu vážnejších gramatických chýb (a nielen tu), to nemá cenu opravovať a upozorňovať na ne. :)
Blankake
27.05.09,14:17
xxxfm
28.05.09,08:56
Nedali žiadne zadanie ani nič nepovedali
veronikasad
28.05.09,08:57
Nedali žiadne zadanie ani nič nepovedali
tak sa treba spýtať v škole ...
Darina1234
28.05.09,08:57
Moj syn ma teraz tiež prax dva tyždne a hovori, že on nepiše nič a teda ani nič neodovzdava
hnedoočka
28.05.09,09:10
Mali sme už 3x študentov z obchodnej akadémie na praxi,ale vždy mali podklady k vypracovaniu záverečnej práce zo školy.My sme im pomáhali doložiť podklady,ako napr. pokladničné doklady,vystavenie faktúry,spracovanie mzdy a pod.,ktoré si pod našim dohľadom cvične spracovali.Bohužiaľ ,tendencia je taká,že ich pre nedostatok času využívajú len na podradné práce mimo ich učebného oboru.
betka631
28.05.09,09:19
Moja dcéra chodí na Strednú veterinárnu školu a tiež teraz mala prax. Praxovala na farme Eko Hydina a záverečnú prácu z praxe má urobiť na tému Ryby.:eek: